Şimdi Ara

ARTES D821 İnceleme,paylaşım,teknik destek [Ana Konu ] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.370
Cevap
32
Favori
122.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cro@oan

quote:

Orijinalden alıntı: sihirbazzz

selam, şarj kablom işlevini yitridi iğne ucu sorun çıkarıyor yenisini nereden bulabilirim... teşekkürler...

Forumda artes teknik ye pm atın muhtemelen ilgilenecektir

Hocam sen bilirsin onda da bu urunun adi nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 2 aydır artes d821 kullanıyorum bugün MC4 yüklicektim pc ye bağladım yanlışlıkla android klasörünü sildim ve tabletde android klasörü var tabletden bakınca gözüküyor ama pc ye usb ile bağlayınca gözükmüyor
    Arkadaşlar lütfen yardım edin android klasörü pc de göztermem lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barismersin23

Arkadaşlar ben 2 aydır artes d821 kullanıyorum bugün MC4 yüklicektim pc ye bağladım yanlışlıkla android klasörünü sildim ve tabletde android klasörü var tabletden bakınca gözüküyor ama pc ye usb ile bağlayınca gözükmüyor
    Arkadaşlar lütfen yardım edin android klasörü pc de göztermem lazım...

recuva programını kullanarak silinen dosyaları geri getirebilirsin ama muhtemelen hepsi gelmez ama sen bi şansını dene hiçbirşey yapamamaktan iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa beyler artes d821 the dark knight rises oyununu indiriyorum kuruyorum gereken gibi oyun açılıyor oyun oynama vakti geldiğinde böyle siyah ekran kalıyor ses geliyor yardım edin bu oyunu oynamak istiyorum...!!!!!
  • Büyük ihtimal ile indirdiğiniz oyundan kaynaklanan bir problem. Farklı konumlardan indirmeyi deneyebilirsiniz (örneğin farklı bir crack da olabilir).

Ayrıca orada sağa ok görüyorum. Tıklayınca da mı olmuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 26 Ağustos 2013; 8:19:11 >
  • Bir sorunum var, tabletin ses tuslaruna basinca internet sayfasini asagi yukari kaydiriyor, sesi acip kismak icin internet sayfasini kapatmam gerekiyor. Bunu nasil duzeltirim

• firstemperor kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Tabletinizde yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir. Arzu ederseniz cihazı fabrika ayarlarına çevirip deneyin yada yeniden yazılım yükleyin sorun düzelecektir.
    Yazılımı internet sitemizden buradan indirip yükleyebilirsiniz.
  • Aslında bana sordu sanirim ses tusunu kaydirma olarak kullanmak istiyormusunuz diye bende evet tikladim, simdi ayarlara bakiyorum bulamiyirum öyle bisey. Fabrika ayarlarina donsem oyunlarda silinirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstemperor -- 26 Ağustos 2013; 13:41:29 >
  • Fabrika ayarlarına çevirdiğinizde sorun düzelir. Yüklemiş olduğunuz oyunlar silinir. @firstemperor
  • Acil yardımınızı bekliyorum ben ocak ayında artes d712 tablet pc almıstım tableti 5 kez size yolladım en sonunda nesim bey ile görüşüp bana d821 modelini yolladılar.o gün bu gündür tableti açamıyorum tabletin şarjı her zaman %0 hiç kullanamıyorum.şarja takıyorum,şarj oluyor diyor ama tablet kendisi kapanıyor artık 6 mı 7 mi gönderişim olcak ben bıktım siz bıkmadınız acil yardımınızı bekliyorum her 2 haftada bir kargoya gitmekten bıktım sizde anlayın beni . desteklerinizi bekliyorum
  • sorunu çözdüm. maxton web browser kuyllanıyordum ayarları sıfırla yaptım düzeldi.
  • Arkadaşlar bu tablete uygun microusb usb çevirici vsrmı acaba ancak kablo olmaycak aparat gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende artes d821 tabletten almayı düşünüyorum ama dijitürkplay uygulaması çalışıyor mu kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.bir kaç tablette denedim ama konum bilgisi filan istedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_63kal

Arkadaşlar bu tablete uygun microusb usb çevirici vsrmı acaba ancak kablo olmaycak aparat gibi

Bulamazsan bile kendin yapabilirsin onu ya çok zor birşey değil
  • zamanın oolursa anlatırmısın
  • Merhabalar bu tableti almayı düşünüyorum kafama bir soru takıldı.. acaba gamepad bağlantısı varmı ya da bluetooth/wirelles üzerinden bağlayabilirmiyiz ?

Teşekkürler
  • Q972 daha iyi
  • Arkadaşlar D821 cihazın D.N.S ayarlarını nerden değiştirebilirim cevaplarınızı bekliyorum tşk ederim....
  • D821 de Kablosuz mouse kullanabilir miyiz ? Kullanan varsa modelini gönderebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

D821 de Kablosuz mouse kullanabilir miyiz ? Kullanan varsa modelini gönderebilir mi ?

evet hocam kullanılıyor ben 3 tane mouse takmıştım hepsinde çalışmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.