Şimdi Ara

◙The New iPad 360° dönebilen siyah kılıf [25 TL]◙

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    iPad 2 ve The New iPad ile uyumlu 360° dönebilen deri kılıf sadece 25 TL Bana lütfen özel mesaj göndermek yerine aşağıda bıraktığım mail adresimden ulaşınız, mail adresime yazdığınız vakit daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Siyah olanı elimde vardır, zaten bana hediye olarak geldi. Gittigidiyor tarzı sitelerde kılıfın maliyetini 40 lira civarında gördüm, ben de bir iyilik yapıp 25 liraya satayim diyorum. Çok fazla bu konularda pazarlık yapma veya düşürme gibi girişimlere girmemek için direk fiyatını koydum.

Ben kendi iPad'imde biraz test ettim, ürün gayet kullanışlı. Yatay ve dikey şekilde rahatlıkla çevirip kullanabiliyorsunuz. Bu olayını şahsen ben çok beğendim.

Ürün gayet sağlam gözüküyor, yani düşmeye karşı iyi koruyacağı kanaatindeyim. Resimleri ekliyorum, ciddi alacak kişiler olursa detaylı bir inceleme isterse video çekipte koyabilirim.

Ürünün resimleri;

Ürünün internet üzerindeki resimleri;
     ◙The New iPad 360° dönebilen siyah kılıf [25 TL]◙  ◙The New iPad 360° dönebilen siyah kılıf [25 TL]◙  ◙The New iPad 360° dönebilen siyah kılıf [25 TL]◙
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 4 Ekim 2012; 22:06:18 >

• Bana ulaşmak için buradan özel mesaj atmak yerine mail adresime mesaj bırakırsanız hızlı bir geri dönüş açısından sizlere daha yararlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 4 Ekim 2012; 22:06:56 >
  • test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 4 Ekim 2012; 22:05:05 >
  • Kılıf forumdan "nasreddin.hoca" adlı kişiye satılmıştır, kendisiyle elden teslim ile satışı gerçekleştirmiş bulundum. Çok iyi birisi, güle güle kullanması dileğiyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.