Şimdi Ara

Amlogic 8726-MX İşlemci Tipine Sahip Olan Tabletler İçeri (Artes D821)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 Gündür bu Cihazımın (artes D821) root işlemi için araştırdım durdum ve çok kolay bi yolunu buldum yabancı sitelerdeki araştırmam sonucu sadece bi .zip dosyasıyla tableti açmadan recovery menüsünden update eder gibi ROOT ediliyor. şimdi bunu anlatıcam.

İlk Önce Aşağıdaki Dosyayı ****: Crystal Root

h t t p : / / u p l o a d e d . n e t / f i l e / 7 1 m d s z b q

Bu İndirdiğiniz Dosyayı Tablete Atmak için tableti pc'ye takın Tabletten USB Aktarma Modunu Açın. Sonra pc'de Dosyalarınıza Girin Orada External_SDcard bu yazıya benzer bi klasör var indirdiğiniz .zip dosyasını direk o klasöre atın. çıkartma fln yapmadan klasör halinde değil zip halinde atıcaksınız.. Ardından tableti PC ile bağlantısından çıkartın tableti kapatın. Artes D821 için Ev tuşuna basılı tutarken güç düğmesine basın yani aynı anda basılı tutun ve Recovery Menüsü gelene kdr bekleyin. Sonra 6-7 adetlik bi liste gelicek burda seçim yapmak için ses tuşlarından - 'yi değil + yı kullanın çünki - o işlemi seçme olarak kullanıo. bu listeden "apply update from TFcard" yazısının üstüne gelin ve - ye basın sonra attığınız zip dosyası gelicek bunu yükl.emek için tekrar üstündeyken - ye basın ve update etmesini bekleyin bittikten sonra reboot system now seçip - ye basın ve tablet yeniden başlasın . tablet açılırken eğer En yeni Android sürümü hazırlanıyor gibi bi yazı çıkması lzm öyle bişi çıkarsa oldu demek. ve bunu teyit etmek için googlePlay'den Root Check programını indirin ve kontrol edin. olmazsa dediklerimi en baştan tekrar yapın. bazı tabletler için recovery menüsü ses azaltma tuşu ile güç tuşunun basılı olarak yapılmasıyla olur. diğer kalan işlemler aynıdır.

Linkteki Dosyayı İstediğiniz Gibi Taratabilirsiniz. Virüs Olmadığına %100 Eminim Evvel allah..

• Kaç kişinin belkide bulamadığı ve yapamadığı şeyi bulup uğraşıp yaptım bi yorum bi değerlendirme bile yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmaniacX95

3 Gündür bu Cihazımın (artes D821) root işlemi için araştırdım durdum ve çok kolay bi yolunu buldum yabancı sitelerdeki araştırmam sonucu sadece bi .zip dosyasıyla tableti açmadan recovery menüsünden update eder gibi ROOT ediliyor. şimdi bunu anlatıcam.

İlk Önce Aşağıdaki Dosyayı ****: Crystal Root

h t t p : / / u p l o a d e d . n e t / f i l e / 7 1 m d s z b q

Bu İndirdiğiniz Dosyayı Tablete Atmak için tableti pc'ye takın Tabletten USB Aktarma Modunu Açın. Sonra pc'de Dosyalarınıza Girin Orada External_SDcard bu yazıya benzer bi klasör var indirdiğiniz .zip dosyasını direk o klasöre atın. çıkartma fln yapmadan klasör halinde değil zip halinde atıcaksınız.. Ardından tableti PC ile bağlantısından çıkartın tableti kapatın. Artes D821 için Ev tuşuna basılı tutarken güç düğmesine basın yani aynı anda basılı tutun ve Recovery Menüsü gelene kdr bekleyin. Sonra 6-7 adetlik bi liste gelicek burda seçim yapmak için ses tuşlarından - 'yi değil + yı kullanın çünki - o işlemi seçme olarak kullanıo. bu listeden "apply update from TFcard" yazısının üstüne gelin ve - ye basın sonra attığınız zip dosyası gelicek bunu yükl.emek için tekrar üstündeyken - ye basın ve update etmesini bekleyin bittikten sonra reboot system now seçip - ye basın ve tablet yeniden başlasın . tablet açılırken eğer En yeni Android sürümü hazırlanıyor gibi bi yazı çıkması lzm öyle bişi çıkarsa oldu demek. ve bunu teyit etmek için googlePlay'den Root Check programını indirin ve kontrol edin. olmazsa dediklerimi en baştan tekrar yapın. bazı tabletler için recovery menüsü ses azaltma tuşu ile güç tuşunun basılı olarak yapılmasıyla olur. diğer kalan işlemler aynıdır.

Linkteki Dosyayı İstediğiniz Gibi Taratabilirsiniz. Virüs Olmadığına %100 Eminim Evvel allah..

Kardeş bana casper nirvana 7 tablet gelecek Amlogic 7628 m3 (cortex a9 tabanlı galiba) işlemcisi var uyar mı dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 2 Mart 2013; 1:28:42 >

• büyük ihtimalle olur gibi denemediğim için bi bilgim yok ama %80 ihtimalle olur gibime gelio. denemekten zarar gelmez ben kaç şeyle denedim günlerce uğraşıp en sonda bunu buldum bence bunu denemelisin...
  • hocam siz şimdi cihaza 4.1 mi kurdunuz onu anlamadım
  • quote:

büyük ihtimalle olur gibi denemediğim için bi bilgim yok ama %80 ihtimalle olur gibime gelio. denemekten zarar gelmez ben kaç şeyle denedim günlerce uğraşıp en sonda bunu buldum bence bunu denemelisin...

Sağolasın deneyeceğim yanlış root atıp semibrick yapanlar varmış tableti ondan sordum.
    Bu MX dediğin yerdeki X sayıları ifade ediyorsa olur M3 var kodlar aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 3 Mart 2013; 17:07:19 >
  • Teşekkürler bilgi için. Roottan sonra tabletin genel durumunda ne gibi farklılıklar gördün dostum?
    Root çok fark ettiriyor mu?
    Bir de tabi daha önce tablete kurduğumuz tüm uygulamalar ve veriler sıfırlanıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azoss -- 22 Haziran 2013; 19:25:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root'ta bilgiler silinmiyor sadece Yetki Açılıyıor. Root'tan sonra cpu hız aşırtma ve kullanılması bilgisiz kişiler tarafından sakıncalı olan programları fln kullanabilion. Root tam yetki anlamına geliyor.
  • Harikasın dostum. Beynine sağlık. Deneyelim bakalım.

• Ne demek benim uğraştığım şeyleri başarınca başkalarıda bilgilensin diye elimden geldiğinde millete yardım ederim benim için sorun değil. yeterki millet bilinçlensin teknolojiden geri kalmasın...
  • Kardesim banada yardim etdediklerini yaptim olmadi casper cta 11z var islemci tutuyor ama olmadi

• quote:

Ne demek benim uğraştığım şeyleri başarınca başkalarıda bilgilensin diye elimden geldiğinde millete yardım ederim benim için sorun değil. yeterki millet bilinçlensin teknolojiden geri kalmasın...

Bu yöntem 4.0.4 icin mi yoksa 4.1 icin mi?

• ben denedim ama recovery modda szin verdiğiniz dosya görünmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.