Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Mister_Hyde_%28comics%29

Myster Hyde. süper seviyede dayanıklılık ,güç vs özellikleri Thor'u andıran güçleri.
  • Aslında dizide normal insan gibi ama biraz internette araştırınca böyle şeyler buldum.
    Skye vs. Mr. Hyde
    Belki ileride biraz daha manyaklaşır bunun kadar olmaz ama
    Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickey Goldmill -- 18 Nisan 2015; 11:46:21 >
  • Fotoğraf + yoruma güldüm baya.

Dizide evet gayet normal sadece kızgın biri gibi duruyor ama kızı inhuman meyilli, karısı inhuman e kendisi de öyledir diyerek mantık yoruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Fotoğraf + yoruma güldüm baya.

Dizide evet gayet normal sadece kızgın biri gibi duruyor ama kızı inhuman meyilli, karısı inhuman e kendisi de öyledir diyerek mantık yoruyoruz.

Kendisi karısı ve çocuğundan geri kalmamak için deneyler yapıp bu hale geliyor diye biliyorum. Inhuman değil yani

• quote:

Skye'ın babasını ben çok seviyorum ya adam tam bir oyuncu yani, o öfkeli halleri yok mu gülmekten ölüyorum.
    Süper gücü falan da yok, haha.

Vardı sanki.
    Bi bölümde bi adamı yerden yere vurmuştu sanki.
    Ve duvara yumruk atmış duvarı parçalamıştı ama tabi hepsini değil belli başlı birazını.
    Ama sonra nolduyss güçleri gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D. - 1. Sezon 18. Bölüm / Düşmanımın Dost/Düşmanı

Baron Von Strucker!?!Age of Ultron adımları geliyor

• Oo yavaş yavaş age of ultron daki konuya zemin hazirlaniyor. Benim en çok merak ettiğim film çıkınca ultron'u o hafta nasıl işleyecekler. Büyük ihtimalle o hafta maria hill'i gorucez

• Bir sonraki bölümde artık bir ultron bot u görmemiz lazım.Ne kadar bağlantılı olsada sadece '' NY da Ultron savaşı var, kacmalıyız '' ile kurtulamazlar.Daha ayrıntılı bir şekilde işlemeleri lazım ve Maria Hill i umarım bir sahneden fazla görürüz
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bütçeyi arttırıp o haftaki bölümde ultronla ilgili ciddi şeyler görmemiz şart. Marvel, Winter Soldier filminde bu durumu kendi lehine çevirdi dizinin temposu ve kalitesi beklenmedik şekilde artmıştı bundada umarım aynı ivmeyi yakalarlar tabi Ultron işi biraz CGI istiyor oda bütçe istiyor gerçi Ultron paralı asker falan ayarlarsa belki onlarla falan bi şekilde bağlantı kurarlar emin değilim bakalım ama dizide Ultron bot yada ultron'un minionlarından görsek çok daha iyi olur
    Baron Von Strucker, Loki'nin asasıyla Coulson'ı öldürürse gülmekten ölürüm herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Baron Von Strucker, Loki'nin asasıyla Coulson'ı öldürürse gülmekten ölürüm herhalde

Infinity War filminde de Thanos asayı geri alıp öldürüyormuş Coulson'ı

Bu bölüm yine aksiyona doyacak gibiyiz hocam ne dersiniz

Ben diziyi ultrona bağlamadan önce Maria Hill‘in gelmesini bekliyorum. Dizide görüneceğini zaten biliyoruz.

Bu arada tam Hydra bitti derken Baron Von Strucker ile geri dönecek sanırım. Bi taraftan Inhuman bir taraftan Real SHIELD bir taraftan Hydra. E bide ultron geliyor. Dizi karışacak

• Coulson'a Grant Ward'dan yardım istemeyi hiç yakıştıramadım. Yakışmadı sana Coulson reyiz. Düşmanın o senin. Yeni trailer yayında ;

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Coulson'a Grant Ward'dan yardım istemeyi hiç yakıştıramadım. Yakışmadı sana Coulson reyiz. Düşmanın o senin. Yeni trailer yayında ;

Bölümün ismi olayı açıklıyo hocam

The Frenemy of My Enemy

• Farketmez hocam Umarım bunun için geçerli bir nedeni vardır.

Bu bölüm sanırım Ward ve Real SHIELD etrafında geçecek. Skye konusunda bişey gösterilmedi promo videolarda
  • @Shadow in the Dark

Not now Fitz.

@burak4242

Sus sen, biz Ward istiyoruz.
  • quote:

@Shadow in the Dark

Not now Fitz.

@burak4242

Sus sen, biz Ward istiyoruz.

Al sana Ward. Naparsanız yapın Hocam yaptığı affedilir bişey değil. İhanet etti

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    Hey Babe

- Hey Sweety
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Coulson
  • Kendini bozmayan tek o vardı o da bozdu kendini hocam. Sweety nedir abi
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.