Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: liquidsky

quote:

Bu kartla amazon dan alışveriş yapılabiliyor mu?
    Dolar dusundugumuzde enpara avantajli olur mu, yoksa bonus veya maksimum mu sizce?

amazondan alışveriş yapabiliyosun. dolar konusunda fikrim yok :)

Amazondan geçen sefer bonusla alışveriş yaptım, 2 sefer çekim oldu, bankaya dilekçe ıvır zıvır iptal işlerle uğraştım, bir daha bonusla yapmak istemiyorum. Enpara deneyelim, sanal kartı oluşturulabiliyor mu?

sanal kart oluşturulamıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: xe17

quote:

Orijinalden alıntı: pozza

Diğer banka kartlarımı kapatıp enparaya geçmeyi düşünüyorum. Kk kullanmıyorum zaten bir de bu hesap işletim ücretleriyle uğraşmak istemiyorum. Şu an kullandığım bankanın kendi kullanıcısına havale geçerken bile para alıyolar şaka gibi. Eft'ye bişey demiyorum da banka içi havaleden bile para alıp bi de hesap işletim ücreti nedir..

Enparaya geçip bu masraflardan kurtulcam ama aklımı kurcalayan şey finansbank atm'si olayı. Heryerde olmayabiliyor.

1) Diyelim ki başka atm'den nakit çekcez kaç para masraf oluyor? (Yaz kampanyası ücretsiz çekimden haberim var, sonrası için diyorum)

2) bir yakınıma para transfer edicem diyelim. Finansbank veya enpara üyesi değil, saat de geç olmuş yani sadece eft yapabiliyorum. Ama para acil lazım sabahı bekleyemez. Kartsız atm'den para çekme gibi bi uygulaması var mı?

3) sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

Yurtiçi diğer banka ATM'lerinden para çekme 0,96 TL + çekilen tutarın %1,05’i diye açıklamışlar sitelerinde.
    Sanal kart oluşturulmuyor diğer soruyuda bilmiyorum

enpara.com da atm den kartsız para çekme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xe17

quote:

Orijinalden alıntı: pozza

Diğer banka kartlarımı kapatıp enparaya geçmeyi düşünüyorum. Kk kullanmıyorum zaten bir de bu hesap işletim ücretleriyle uğraşmak istemiyorum. Şu an kullandığım bankanın kendi kullanıcısına havale geçerken bile para alıyolar şaka gibi. Eft'ye bişey demiyorum da banka içi havaleden bile para alıp bi de hesap işletim ücreti nedir..

Enparaya geçip bu masraflardan kurtulcam ama aklımı kurcalayan şey finansbank atm'si olayı. Heryerde olmayabiliyor.

1) Diyelim ki başka atm'den nakit çekcez kaç para masraf oluyor? (Yaz kampanyası ücretsiz çekimden haberim var, sonrası için diyorum)

2) bir yakınıma para transfer edicem diyelim. Finansbank veya enpara üyesi değil, saat de geç olmuş yani sadece eft yapabiliyorum. Ama para acil lazım sabahı bekleyemez. Kartsız atm'den para çekme gibi bi uygulaması var mı?

3) sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

Yurtiçi diğer banka ATM'lerinden para çekme 0,96 TL + çekilen tutarın %1,05’i diye açıklamışlar sitelerinde.
    Sanal kart oluşturulmuyor diğer soruyuda bilmiyorum

enpara.com da atm den kartsız para çekme işlemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

hocam öyle de herkesten 1usd+3tl kesilmiş genelde ama benden neden 1usd daha kesti ben onu anlamadım?

O konuda bi fikrim yok fakat ikiside aynı anda iade edilecektir , biraz bekleyin 2-3 gün kadar

paypal dan kaynaklanan bi sorundur muhtemelen. çünkü kesintiyi paypal yapıyo. daha sonra iade edilecektir
  • Arkadaşlar ben şimdi n11.com dan alışveriş yapacağım. Kartta isim falan yazmıyor. İsme direk kendi adımı yazarsam kabul eder mi?
  • Mr. Blacktree M kullanıcısına yanıt
    EDER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

EDER...

Kısa ve öz cevap teşekkür ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Arkadaşlar ben şimdi n11.com dan alışveriş yapacağım. Kartta isim falan yazmıyor. İsme direk kendi adımı yazarsam kabul eder mi?

Evet kart sistemde kimin adina ise o adi yazin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Arkadaşlar ben şimdi n11.com dan alışveriş yapacağım. Kartta isim falan yazmıyor. İsme direk kendi adımı yazarsam kabul eder mi?

Evet kart sistemde kimin adina ise o adi yazin

Sana da teşekkürler.
  • Soz konusu olamaz.
  • finansbank taksit imkani olan online satis sitelerinde, bu kartla da taksitten yararlanabiliyor muyuz?
  • quote:

finansbank taksit imkani olan online satis sitelerinde, bu kartla da taksitten yararlanabiliyor muyuz?

Bu kart kredi kartı olmadığı için yararlanamazsınız.
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    Enparanın eksikliklerinden birisi de bu.Zaten taksit yok direk nakit ödüyorsun.Komisyonları tahminimce yok denecek kadar küçüktür.Alışveriş siteleri ile anlaşma yapıp "Enpara ile öde" seçeneği koydurmaları ve bunun 9 taksitli fiyatlara göre %3-5 her neyse fayda sağlaması lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

EFT ve Havale saatleri hafta için 09:00 - 17:15 değilmi hocam ? Pek ben bu akşam EFT yada Havale yapsam bir başka bankaya hesaba ne zaman geçer ?

Fatura ödemelerinde durum nedir ?

EFT saatlerini bende öyle biliyordum , geçen günlerde gece saat 9 da eft geçtim , sabah gider diye bekliyordum gece 4-5 gibi kontrol ettiğimde ulaşmıştı , artık gece nolduda işleme kondu bilmiyorum

Havale yapmış olmayasınız?
    EFT merkezi 9 da açılır---17.3o gibi kapanır..........

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

quote:

EFT ve Havale saatleri hafta için 09:00 - 17:15 değilmi hocam ? Pek ben bu akşam EFT yada Havale yapsam bir başka bankaya hesaba ne zaman geçer ?

EFT saatlerini bende öyle biliyordum , geçen günlerde gece saat 9 da eft geçtim , sabah gider diye bekliyordum gece 4-5 gibi kontrol ettiğimde ulaşmıştı , artık gece nolduda işleme kondu bilmiyorum

Eft-havale ayırt edicek kadar biliyorum hocam Şimdi tekrardan kontrol ettim işlem saati 3:41 diyor, yani gece gerçekleşmiş dediğim gibi

------------------------------------------------------

@jujuuu anlamadım ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eft-havale ayırt edicek kadar biliyorum hocam Şimdi tekrardan kontrol ettim işlem saati 3:41 diyor, yani gece gerçekleşmiş dediğim gibi

@jujuuu anlamadım ?

Aynı banka bunyesinde yani bir finansbank hesabına yapılmış gonderidir. Banka içi oldugu icin havaledir diye tahmin ediyorum.

• quote:

http://eftsaatleri.com/is-bankasi-eft-saatleri-2014/

Trollmüsün anlamadım illa dekontu mu atayım , 3:41 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

quote:

quote:

quote:

quote:

@jujuuu anlamadım ?

Aynı banka bunyesinde yani bir finansbank hesabına yapılmış gonderidir. Banka içi oldugu icin havaledir diye tahmin ediyorum.

Halkbankası ile ortaklarsa bilemicem

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.