Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.370
Cevap
32
Favori
122.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tableti nasıl root yapacağız bilgisi olan var mı? Burada bir konu var ama linkleri ölmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olursa çok teşekkür ediyorum şimdi deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturk.maras

Tableti nasıl root yapacağız bilgisi olan var mı? Burada bir konu var ama linkleri ölmüş.

az önce root attım ben... Crystal Root .. bunu indiriin.... boş bir sd karta atın... sd kartı tablete takıyoruz.. tableti kapatıp menü tuşuna basılı tutarken tableti açma tuşuna basıp ikisini birden mabi yazılar gelene kadar basılı tutuyoruz.. Daha sonra ses açma tuşuna basarak "apply update from TFcard" üzerine gelip ses kısma tuşuna basıyoruz.. daha sonra açılan menüde ses açma tuşunu kullanarak yüklediğimz dosyayı seçip ses kısma tuşuna basarak yüklüyoruz.. Bu kadar arkadaşlar
  • Arkadaslar bendeki artes D821 tablet sitesindeki android guncellemesini yapincaya kadar kendi kendine kapanmiyordu. Ne zaman guncelledim isletim siste ini kensi kendine kapanmaya basladi ilk aldigim halindeki android surumune nasil geceri lutfen yardim

• Merhabalar sn @Artesteknik ben cihazi yaklasik 1.5 yil once aldim cok titiz kullandigim halde zamanla ekranda bir cok piksel kaybi oldu ve sarj sorunu yasiyorum %30 u gecmiyor genelde. Aslinda cihazdan cok memnunum fakat sanki cabuk yipraniyor. Servise gondersek nasil olur? Garantisi devam ediyor. Tesekkurler.
    @Artesteknik

• quote:

Orijinalden alıntı: cakabey99

Merhabalar sn @Artesteknik ben cihazi yaklasik 1.5 yil once aldim cok titiz kullandigim halde zamanla ekranda bir cok piksel kaybi oldu ve sarj sorunu yasiyorum %30 u gecmiyor genelde. Aslinda cihazdan cok memnunum fakat sanki cabuk yipraniyor. Servise gondersek nasil olur? Garantisi devam ediyor. Tesekkurler.
    @Artesteknik

Merhabalar;
    Tabletinizi servise göndermeniz halinde sorunlar giderilip size geri gönderimi yapılacaktır.
    Teşekkürler.
  • arkadaşlar komşum bu tableti getirdi bana kapatıp açınca tüm ayarları sıfırlanıyor ve play storeden hiç bir şey yüklenmiyor hafıza dolu diyor ama bişi kurduğumuz yok zaten
  • Androis versiyonu 4.1 in uzerine cikma ihtimali yok her halde.

• Cihaza custom rom bulabilen oldu mu sıkıldım orjinal romdan

• Ben tabletimi 2013 ağustosta aldım o günden bu yana sorunsuz çalıştı ve ondan çok memnundum.Dün akşam youtubede video izlerken şarja takmıştım, bir süre sonra kapattım ve bu sırada şarj almadığını farkettim.Daha sonra açmaya çalıştım fakat açılır gibi olup birden kapandı ve bir daha da açılmadı.Ne yapmam gerekiyor.
  • Beyler bu tablet alınır mı 100 liraya var bi tanıdıkta dizi izlerim twittera girerim o kadar bu işlemlerde kasar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso53

Ben tabletimi 2013 ağustosta aldım o günden bu yana sorunsuz çalıştı ve ondan çok memnundum.Dün akşam youtubede video izlerken şarja takmıştım, bir süre sonra kapattım ve bu sırada şarj almadığını farkettim.Daha sonra açmaya çalıştım fakat açılır gibi olup birden kapandı ve bir daha da açılmadı.Ne yapmam gerekiyor.

micro usb den pc y e bağla bir süre bekle o şekilde şarj olsun. 20-30 dk sonra açmayı dene bakalım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Beyler bu tablet alınır mı 100 liraya var bi tanıdıkta dizi izlerim twittera girerim o kadar bu işlemlerde kasar mı?

Batarya bitik değilse alınabilir.. Zaten batarya 50 dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Beyler bu tablet alınır mı 100 liraya var bi tanıdıkta dizi izlerim twittera girerim o kadar bu işlemlerde kasar mı?

Batarya durumunu anlama yolu var mıdır hocam? Bir de bahsettiğim işlemlerde kasar mı?
  • quote:

quote:

quote:

Batarya durumunu anlama yolu var mıdır hocam? Bir de bahsettiğim işlemlerde kasar mı?

kasma yapmaz dediğniz işlemlerde.. 4.1 yükleyip root ta yapabilirsiniz isterseniz.. Pilin bitip bitmediğini anlamak zor sanırım root yapmadan. Daha iyi bilen arkadaşlar vardır ama bu konuyu onlar cevap verirler

• quote:

quote:

quote:

Bir oyun yükleyip 10 dakika oynayın, batarya seviyesi çok hızla düşmüşse, batarya performans kaybetmiştir...
    Ben bu modeli 3 ay kullanıp, 200 llraya satmıştım, o zaman yenisi 330 liraydı.
    Zamanın en stabil android tabletiydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 12 Ocak 2015; 23:01:39 >

• Artesin bu modelini kullanma fırsatım olmadı ancak yeni Artes'in distrübitörlüğünü yaptığı Şili firması Olidata WB7 ve WB9 modellerini kullandım. Dediğiniz gibi gayet stabil cihazlar.

2. el bir cihaza okadar ödeme yapacağınıza direk Artes Olidata WB9 modeline geçseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ancak ekran IPS değil görüntüleme açıları IPS ekranlar kadar geniş değil. Renklerde ve canlılıkta sorun yok gayet yeterli. Android 4.4 Kitkat sürümü var. Dış kasası Aluminyum ve pili 4 - 5 saat arasında ekran süresi veriyor.

OTG bağlantısı sorunsuz 1TB taşınabilir disk bağlayıp bitrate değeri yüksek filmleri başlattığımda 1-2 saniye gibi bir sürede çalıştırıyor. Bluetooth bağlantıları sorunsuz. Özetle Olidata WB 9 modelini incelemenizi öneririm

• Cihaz iki yılını dolduralı 3 gün falan oluyor maalesef çok ilginç bir sorun var cihazdan bildirim sesleri geliyor müzik ve oyun sesleei gelmiyor format attım sonuç değişmedi garantisi de bitti ne yapayım

• Merhaba,
    Arzu ederseniz Tabletinizi bize gönderin. Geldiğinde inceleyip tarafınıza bilgi verelim.
    Gönderim ile ilgili olarak size pm den mesaj attık.
    Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.