Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.370
Cevap
32
Favori
122.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MG07 kullanıcısına yanıt
    Abartıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal172

Abartıyoruz

neye inanmak isterseniz ona inanabilirsiniz hocam :)
  • İnanmadığımdan değil doğrudur, bahsetmek istediğim : 3 fare ile test etmişsiniz
  • Bu tabletin onda markasindaki adi neydi bilen varmi. Birde artes Q812 android 4.2 cikarmis bunu bizim d821 de deneyen varmi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Everest kablosuz mouse çalışmadı. Çalışan mouse marka ve modelini yazabilir misiniz. Birde digitürk play de konum hatası veriyor ve kapanıyor. Sorunsuz play uygulamasını kullanan var mı ?
  • salesman43 S kullanıcısına yanıt
    evet çalışıyor ben maçları izliyorum..yanlız son güncelleme yaptı digiplay bi iki kesinti oldu ondan once rahatca izliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzo76

evet çalışıyor ben maçları izliyorum..yanlız son güncelleme yaptı digiplay bi iki kesinti oldu ondan once rahatca izliyordum

"izlemek istediğiniz içerik için konum bilgisi gerekmektedir. Lütfen konum servislerini açınız veya konum bilgisi iletebilen farklı bir cihazdan deneyiniz" mesajını alıyorum. Konum ayarlarını açtığım zaman wifi internet bağlantım kopuyor. Siz nasıl ayar yaptınız acaba. Birde çalışan kablosuz mouse marka ve modeli alabilirmiyim lütfen.
  • kartal172 kullanıcısına yanıt
    yok hocam test etmedim tablet uzun süredir elimde o yüzden deneme fırsatım olmuştu :)
  • uppermost U kullanıcısına yanıt
    benim tabletinde 10 dakikada bir wifi baglantısı kopuyor hocam neden oluyor bende çözemedim , logitech m185 mauseninde çalışıyor hocam bi logitech mausede daha çalışıyordu fakat modelini hatırlamıyorum şuan.
  • MG07 kullanıcısına yanıt
    indirdiğimiz uygulamalar onların uzantıları vb. durumlar nedeniyle andorid işletim sistemi maalsef şişmeye ve saçmalamaya başlıyor bu sebeple arada fabrika ayarlarına dönmek programları yeniden yüklemek ve kullanmadığımız uygulamaları kaldırmak gerekiyor... titanium bacupla uygulamaların yedeğini alıp yüklerseniz pratik olur
  • teşekkür ederim hocam bilgilendirdigin için yarın bi deniyim dediklerini inşallah bi sonuca ulaşırım arada kopması çok sıkıntı yaratıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MG07

benim tabletinde 10 dakikada bir wifi baglantısı kopuyor hocam neden oluyor bende çözemedim , logitech m185 mauseninde çalışıyor hocam bi logitech mausede daha çalışıyordu fakat modelini hatırlamıyorum şuan.

Wifi bağlantı kopma sorununun en iyi çözümü, wifi fixer uygulamasıdır..
    Wifi fixer'i tablete kurun bağlantı kopma sorunu tamamen biter..
    Wifi bağlantı kopma sorunu modem ile alakalı.. Konuda bir çok kere tavsiye edildi..

• Arkadaşlar tablet kablosuz klavyeyi destekliyormu bağladım gördü ama klavyedeki harfler farklı çıktı Türkçe karakterler yabancı karakterlerde ise sorun yok bunun bir ayarı mı var ? tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezo43

Arkadaşlar D821 cihazın D.N.S ayarlarını nerden değiştirebilirim cevaplarınızı bekliyorum tşk ederim....

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.mytechie.setDNS&hl=tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

quote:

Orijinalden alıntı: muzo76

"izlemek istediğiniz içerik için konum bilgisi gerekmektedir. Lütfen konum servislerini açınız veya konum bilgisi iletebilen farklı bir cihazdan deneyiniz" mesajını alıyorum. Konum ayarlarını açtığım zaman wifi internet bağlantım kopuyor. Siz nasıl ayar yaptınız acaba. Birde çalışan kablosuz mouse marka ve modeli alabilirmiyim lütfen.

google playden digütürk uygulamasını indirdim..benden öyle şeyler istemedi normal netteki şifremi girdim.tanıdı ve gayet güzel izliyorum..bağlantın kopmasın diye fifi fixer diye program var yükle sorun çözülür..mouse için bişey diyemiyecem. kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: cezo43

Arkadaşlar D821 cihazın D.N.S ayarlarını nerden değiştirebilirim cevaplarınızı bekliyorum tşk ederim....

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.mytechie.setDNS&hl=tr

Tableti root yaptıktan sonra dns changer programı ile değişebiliyor..

• cevabınız için tşk ederim deneyeceğim iyi çalışmalar
  • Arkadaşlar tablete orjinal kutusundan çıkan usb adaptör kabloyla kingston marka flash bellek taktım depolama bölümünden taktığım flash belleğin kapasitesini gördüm ama flash bellektekileri nereden açıp göreceğim bulamadım yardımlarınızı bekliyorum selamlar
  • arkadaşlar tableti 4 aydır kullanıyorum dun bus simulator oyununu yükledim fakat oyunda direksiyon sabit durmuyor,tableti zemine bırakıyorum yine aynı.Sizde de böyle mi?

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.