Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.781
Cevap
577
Favori
2.027.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet hipernete abone oldum.Eve gelip hatti da ayarladilar.Vdsl modemi bugun aldim eve gidince kurulumu yapacagim ama tyney vdsl kullanici adi ve sifremin telefonuma mesaj olarak gelecegi soylendi fakat gelen giden birsey yok.Eskiden bir kagida yazılı olarak veriyorlardı.Gercekten oyle mi sms olarak mi gelevcek kullanıcı bilgilerim? Bir de hatti hemen aciyorlar mı? Bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaslar
    2 Haziranda indirimli hipernet aboneligimiz bitmiz. Kimse aramadigi icin farketmedim. 56 TL'ye 24 Mbit limitsiz 75 GB AKK ve TTNET Alo paketine sahiptim.
    Yarin ttnet mudurlugune gidecegim. Sizce mevcut tarifeme en uygun kac TL odemeliyim?
    Yardimci olacaklara tesekkurler.
  • Taahhütsüz sınırsız internet 70'ten aşağı yok sanırım, ülkemizdeki kan emicilerde? 3 ay sınırsız interneti en uygun hangi servis sağlayıcıda bulurum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Merhaba Arkadaslar
    2 Haziranda indirimli hipernet aboneligimiz bitmiz. Kimse aramadigi icin farketmedim. 56 TL'ye 24 Mbit limitsiz 75 GB AKK ve TTNET Alo paketine sahiptim.
    Yarin ttnet mudurlugune gidecegim. Sizce mevcut tarifeme en uygun kac TL odemeliyim?

Müdürlüğe gitme,müşteri hizmetlerini ara,fiyatı sor büyük ihtimal sana yuksek bisi soliycekler, yada ayni tarif eden uzatalim ddiyecekler,kabul etme kapatmak istiyorum de, o zaman sana 6 ay yari fiyatına verirler ve eski fiyattan devam edersin, ama kapaticam.diye ısrar et,gerekirse kapatma dilekçesi ver seni kuzu kuzu ariyip kapatmayin şöle böle inridim yapalım diycekler

• En uygun tarife şuan yalın internet olarak vodafon var, 49 TL sınırsız 16 MB yalın ücreti veya herhangi bi ekstra ücret yok, tavsiye ederim sitesinden bakin

• Şu anda telefon + internet kampanyası varmı bildiğiniz.(sınırsız internet telefona bell bir dk verebilir).50-60 tl yi geçmeyen
  • Arkadaşlar ttnet hipernet aldım

24mbps (hipernette 24 nasıl oluyor anlamadım ama 24 diyorlar)
    35AKN
    12 aylık
    ayda 65 lira

buraya bakınca sanki bunlara çok ödemişim gibime geldi nasıl?

Ayrıca internet aboneliğimi 5 inde yaptım 6 sında 2 kişi geldi bağladı ama hala aktif olmadı internet, kullanamıyorum :@ Bu internet ne zaman aktifleşir, 1 hafta oldu delieceğim. birde neti bağlamaya gelenler 14 lira ücret ödüceksiniz dediler bana bunu söylememişlerdi deli ooldum bana sadece 8+48 denmişti. :@
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Arkadaşlar ttnet hipernet aldım

35AKN
    12 aylık
    ayda 65 lira

Ayrıca internet aboneliğimi 5 inde yaptım 6 sında 2 kişi geldi bağladı ama hala aktif olmadı internet, kullanamıyorum :@ Bu internet ne zaman aktifleşir, 1 hafta oldu delieceğim. birde neti bağlamaya gelenler 14 lira ücret ödüceksiniz dediler bana bunu söylememişlerdi deli ooldum bana sadece 8+48 denmişti. :@

Çok pahalı almissin,tavsiyem Superonline bak eğer fiber yoksa vodafone bak 14 gun içinde taahhüt iptal edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali63

quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Arkadaşlar ttnet hipernet aldım

35AKN
    12 aylık
    ayda 65 lira

Çok pahalı almissin,tavsiyem Superonline bak eğer fiber yoksa vodafone bak 14 gun içinde taahhüt iptal edebilirsin

Alırken acele etmiştim, gerçektende superonline ve vodafone çok daha uygun. Fakat bizim altyapıda fiber yok. Superonlinedede yalın" adı altında internet kampanyaları olsada malesef ev elefonu olmadan oradan bir şey alınmıyor ki ev telefonum yok.

16 Mbps'e Kadar Limitsiz 50 gb (AKN) internet - 49,90 TL

Vodafonun şu kampanyası bence mükemmel aynısının 35akn si için 65 lira ödeyeceğim sonuçta ama vodafone den adsl çekmek nasıldır bilmiyorum. TTNET yetkilisine şikayet ederken yakınmıştı bilseydim vodafone geçerdim diye oda bana bayağı kalabalık bir dosya gösterdi buradakiler türkselden vodafon dan geri gelmek isteyen müşterilerimin dosyaları diye.

Çok kararsız kaldım şuan

• Şu anda 75GB internet + Tivibu + TTnet Alo için en uygun kampanya nedir?
    Müşteri hizmetleri 83 TL gibi bir fiyat söyledi.
  • Arkadaşlar, iyi geceler... Sizlerin bilgisine ve tavsiyesine ihtiyacım var.

Evimde sabit hat var. Fiyatı 45/55 TL arasında olan, sınırsız, önerebileceğiniz tarife varsa, bilgilendirirseniz çok sevinirm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali63

quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Merhaba Arkadaslar

Müdürlüğe gitme,müşteri hizmetlerini ara,fiyatı sor büyük ihtimal sana yuksek bisi soliycekler, yada ayni tarif eden uzatalim ddiyecekler,kabul etme kapatmak istiyorum de, o zaman sana 6 ay yari fiyatına verirler ve eski fiyattan devam edersin, ama kapaticam.diye ısrar et,gerekirse kapatma dilekçesi ver seni kuzu kuzu ariyip kapatmayin şöle böle inridim yapalım diycekler

Hocam benim taahhütüm de bitti. 24 mbit + ttnet alo 56tl ödüyorum. Şimdi dediğiniz bu 6 ay %50 indirimden faydalandik diyelim 6 ay indirimden sonra ücret eski fiyattan mi devam ediyor. Birde taahhüt durumu nasil olacak 6 ay indirimden sonra? Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

• Selamlar ;

İnternet sörf,facebook,twitter,,ayda net üzerinden 10 film izleme,youtube videoları izlemek için aylık kaç gb tahmini kota gereklidir.
    Bu konularda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • Selamlar ;

İnternet sörf,facebook,twitter,,ayda net üzerinden 10 film izleme,youtube videoları izlemek için aylık kaç gb tahmini kota gereklidir.
    Bu konularda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • TTnet aloya basvurdum evraklari yollucaklar kadin telefonda taahhut verirseniz ayda 9 tl olur dedi dogru mu acaba? Baslangicda 2 ay 15 tl ödüceksiniz dedi
  • Arkadaşlar merhaba,
    3-4 ay önce ttnet'i kapattırdık , şuan hangi tarife avantajlı ?
    Kaç tl ?
    Yardımcı olursanız sevinirim , konu çok kalabalık olduğu için bakamadım kusura bakmayın.
  • 15.06 itibari taahhütüm sona erdi (taahhüt 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli 24 ay).Ev telefonum tt standart hat 18tl/ay konuşma olmadan, internet 8mbps 6 gb kotalı 35tl/ay , bugün tt ofisine iptal için gittim.Tt ofisindeki bayan ilk önce 16 mbps 50 gb sınırsız ultranet 39 tl teklif etti.Ev telefonu ile 57 tl olacaktı, hipernet istedim, ev telefonunuda ttnet alo'ya geçirdim.
    Sonuç olarak,
    24 Mbps 75 Gb akk sınırsız internet = 49 tl (normal fiyatı=78 tl)
    250 dk ttnet alo + ttnet alo erişim ücreti = 10 tl (normal fiyatları, ttnet alo erişim ücreti=15 tl,ttnet alo 250 dk =15 tl )
    zyxel vmg3312-b10b modem = ücretsiz ( ttnet modemde ceza bedeli 200 tl)
    Toplamda 59 tl/ay 24 ay taahhüt verdim.
    Eğer 24 ay için de iptal etmeye kalkarsam kullanılan ay*52 tl + 200 tl modem bedeli ödeyeceğim.
  • - Şirketimde kurumsal hat olarak 1 yıl kullanacağım.

- Hızı çok olmasına gerek yok. 8 Mbit ideal.

- Limitsiz, AKN de az olabilir sıkıntı değil.

- Telefonsuz veya telefonlu 60-70 TL arasında bir teklif verirler mi? Ne yapmamı önerirsiniz?
  • beyler bugün turk telekom'a gidip iptal bölümüne başvurduk, geçmiş sayfalarda paylaşılan teklif fotosunu gösterdim, 39'luk olanı istiyorum, bir de 250 dk 10 lira olanı istiyorum dedim hiç ikiletmeden kabul ettiler. tabi bunda karşımızdaki elemanın halden anlayan birisi olmasının da etkisi var geçen sefer bi kadın denk geldi nazımızı hiç çekmedi iptal formunu vs aldı sonra vazgeçtik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler bugün turk telekom'a gidip iptal bölümüne başvurduk, geçmiş sayfalarda paylaşılan teklif fotosunu gösterdim, 39'luk olanı istiyorum, bir de 250 dk 10 lira olanı istiyorum dedim hiç ikiletmeden kabul ettiler. tabi bunda karşımızdaki elemanın halden anlayan birisi olmasının da etkisi var geçen sefer bi kadın denk geldi nazımızı hiç çekmedi iptal formunu vs aldı sonra vazgeçtik

Hocam bu üyelik için hattın telefon numarasını özelden atmanız mümkün mü ?Birde ekran fotosunu bulamadım burayada ekleyebilirmisiniz.İnternet paketi 8 Mbit e kadar 50 GB akn li paket mi
  • 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.