Şimdi Ara

Antec'ten Performance One serisi üç yeni full tower kasa: P280

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Antec'ten Performance One serisi üç yeni full tower kasa: P280

Fremont, California merkezli bilgisayar bileşeni üreticisi Antec, ''Performance One'' serisi bilgisayar kasalarına üç yeni model kazandırdı: P280 Siyah (Pencereli), P280 Beyaz (Pencereli) ve P280 Beyaz.

526 mm x 231 mm x 562 mm boyutlarında dizayn edilen bilgisayar kasalarının net ağırlığı 10.2 kg. Fakat şeffaf yan panelli modellerde ağırlığın 9.2 kg'a düştüğünü belirtelim. P280'nin yan panelleri 0.8 mm kalınlığında çelikten ve polikarbonattan imal edilmiş. 270 dereceye kadar açılabilen, çift menteşeli ön panelde ise alüminyum ile plastik kullanılmış.

Full tower segmentinde konumlandırılan P280, mini ITX, micro ATX, ATX, XL-ATX formunda anakartları, maksimum 330 mm uzunluğunda üst düzey ekran kartlarını, maksimum 170 mm yüksekliğinde işlemci soğutucularını ve su soğutma çözümlerini destekliyor. 3 adet 5.25-inç'lik sürücü bölmesine, 6 adet 3.5-inç'lik sürücü bölmesine, 2 adet 2.5-inç'lik sürücü bölmesine ve 9 adet genişletme slotuna sahip olan bilgisayar kasaları, 2 adet USB 2.0 portu, 2 adet USB 3.0 portu, mikrofon girişi ve ses çıkışı ile donatılmış durumda. 5.25-inç'lik sürücülerin montajında herhangi bir ekipmana (vida, tornavida vs) ihtiyaç duyulmuyor.

Kauçuklu kablo saklama kanallarını bünyesinde barındıran bilgisayar kasalarının üst kısmına 2 x 120 mm'lik fan, arka kısmına 1 x 120 mm'lik fan, ön kısmına 2 x 120 mm fan takılabiliyor. İstendiği takdirde bilgisayar kasalarına soğuk havayı çekmesi için 2 tane daha 120 mm'lik fan takviyesi yapılabiliyor. 

Antec, P280'nin satışına 13 Ekim'den itibaren başlamayı planlıyor.

• gene doldurmuşlar hdd yuvalarını cânım kasaya....
  • üst tarafa hava çıkışı için 1x20cm ya da 2x12 cm fan yuvası yapsalarmış iyi olurmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..
    bilgisayar kasalarının üst kısmına 2 x 120 mm'lik fan

quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

üst tarafa hava çıkışı için 1x20cm ya da 2x12 cm fan yuvası yapsalarmış iyi olurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

gene doldurmuşlar hdd yuvalarını cânım kasaya....

HDD yuvası yerine SSD yuvası olsa yine de kızar mıydın? Cidden merak ettim.
  • Siyah rengi çok göz alıcı
  • cok iyiymis, fiyat ne olur acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Aynı yola gelmiyor mu abi zaten Şakası bir yana bence opsiyonel olarak artık kullanıcıya bırakılmalı bence 3.5 ve 5.25 sürücü yuvaları.

• O arkadaş küçük kasaları sevdiği için öyle dedim. "Sadece 2.5" kadar yer olsa yani" demek istemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

hem 3.5 luk olarak, hem de 2.5 luk olarak 3 adet olsun kafi bana göre.. baksana neredeyse kasanın yarsını kaplıyorlar.. gereksiz..

dün sistem topladım kardeşime.. herşeyini aldım sistemini flan hepsini kurdum.. kasa olarak en uygun olan dark oriaon idi onu aldık.. malzeme kalitesi ne tamam bişey demiyorum ama alt tarafı dark dersiniz, bütün hdd yuvaları çıkıyor. zaten sistemi toplarken bir adet ssd, 1 adet te 1 tb lik hdd almıştım.. kasanın tek eksiği ssd ya da 2.5 luklar için herhangi bir yer bulamadım emaneten koydum..

• Siyah olanı çok beğendim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedendir bilmem ben beyazını daha çok beğendim, TR'de pek yaygın değil heralde bu Antec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.