Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Johny Constantine , seko044 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
28.776
Cevap
577
Favori
2.027.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T-Y

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Ben böyle bir kurum görmedim iptal istedim 249 lira fiyat çektiler modemin 200 liralık ücretini istiyorlar hemen BTK'ya başvurdum Soyguncular. Daha 1 ay oldu ancak bu kadar kötü hizmet verilir yani.

Modemi iade edin.

Bende öyle dedim iade edilemez diyor beyefendi. Yok ya. 49 lirayı da vodafone'a ödetirim çıkarım geçerim hizmeti daha iyidir diye 10 lira fazla niye veriyorum ki salaklık bende.

sözleşme de hüküm mü var ki iptal durumunda modem ücreti alınır diye.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben böyle bir kurum görmedim iptal istedim 249 lira fiyat çektiler modemin 200 liralık ücretini istiyorlar hemen BTK'ya başvurdum Soyguncular. Daha 1 ay oldu ancak bu kadar kötü hizmet verilir yani.

Modemi iade edin.

Bende öyle dedim iade edilemez diyor beyefendi. Yok ya. 49 lirayı da vodafone'a ödetirim çıkarım geçerim hizmeti daha iyidir diye 10 lira fazla niye veriyorum ki salaklık bende.

sözleşme de hüküm mü var ki iptal durumunda modem ücreti alınır diye.

Anlamadımki yahu 6. ayda iptal istesek demekki 500 lira para isteyecekler. Hizmet iptalinde modem de iade edilir benim bildiğim BTK'ya bildirdim geri dönüş bekliyorum. İlk aydan damgaydı kurulumdu yalındı dünyanın ücretini kestiler beni abone yapan bayi hiçbir ücret yok demişti bende aptal gibi sözleşmeyi okumadım internet de yoktu o zaman nerden bileyim iptal sebebim daha çok sinir bozan ukala müşteri hizmetleri banane imzalamasaydın diyor iade edemezsin diyor yok ya.

• Tahhütnameyi okudum eksiksiz iade durumunda herhangi bir ücret alınmıyor. Müşteri hizmetleri delirtir insanı valla.
  • quote:

Tahhütnameyi okudum eksiksiz iade durumunda herhangi bir ücret alınmıyor. Müşteri hizmetleri delirtir insanı valla.

Gidin telekom müdürlüğüne iade edin. Borç çıkartırlarsa da btk ya yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tahhütnameyi okudum eksiksiz iade durumunda herhangi bir ücret alınmıyor. Müşteri hizmetleri delirtir insanı valla.

Benden alabilecekleri sadece 49 lira oluyor heralde ilk ay yapılan indirim bedeli başkada bişey yoktur heralde, müdürlüğe sadece iade için gideceğim değil mi ?.. Normal iptali Vodafone sağlayacak heralde.
  • quote:

quote:

quote:

Benden alabilecekleri sadece 49 lira oluyor heralde ilk ay yapılan indirim bedeli başkada bişey yoktur heralde, müdürlüğe sadece iade için gideceğim değil mi ?.. Normal iptali Vodafone sağlayacak heralde.

sadece indirim bedeli alınır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Telefon + 24mps + 75 gb akk önerisi kaç lira teklif gelirse kabul edilmeli ?

59,90 dan aşağı bulamadım.

kampanyanın adı ne ? veya linki var mı?

birde 24 ay mı böyle 59.90 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Telefon + 24mps + 75 gb akk önerisi kaç lira teklif gelirse kabul edilmeli ?

59,90 dan aşağı bulamadım.

kampanyanın adı ne ? veya linki var mı?

birde 24 ay mı böyle 59.90 ?

kendileri arayıp teklif ettiler. sözleşmem bitmişti. devam ederseniz 59,90 dan fiyatlandırma yapabiliriz dediler. kabul etmedim. iptal edip superonline a geçeceğim. aynı şartlarla 49,90 a.

• 2 eylül de taahhütüm bitiyor faturam aşağıdaki şekilde 8 mbit 50 akk 24 ay 24 tl indirimli aynı şartlarda bugün aradılar süre sonunda 71 tl olacak dediler daha yüksek kotalı istiyorum yoksa başka firmaya geçicem dedim adam hiç sallamadı tamam deyip kapattı,modem taksitlerim devam ediyor,çocuğa birde cep telefonu almıştım onun taksiti var sizce ne yapmam gerek 50 gb yetmiyor 75 gb lazım uygun fiyata internet yalın değil ev telefonum var, sizce ne yapmalıyım.sadece interneti iptal edebilirmiyim.modem ve telefon taksitlerini ödemeye devam etsem,sadece interneti başka firmaya taşıyabilirmiyim acaba ? Yada bir daha arayıp teklif gelir mi?Yoksa ben mi arayıp teklif istesem ? Bi akıl verin lütfen ..

PAKET ÜCRETİ
    63,01
    İnternet
    63,01
    PAKET İNDİRİMLERİ
    24,01
    İNDİRİMLİ PAKET ÜCRETİ
    39,00
    DİĞER ÜCRETLER
    0,00
    TOPLAM FATURA TUTARI
    39,00
    Taksitler Toplamı
    70,90
    Önceki Aydan Devir
    0,20
    ARA TOPLAM
    110,10
    Gelecek Aya Devir
    0,10
    ÖDENECEK TOPLAM
    110,0

• Ya benim 53 TL'lik ikna paketi de bitmiş 86 TL ücret gelmiş. (50 gb akk, 8 mbite kadar )

Bu tivibu ile birlikte alınabilecek ortak yalın paketler yok mu ya
  • birde bunu inceleseniz, kıyaslayın bir.

https://www.himnet.com.tr/adsl-fiber-kampanyalar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

2 eylül de taahhütüm bitiyor faturam aşağıdaki şekilde 8 mbit 50 akk 24 ay 24 tl indirimli aynı şartlarda bugün aradılar süre sonunda 71 tl olacak dediler daha yüksek kotalı istiyorum yoksa başka firmaya geçicem dedim adam hiç sallamadı tamam deyip kapattı,modem taksitlerim devam ediyor,çocuğa birde cep telefonu almıştım onun taksiti var sizce ne yapmam gerek 50 gb yetmiyor 75 gb lazım uygun fiyata internet yalın değil ev telefonum var, sizce ne yapmalıyım.sadece interneti iptal edebilirmiyim.modem ve telefon taksitlerini ödemeye devam etsem,sadece interneti başka firmaya taşıyabilirmiyim acaba ? Yada bir daha arayıp teklif gelir mi?Yoksa ben mi arayıp teklif istesem ? Bi akıl verin lütfen ..

PAKET ÜCRETİ
    63,01
    İnternet
    63,01
    PAKET İNDİRİMLERİ
    24,01
    İNDİRİMLİ PAKET ÜCRETİ
    39,00
    DİĞER ÜCRETLER
    0,00
    TOPLAM FATURA TUTARI
    39,00
    Taksitler Toplamı
    70,90
    Önceki Aydan Devir
    0,20
    ARA TOPLAM
    110,10
    Gelecek Aya Devir
    0,10
    ÖDENECEK TOPLAM
    110,0

up fikri olan yok mu?

• Yalın internet arıyorum kampanyada kaç günden beri şuan fiyatlar çok pahalı geliyor.

Kapıda Olan Hat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 9 Ağustos 2015; 22:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

arkadaşlar dsmart üyesiyim, ttnete geçmek istiyorum, hipernet var oturduğum yerde, hızlı geniş kotalı hangi paket var uygun fiyatlı?bi de şu telefon parasını nasıl azaltıyoruz?haybeye para vermekten sıkıldım telefona.

Bence geçme, Dsmartta 16 mbit e 46 tl veriyorum, taahhüt yok...Üstelik hızda bazen düşmüyor...
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    geçmedim, dsmart 16 mbit 75 gb aknli sinema-dizi paketini 54 tlye teklif etti, ben de kabul ettim valla.
  • bende iptal başvurusu yaptım aradılar.
    taahhütsüz istedim 16m 50gb 54tlden devam edin 1 sene dediler kabul ettim.75gb 59tl idi.
    bunun dışında 16m 50g 12ay(1ayı hediye) 49tl 75gb 54tl, 2yıl 50g 44tl 75gb 49tl de dediler.
  • arkadaşlar geçen sene 16 mbit 24 ay taahhüt 44 tlye İNTERNETİ 12 ay lıkta ev telefonunu 5 tlye almıştım..lakin takip etmediğimiz için bu ay hemen 10 tl geçirip ev telefonunu konuşmadığım halde 15 tlyapmışlar..yine 5 tlden devam edebilirmiyim bu kampanyaya..müşteri hizmetleriyle konuştum 12 ay sözünüze 11 tl olur dedi..hiç konuşma süresi vermeden her ay 11 tl vermek koyar şahsen..bi el atın şu konuya..yardımcı olursanız çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

bende iptal başvurusu yaptım aradılar.
    taahhütsüz istedim 16m 50gb 54tlden devam edin 1 sene dediler kabul ettim.75gb 59tl idi.
    bunun dışında 16m 50g 12ay(1ayı hediye) 49tl 75gb 54tl, 2yıl 50g 44tl 75gb 49tl de dediler.

telefonla mı iptal başvurusu yaptınız yoksa telekomdan mı? bende 24 ay 49,90 dan taahhüt verdim geçen ay... 1 ay bedavası da yok.
  • telefonla şikayete aradım iptal kaydı açalım dönerler size dedi eleman.
    1ay hediye 12ay taahhütte vardı.
  • ÖNCELİKLE FORUM ESKİ FORUM DEĞİL.KİMSE PAYLAŞIMDA BULUNMUYOR YARDIMCI OLUNULMUYOR...DÜN MESAJ YAZMAMA RAĞMEN KİMSE TEK KELİME DAHİ YAZMADI..NEYSE GELELİM İŞİN ASLINA..EV TELEFONUNU 5 TL YE ALIYODUM SÜRESİ BİTMİŞ BU AY 44+15=59 TL FATURA GELMİŞTİ.GİTTİM BUGÜN GÖRÜŞTÜM İKNA MASASI İLE..12 AY TAAHÜTE 10 TL 24 AYA 9 TL DEDİ BAYAN..SİZİN İKNA MASANIZ BUMUYDU DEDİM YAPACAĞINIZ EN İYİ TEKLİF BÖYLEMİ DEDİM EVET DEDİLER..PEKİ O ZAMAN 10 SENELİK MÜŞTERİNİZİM TLF U DA İNTERNETİDE CEZASI İLE ÖDEYECEĞİM DEDİM.KOMPLE İPTAL EDİN DEDİM..AMA ÇOK FAZLA BORÇ ÇIKAR DEDİ BAYAN BENDE SİZENE BORÇ BENİM BORCUM KAPATIN İSTEMİYORUM DEDİM..SİZİDE Bİ İKNA MASASI ÇALIŞANI OLARAK ŞİKAYET EDECEĞİM NETİ KAPATTIRAN KİŞİ OLARAK LANSE EDECEĞİM DEDİM..2 DAKKA EKRANDA BİŞEYLER YAPTI SONRA BİRDEN...AAA BEN SİZE SÖLEMEYİ UNUTTUM 2 SENELİK TAAHÜT KARŞILIĞINDA HİÇ ÜCRET GELMEYECEK DEYİNCE ŞAKKK DİYE ÇENEM MASAYA DÜŞTÜ...NASIL YANİ 2 SENE HİÇ TELEFON ÜCRETİ ALINMAYACAKMI DEDİM YOK HAYIR DEDİ..YALNIZ BUNU YAPTIĞIM İÇİN BANA UYARI GELECEK DEDİ..SESSİZ SEDASIZ TEŞEKKÜR EDEREK ÇIKTIM TELEKOM DAN..ŞİMDİ BAKACAĞIZ FATURA NE GELECEK..44 NET+TELEFON GELECEKMİ..ŞU AŞAMADA BU DURUMDA OLAN ARKADAŞLAR DURUMU BİLSİNLER İSTEDİM..İKNA ODALARINDA ISRARLA İSTESİNLER BU TARİFEYİ..SELAMLAR

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.