Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

@burak4242
    12'de ufak bir yanlış var; Dr.List hayatta değil. Ben de Age of Ultron'dan sonra tek o kaldı demiştim ama wikia'ya bakınca filmde Iron Man'in güzel konuşma yaptığı yerde ölüyormuş. Hydra'nın tek üst düzey üyesi Red-Skull, eğer Ward onu bir şekilde geri getirip diziyi de Civil War'a bağlayabilir o zaman efsane olur.

Sorulara gelirsek
    1- Cal ilk adımda boyundaki kemiklerden birini kırmış olabilir en sonda da kalbine yakın kemiklere zarar vermiş olabilir. Ölümü biraz tuhaf oldu ama Cal'ın kendi yöntemleri var
    2- Ele geçirilen Inhuman'lar ilk başta muhtemelen esir tutulacaktır sonra eski yerlerine geri gönderilebilir. Bunu 3.sezon görebiliriz
    3- Fish Oil'ler hem insanlık için sorun hem de kontrolsüz Inhumans mutasyonuna neden olacaktır. 3.sezon bu konuda olabilir.
    4- Inhumans liderliği için en iyi aday Lincoln ve Skye gibi gözüküyor. Konsey de oluşturulabilir. Bunun cevabı 2.sorunun cevabına bağımlı.

Diziyle ve filmle ilgili bir sorum var
    Quicksilver ve Scarlet Witch ikizleri cinematik evrende güçlerini nasıl kazanıyor, doğuştan geliyorsa Inhumans olarak mı geçiyor. MCU'da mutant diye bir durum olmadığı için kafama takıldı.

Üstünde deney yapılarak güçlerini kazanıyor ikiside. Filmde onlar için "enhanced" yani gelişmiş deniliyordu, ben inhuman olarak çıkmalarını bekliyordum ama daha temelleri yeni atıldığı için o işe girişmemişler. Mutant kelimesi zaten dediğin gibi yasak.

@burak4242,
    Dizinin sonunda da Whitehall,Strucker,List diye sayıyor Ward'ın harcadığı adam, onlarla birlikte saydığı öldüğüne işaret bence. Hatta bu sefer durum farklı, yeni baş çıkmıyacak falan diyor.

@burak4242

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 16 Mayıs 2015; 19:58:55 >

• 4 günde 2 sezon izledim şuan beynim yanmış durumda. Dizinin genel değerlendirmesini yaparsam 6/10 veririm , nedenlerim var. Özellikle söylemem gerek Agent Carter çok daha üstün bir dizi her yönden. AoS biraz daha durağan bazı bölümlerde heyecanlı.

Dizinin eksileri;

- MCU'ya güncel olarak bağlı olduğu için biraz sıkıntı çeken bir dizi kendine özgün tek şey İnhumanslar.
    - Filmlerin artıklarıyla ilerlediği oluyor teta protokolü , teta protokolü diyerek gittiler biyere çıkmadan bitirdiler ya da ben anlamadım birden furry gelip gemiyi alarak gitti mi? gittiyse Age of Ultrondan sonra nereye kayboldu?
    - Oyuncu seçimini sorguladım biraz Ward karakterini oynayan arkadaş bence hiç iyi değil, ilk bölümden nefret ettim kendisinden. Sezon Finalinde ki sahnesi çok saçmaydı tek adamı yıktı diye patron oldu. İlk sezonda May'in dövüş sahneleride saçmaydı kamerayı aç-kapa yaparak dizi çekmişlerdi.
    - Bi ara kimin eli kimin cebinde anlamadım cidden herkes birbirine kazık attı.
    - Mesafe kavramı yok resmen dizide heryer heryere aşırı yakın bobi vuruluyor kadını 2 dakikada üsse getiriyorlar.
    - İnhumans olayı benim bildiğim üzere taşla falan olan bir şey değildi. Dizidekiler çakma İnhumans çıkıcak görürsünüz ileride.
    - Para masrafına girmemek için film oyuncularını pek göstermemeye çalışıyorlar 44 bölümde toplasan 2 kere Furry 3 kere Hill gözükmüştür.

Dizinin artıları; Şunu yapmışlar iyi olmuş diyebileceğim az şey var.
    - Ward'ın, Agent 33'ü vurma sahnesi iyiydi.
    - Skye bir bölümde labaratuvarda Hidra askerkeri ile dövüşü en iyi dövüş sahnesiydi bence.
    - Agent Carter'ın gözüktüğü sahneler iyiydi.
    - Simmons'ın taşın içine çekilme sahnesinde "hade len" diye bağırdım iyi bir sahneydi.
    - Balık yağı sahnesinde başka bir "hade len"diye bağırdım ilerde nasıl bir etkileri olucak ciddi anlamda merekdayım.

Benim fikir ve görüşlerim bunlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

4 günde 2 sezon izledim şuan beynim yanmış durumda. Dizinin genel değerlendirmesini yaparsam 6/10 veririm , nedenlerim var. Özellikle söylemem gerek Agent Carter çok daha üstün bir dizi her yönden. AoS biraz daha durağan bazı bölümlerde heyecanlı.

Dizinin eksileri;

- MCU'ya güncel olarak bağlı olduğu için biraz sıkıntı çeken bir dizi kendine özgün tek şey İnhumanslar.
    - Filmlerin artıklarıyla ilerlediği oluyor teta protokolü , teta protokolü diyerek gittiler biyere çıkmadan bitirdiler ya da ben anlamadım birden furry gelip gemiyi alarak gitti mi? gittiyse Age of Ultrondan sonra nereye kayboldu?
    - Oyuncu seçimini sorguladım biraz Ward karakterini oynayan arkadaş bence hiç iyi değil, ilk bölümden nefret ettim kendisinden. Sezon Finalinde ki sahnesi çok saçmaydı tek adamı yıktı diye patron oldu. İlk sezonda May'in dövüş sahneleride saçmaydı kamerayı aç-kapa yaparak dizi çekmişlerdi.
    - Bi ara kimin eli kimin cebinde anlamadım cidden herkes birbirine kazık attı.
    - Mesafe kavramı yok resmen dizide heryer heryere aşırı yakın bobi vuruluyor kadını 2 dakikada üsse getiriyorlar.
    - İnhumans olayı benim bildiğim üzere taşla falan olan bir şey değildi. Dizidekiler çakma İnhumans çıkıcak görürsünüz ileride.
    - Para masrafına girmemek için film oyuncularını pek göstermemeye çalışıyorlar 44 bölümde toplasan 2 kere Furry 3 kere Hill gözükmüştür.

Dizinin artıları; Şunu yapmışlar iyi olmuş diyebileceğim az şey var.
    - Ward'ın, Agent 33'ü vurma sahnesi iyiydi.
    - Skye bir bölümde labaratuvarda Hidra askerkeri ile dövüşü en iyi dövüş sahnesiydi bence.
    - Agent Carter'ın gözüktüğü sahneler iyiydi.
    - Simmons'ın taşın içine çekilme sahnesinde "hade len" diye bağırdım iyi bir sahneydi.
    - Balık yağı sahnesinde başka bir "hade len"diye bağırdım ilerde nasıl bir etkileri olucak ciddi anlamda merekdayım.

Benim fikir ve görüşlerim bunlardır.

Öncelikle Agent Carter ile yorumuna kesinlikle katılmıyorum, her yönden aşağı diyebilirim hatta.

Ward ilk sezon bence o karaktere girebilecek en iyi karakterdi ilk sezonun ilk dönemi için konuşuyorum, lanet ettik zaten bir süre sonra. 3 sezonuda onun üstüne kurup öldürürler muhtemelen.

Teta olayı filme bağlamak içindi, filmi izlemediğimden bilemiyorum ne halt yediler. Fury ortaya çıktıktan sonra diğer yaşlı danışmanlığı kabul etti yusuf yusuf.

May değilde 2. sezonda Sky'in dövüş sahneleri acayip iyiydi zaten 2. sezon sonradan açıldı çok yüksek seviyede bıraktılar bence.

Fury yaşlandı, bir yede vurdular coulson'a devretti ayrıldı buralardan. Masraf olayı ilgili dediğin doğru aynı şekilde. Dizi sonuçta. :D

• KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt

Ward'ı başlarda sevmemiştim ben de ama ilk sezonun ortalarına doğru kanım ısındı tam sevdim derken de ihanet edince tam oldu. Patron olması saçmaydı ama dediğin gibi.
    Zaman kavramı ne alaka? Sonuçta 24 değil bu dizide 10 saniyede geldi ama gerçekte ne kadar sürdüğü belli değil. Ayrıca adamların altında quinjetleri var dakikada her yere gidebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin gidişatı bana aşırı şekilde Nikita'yı hatırlatıyor.

- Gizli yer
    - Heryere 2 dakikada ulaşım
    - Karakterleri diziden çıkarmamak için yapılan gayret. Özellikle Ward tam Nikitada olan olaya döndü bir kadın vardı psikolog gibi bir şeydi. (Önce iyi sonra kötü , tekrar iyi daha sonra baş kötü.)
    - Önce gizli örgüt çalışanı olanlar daha sonra liderleri oldu.
  • onu bunu bıraktım hala aklımda

Coulson'nin kolu ne olcak acaba ve Civil War'da olurmuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 19 Mayıs 2015; 17:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

onu bunu bıraktım hala aklımda

Age of Ultron filmindeki doktor hanım düzeltir aslında ama çok farklı alternatifler de var. Shield kendi içinde elektronik bir şeyler ayarlar büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence bir haiti turu yapmalı.

O kol normal haline dönmeli. Adamın bir coolluğu var bozmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

quote:

haiti nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

quote:

haiti nedir?

Herkes anlar diye gerçek ismi aklıma gelmediği için söyledim.

Coulson'un hayata döndürüldüğü, gizemli diye adlandırdığı yer.

*Patlamış olması hala var olmadığı anlamına gelmiyor.

• The Magical Place
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

quote:

Age of Ultron filmindeki doktor hanım düzeltir aslında ama çok farklı alternatifler de var. Shield kendi içinde elektronik bir şeyler ayarlar büyük ihtimal.

Fitz-Simmons tasarlar bişeyler.
  • Civil War ile dizi arasında bir bağlantı olabilir. Film setinden spoiler
    Crossbones, Winter Soldier'ın sonunda ağır yaralı şekilde yakalanıyordu. Civil War'da hapisten kaçmış veya kaçırılmış gibi duruyor. Bir HYDRA askerinin hapisten kaçırılması kimin işine yarar tabi ki HYDRA'nın. HYDRA'nın şuanki lideri de Ward olduğuna göre filmle dizi arasında güzel bir bağlantı olabilir.
    Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

quote:

quote:

simmons mu kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

quote:

quote:

simmons mu kaldı

Kalır kalır.

• Diziye yeni başladım.

Skye'ın babasını hep hulk olarak düşünmüştüm.Sanırsam öyle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Diziye yeni başladım.

Skye'ın babasını hep hulk olarak düşünmüştüm.Sanırsam öyle değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

quote:

quote:

simmons mu kaldı

Kalır kalır.

Kalırda ne halde kalır?

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt

Kesmediler bacağını ameliyat olacak dizinden
  • Henüz 2.bölümdeyim.İlerde diğer Marvel karakterlerini de gösteriyor değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.