Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Shield must be destroyed

/>

Olaylar olaylar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizibox‘a erişim yasaklanmış. Bulacaz artık bi şekilde altyazısını

Dizi Ultron‘a bağlansa iyi olur. HYDRA ciddi yara aldı.

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    .org yerine .net oldu hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Başta kızı var. Hydra 70 yıldır bu işin peşinde kolay olsaydı onlar yapardı.

Bölüm daha düşmedi 1 saate kadar onlinedizi.co'ya düşer genelde ilk orada görüyorum. Sonra dizilab, dizibox'a düşüyor.

Ama bunlar Inhumans

Şaka bir yana Skye gittikçe güçlü bir hale gelmeye başladı

Altyazı daha gelmemiş akşama izlerim artık ben

Biraz daha iyi olursa cinematic evrene sokarlar artık yani inhuman'da oynar.

• izleyenlerden biri geri dönebilir mi ? Filme henüz gitmedim spoiler kaynıyo mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DNS ile bağlanılıyor ama oraya geç düşüyor onlinedizi'ye düşmüş.

Hydra'yı deme amacım bu adamların en büyük amacı SHIELD'ı yok etmek. Bunun için de yıllardır planlar yapıyorlar* ve en iyi taktik olarak da SHIELD'a ön kapıdan dalmak yerine içlerine sızarak düşmanlarının gözü önünde saklanıyorlar. Şuanki Inhumans, SHIELD'ı alt etmeyi bırak onlardan kaçacak güçte bile değil.

*:Bir forumda görmüştüm Avengers filminin başında Loki çıkmadan bir deney yapılıyordu Teseract kübü ile. Bunu Hydra'ya bağlayanlar var. Red Skull'ı geri getirmek için yapılmış diyorlardı.
  • Dizi saçma bir hâl aldı :/ Bu bölüm iyiydi ama sonunda Jiaying saçmaladı resmen

• Jaiyang sana bir söverdim ama hep kurallar. Raina'yı kötüledik aslında haklıymış kadın. Ward adam dedik yine kandırdı. Bu dizi bizi şaşırtmaya devam ediyor

Bugün Bobbi'nin doğum günüymüş 32 yaşına girmiş . Hail SHIELD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 6 Mayıs 2015; 17:06:19 >

• Bu Jiaying'in amacı ne. Sezon finaline giderken ortalık karıştı. Bu Ward'ı sevmiyordum zaten, ama bence yine iyi bir şeyin peşinde. Şuan herkese kötü bir şeyin peşindeymiş gibi gösteriyorlar ama öyle olmayacak bence. Coulson Avengers'ı bir daha sahaya sürse keşke
  • Avangers'ı izlemeden bu bölümü izlersek spoiler yer miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

Avangers'ı izlemeden bu bölümü izlersek spoiler yer miyiz?

Çok aşırı spoiler yok. Izleyebilirsiniz hocam.

• Fine, We will do it ourself

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

• Gonzales'e üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi. Ward'a adamdır dedik, ters köşe yaptı. Jiaying'e diyecek bir şey yok zaten...
  • Kirpi karıyı dinleyecektin aga
  • altyazıyı hala yüklemedi divxplanetteki elemanlar. ayar oldum bebelere. zaten her zaman iki gün rötar var. iki saat önce çeviri bitti son düzeltme diye yazdılar hala tık yok. en azından bilgilendir şu saatte biter diye.
  • quote:

Fine, We will do it ourself

bu dizinin çizgi romanıdamı var ?

• şu ozanca nickli eleman yüzünden bekliyoruz hep, her hafta biriyle ortak yapıyor ondan aynı gün izleyebiliyoruz ona kalsa cumaya anca geliyor bu hafta hasangdr ile yapmış adam 12-1 gibi çevirmişti the flash'ı bununda kendi payını çevirmiş hemen, ozanca bekletiyor yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTimes

quote:

Fine, We will do it ourself

bu dizinin çizgi romanıdamı var ?

Gelecek bölüm için poster sadece

• altyazı çıktı izledim simdi

teta protokolü hellcarrier miş ultron ile ilgili 2-3 sahne dısında pek bir şey yoktu sonda gonzales'in ölmesine sevindim ayrıca gonzales tony için baya ters konuştu.sondaki olay çok saçmaydı işler iyice karışcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 7 Mayıs 2015; 18:02:49 >
  • güzeldi, haftaya 2 bölümlük final var.

sonunda geberdi gonzales jiaying'te patlattı bombayı, savaş geliyor gibi. theta basit çıktı ya daha farklı birşey bekliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Mayıs 2015; 1:04:24 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.