Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.162
Cevap
502
Favori
1.242.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

10 TL'ye gunluk ne kadar faiz isliyor?

10 lirayı niye faize koyuyorsun ki, direkt git ev al ona daha garanti yatırım. İlerde çocukların da oynar. :)
  • Haha :D denemek icin koydum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

Haha :D denemek icin koydum :)

0,002 lira gelir.
  • Arkadaşlar bir şey öğrenmek istiyorum.Ben hiç kredi kullanmadım.Mesela benim babam kara listede krediler yüzünden.

Farz edelim yarın bir gün benim paraya ihtiyacım olup kredi çekmeye kalksam babam dan ötürü bir sorun olur mu benim için?

Kredi çekerken istenilen şartlar nedir mesela?
  • Arkadaşlar akşamları veya hafta sonra Enpara ile başka hesaplara EFT veya Havale yaparsam karşı tarafın hesabına para ne zaman geçiyor ?

Sanırım hafta içi 09:00 - 17:00 arasında yapabiliyorum doğrumudur ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    17:15 eft saati

• EFT ve Havale saatleri hafta için 09:00 - 17:15 değilmi hocam ? Pek ben bu akşam EFT yada Havale yapsam bir başka bankaya hesaba ne zaman geçer ?

Fatura ödemelerinde durum nedir ?
    Sabah 8 diye biliyorum baska bankaya ulaşmasi. .faturalarda saat yok

• Teşekkür ederim hocam :) Ama hafta içi belirtilen saatlerde 5 dk' da geçer sanırım diğer kişinin hesabına ? Doğrumdur ?
    3 dakika suruyor :)

• Diğer banka kartlarımı kapatıp enparaya geçmeyi düşünüyorum. Kk kullanmıyorum zaten bir de bu hesap işletim ücretleriyle uğraşmak istemiyorum. Şu an kullandığım bankanın kendi kullanıcısına havale geçerken bile para alıyolar şaka gibi. Eft'ye bişey demiyorum da banka içi havaleden bile para alıp bi de hesap işletim ücreti nedir..

Enparaya geçip bu masraflardan kurtulcam ama aklımı kurcalayan şey finansbank atm'si olayı. Heryerde olmayabiliyor.

1) Diyelim ki başka atm'den nakit çekcez kaç para masraf oluyor? (Yaz kampanyası ücretsiz çekimden haberim var, sonrası için diyorum)

2) bir yakınıma para transfer edicem diyelim. Finansbank veya enpara üyesi değil, saat de geç olmuş yani sadece eft yapabiliyorum. Ama para acil lazım sabahı bekleyemez. Kartsız atm'den para çekme gibi bi uygulaması var mı?

3) sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar az önce encardı paypala ekledim hesabımdan 2 kere 1usd çekti, sonra 3tl de kod doğrulamadan çekti.
    Şimdi benim anlamadığım, bu iki kere 1usd neden çekildi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozza

Diğer banka kartlarımı kapatıp enparaya geçmeyi düşünüyorum. Kk kullanmıyorum zaten bir de bu hesap işletim ücretleriyle uğraşmak istemiyorum. Şu an kullandığım bankanın kendi kullanıcısına havale geçerken bile para alıyolar şaka gibi. Eft'ye bişey demiyorum da banka içi havaleden bile para alıp bi de hesap işletim ücreti nedir..

Enparaya geçip bu masraflardan kurtulcam ama aklımı kurcalayan şey finansbank atm'si olayı. Heryerde olmayabiliyor.

1) Diyelim ki başka atm'den nakit çekcez kaç para masraf oluyor? (Yaz kampanyası ücretsiz çekimden haberim var, sonrası için diyorum)

2) bir yakınıma para transfer edicem diyelim. Finansbank veya enpara üyesi değil, saat de geç olmuş yani sadece eft yapabiliyorum. Ama para acil lazım sabahı bekleyemez. Kartsız atm'den para çekme gibi bi uygulaması var mı?

3) sanal kart oluşturabiliyor muyuz?

Yurtiçi diğer banka ATM'lerinden para çekme 0,96 TL + çekilen tutarın %1,05’i diye açıklamışlar sitelerinde.
    Sanal kart oluşturulmuyor diğer soruyuda bilmiyorum

• enparayi paypala tanitinca paypal yillik, aylik vs kesinti yapiyor mu ?

birde sitelerden paypal uzeri alisveris yapinca enparadan ek ucret kesiliyor mu ?

tesekkurler.

• Bu nedir ya bu 2usd'yi neden kesti?
    [simage]
    Finansbank Enpara [ANA KONU]
    [/simage]
  • TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Hayir herhangi bir kesinti olmuyor. Sadece Paypal karti tanitinca deneme amacli 3₺ para kesiyor. Sonra iade ediyor.

Fiyat farki da olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

Bu nedir ya bu 2usd'yi neden kesti?
    [simage]
    Finansbank Enpara [ANA KONU]
    [/simage]

Onu paypal deneme amaçlı çekiyor kartının aktif olup olmadığını kontrol etmek için , 2 iş günü içinde geri yatırılır merak etme , diğer 3tl ise paypal hesabına iade olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

EFT ve Havale saatleri hafta için 09:00 - 17:15 değilmi hocam ? Pek ben bu akşam EFT yada Havale yapsam bir başka bankaya hesaba ne zaman geçer ?

Fatura ödemelerinde durum nedir ?

EFT saatlerini bende öyle biliyordum , geçen günlerde gece saat 9 da eft geçtim , sabah gider diye bekliyordum gece 4-5 gibi kontrol ettiğimde ulaşmıştı , artık gece nolduda işleme kondu bilmiyorum
  • hocam öyle de herkesten 1usd+3tl kesilmiş genelde ama benden neden 1usd daha kesti ben onu anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

hocam öyle de herkesten 1usd+3tl kesilmiş genelde ama benden neden 1usd daha kesti ben onu anlamadım?

O konuda bi fikrim yok fakat ikiside aynı anda iade edilecektir , biraz bekleyin 2-3 gün kadar
  • 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.