Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.162
Cevap
502
Favori
1.242.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Talimat aktifken +1 faiz işliyor evet. Ama kampanya koşullarında belli bir zaman sürecinde talimatların gerçekleşip gerçekleşmediğini dikkate alıyorlar diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • süvari kullanıcısına yanıt
    Hattımı ne zaman faturasıza geçirdiğimi tam hatırlamıyorum ama en az 6-7 ay oldu. O zamandan beri +1 faiz devam ediyor.
  • playstation network iadem vardı benimde yatmamış,bu gün 5. iş günü oluyor.geceye kadar yatmazsa yarın arayacağım müşteri hizmetlerini.
  • Az önce iade geldi.

• Benimki standart her ay 15.30 civarı yatıyor.

• Arkadaşlar kartı alalı üç hafta vs. oldu. Geçen steam indirimlerinde aldığım oyunlar için iade bugün yatmış. Tam olarak her ayın 7 sinde geri mi yatıyor. Yoksa yaptığımız alışverişin tarihine göre değişiyor mu?
  • kasım ayında 6 aylık Spotify hediye kart aldım.
    bugün %50 iade geldi.

bu ay yine alacağım.
    bakalım 2016 da iade gelecek mi? kampanyamız 2015 de bitti mi diyecekler.
  • İade geldi az önce
  • evet o konuda bir sıkıntı var, benim de 3 talimattan 2si aylardır aktif değil ama +%1 devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoseignasyo

kasım ayında 6 aylık Spotify hediye kart aldım.
    bugün %50 iade geldi.

bu ay yine alacağım.
    bakalım 2016 da iade gelecek mi? kampanyamız 2015 de bitti mi diyecekler.

facebook sayfasina sormustum bunu 2016 ocakta iade olacakmis.

%50 kampanyasi 2016 yilinda da devam edecek mi ? soylentiler var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı demeyelim de bug diyelim biz :)
  • Bugün girdim enparaya bir tıkla 15bintl krediniz hazır dedi ihtiyacım yoktu ama tıkladık verdi 1dk içinde güzel hizmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheisse

Bugün girdim enparaya bir tıkla 15bintl krediniz hazır dedi ihtiyacım yoktu ama tıkladık verdi 1dk içinde güzel hizmet

Kararınızı sorgulamak ya da sizi eleştirmek olarak algılamayın ama ihtiyacınız olmadığı halde sırf size böyle bir teklif sunuldu diye %22'ye varan yıllık maliyetle vadeniz 12 aysa 1721₺, 36 aysa 5200₺ fazladan para ödemeyi mi kabul ettiniz yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killers -- 7 Aralık 2015; 22:47:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killers T kullanıcısına yanıt
    Geri ödeme toplam tutar 16.686TL açıkcası bu 15bin tl yi dokunmadan faize koysam bana 1 senede 1000Tl den fazla getirceği açık ve net ki ben döviz ile değerlendirmeyi düşünüyorum. Faizi çok rahat çıkarırım 1 senede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheisse -- 7 Aralık 2015; 23:11:52 >
  • quote:

Geri ödeme toplam tutar 16.686TL açıkcası bu 15bin tl yi dokunmadan faize koysam bana 1 senede 1000Tl den fazla getirceği açık ve net ki ben döviz ile değerlendirmeyi düşünüyorum. Faizi çok rahat çıkarırım 1 senede

Faiz orani kactan cektiniz?

• akrepss A kullanıcısına yanıt
    16,80 yazıyor.
  • quote:

16,80 yazıyor.

Aylik %1,4 yapar nerdeyse piyasadaki en yuksek faiz, tabi erisimi kolay o ayri

• Bu KREDİ HAZIR olayı yeni çıktı galiba Fırsatlarım menüsünde.

30.000 TL krediniz hazır dedi, bir bakayım dedim ama hemen otomatik geçmiyor sanırım, yine de onaya mı gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

Bu KREDİ HAZIR olayı yeni çıktı galiba Fırsatlarım menüsünde.

30.000 TL krediniz hazır dedi, bir bakayım dedim ama hemen otomatik geçmiyor sanırım, yine de onaya mı gidiyor?

bana da geldi krediniz 30 bin hazır diye insanın ilk etapta bi içi gıcıklanıyor :) ama deneyen varsa bende merak ediyorum sonucunu
  • paranın yüzü sıcaktırrrr
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.