Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Get Back , Fatih KARAHAN , SSERKAN78 , Borucusamosan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babil de alacağınız kitapları sepete atın.3-4 gün bekleyin.
    mailinize %5 indirim kuponu gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky Han

Şimdi çok kilişe olucak biliyorum ama bu adamlar nerden kazanıyorlar ? masrafsız diyorsunuz şubeleri yok ona bağlıyorlar diyorsunuz ama bu adamlar sen kart alırken evine kadar geliyor bu çalışanlar nasıl kazanıyor şimdi vadeliye yatırsak bu adamlar o parayı o ay kulanır kendide kazanır bizde tamam ordan kazandılar ama sadece vadesiz kullananlardan nasıl kazanıyorlar bunlar ? Dediğim gibi kilişe ama işte merak ettim bende almayı düşünüyorum çünkü

A kişisi para yatırıyor yuzde 10 faiz kazanıyor. Enpara a kişisinin yatırdıgı parayı b kişisıne yuzde 20 faiz ile kredı olarak satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enparası olan bir arkadaş lazım.25 lira indirim olayı var bildiğiniz gibi.Steam hesabıma 50 lira yükleyecek , ay sonu enpara ona 25 lira indirim yapacak ve 25 lira ödemeniz gerekecek.Ben de bu 25 liranın karşılığı olarak paypaldan 30 lira atacağım.İlgilenen arkadaş varsa lütfen pm atsın.Güvenilir olmasına dikkat edeceğim.Bu şekilde 4 kere bir arkadaştan alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı olmamıştı bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Günlük atm den para yatırma limiti 19000 TL den 50000 TL ye yükseltildi bilginize.

Kaynak link varmı hocam, merak ettim :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Günlük atm den para yatırma limiti 19000 TL den 50000 TL ye yükseltildi bilginize.

Kaynak link varmı hocam, merak ettim :d

Kaynak benim:)

• Artik butun islerimi en para ile hallediyorum diger bankalara gerek kalmadi. Yuksek faiz hersey ucretsiz guzel kampanyalari oluyor. Diğer bankada eft yaparkene 3 tl kesiyor du şimdi oda yok. Teşekkürler enpara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genel bir kampanya lazım ancak yapacaklarını hiç sanmıyorum. en azından 1 ay tüm online alışverişlere %20 falan versinler.
  • Babil kitap indirimdeb faydalanmayacak, yardımcı olmak isteyen arkadaş var mı? Cüzi bir miktar komisyon karşılığında hakkınızı kullanabilirim.

• bir şey soracağım,paypaldan telefonuma uygulama almak için enpara başvurusu yaptım,bu gelecek en para hesabımı paypala tanıtım aynı kredi kartı gibi tanıtıp,uygulama satın alabilirmiyim,yoksa boşunamı başvuru yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

bir şey soracağım,paypaldan telefonuma uygulama almak için enpara başvurusu yaptım,bu gelecek en para hesabımı paypala tanıtım aynı kredi kartı gibi tanıtıp,uygulama satın alabilirmiyim,yoksa boşunamı başvuru yaptım

en para zaten internette alışverişte kullanıyorsun.Ama kartı paypala tanımlatıp kullanmak istersen indirimlerden yararlanamazsın.

• alacağım uygulama sadece paypal üzerinden alınıyor,o yüzden sordum
    misal tanımladıktan sonra n11 üzerinden enpara ile alınca indirimden yararlanamam mı
  • quote:

alacağım uygulama sadece paypal üzerinden alınıyor,o yüzden sordum
    misal tanımladıktan sonra n11 üzerinden enpara ile alınca indirimden yararlanamam mı

Hocam n11 nereden çıktı :) sadece google play ve app store dan aldığın uygulamalarda iade alırsın.
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    yok misal dedim :) hani steam üzerinden kampanya olursa iade falan,paypala tanıtınca onlardan yararlanma şansım olmazmı :)
    şöyle diyim cydia üzerinden uygulama alınca sadace paypal geçerli,en parayı tanıtınca indirimden yararlanamazsın dedi ya arkadaş,diyelim appstore,steam üzerinden en para üzerinden alırsam yararlanma şansım var mı
    biraz karışık oldu gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: Sky Han

Şimdi çok kilişe olucak biliyorum ama bu adamlar nerden kazanıyorlar ? masrafsız diyorsunuz şubeleri yok ona bağlıyorlar diyorsunuz ama bu adamlar sen kart alırken evine kadar geliyor bu çalışanlar nasıl kazanıyor şimdi vadeliye yatırsak bu adamlar o parayı o ay kulanır kendide kazanır bizde tamam ordan kazandılar ama sadece vadesiz kullananlardan nasıl kazanıyorlar bunlar ? Dediğim gibi kilişe ama işte merak ettim bende almayı düşünüyorum çünkü

A kişisi para yatırıyor yuzde 10 faiz kazanıyor. Enpara a kişisinin yatırdıgı parayı b kişisıne yuzde 20 faiz ile kredı olarak satıyor

Hocam biz fakir olduğumuz için öyle düşünüyoruz :) enpara şimdiden geleceğin yatırımını yapıyor . Elbet senin elinde de çok para olacak ne yapacaksın indirimlerinden yararlandığın güven duyduğun bir bankaya yatıracaksın o da enpara olacak. Ya da acil 5000 lira para ihtiyacın olacak hemen kredi çekeceksin . İşte enpara buradan kazanıyor. 1 milyon enpara müşterisinin hesapta 100 lira tuttuğunu düşün. Çok büyük paralar . Finansbank kuruluşu olduğu için oradan yüksek faizle kredi verme imkanı da var ayrıca arkadaşın dediği gibi :)

• quote:

yok misal dedim :) hani steam üzerinden kampanya olursa iade falan,paypala tanıtınca onlardan yararlanma şansım olmazmı :)
    şöyle diyim cydia üzerinden uygulama alınca sadace paypal geçerli,en parayı tanıtınca indirimden yararlanamazsın dedi ya arkadaş,diyelim appstore,steam üzerinden en para üzerinden alırsam yararlanma şansım var mı
    biraz karışık oldu gibi :)

app store ve steam den direkt kart numarası visa ile işlem yaparsan alırsın iade ancak paypal a tanımlayıp yaparsan alamazsın orada aracı kurum giriyor olmuyor . Evet siteyi bilmiyorum ama bu şekilde oradan yararlanamazsın .
  • ersin07 E kullanıcısına yanıt
    paypala tanımlayıp,appstre steam yerlerden alım yapacaım zaman visa seçip işlem yaparsam iade alırmıyım peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 14 Ağustos 2015; 22:27:31 >
  • quote:

paypala tanımlayıp,appstre steam yerlerden alım yapacaım zaman visa seçip işlem yaparsam iade alırmıyım peki

hayır hocam

• az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm tam tersini söylediler
    ödeme yapacanız zaman encard seçerseniz,iade vs kampanyalardan yararlanabilirsiniz dedi ?
  • quote:

az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm tam tersini söylediler
    ödeme yapacanız zaman encard seçerseniz,iade vs kampanyalardan yararlanabilirsiniz dedi ?

yani hocam ozaman ben yanlış biliyorum

• vallah bilmiyorum ama m.h öyle dedi,artık kartım gelince anlarız,buradan bilgilendiririm
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.