Şimdi Ara

Nokia yeni tanıtım videosu ile iPhone 5'i hedef aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia yeni tanıtım videosu ile iPhone 5'i hedef aldı

Nokia Lumia serisi ile sunmuş olduğu geniş renk seçeneklerine vurgu yapan ve iPhone 5'i hedef alan yeni bir video yayınladı.

Söz konusu videoda Apple'ın dünyasının oldukça renksiz olduğunun üstünde durulurken, Lumia kullanıcılarının renkli ve neşeli bir dünyaya sahip oldukları görülüyor. iPhone 5 kuyruğundaki insanların resmedildiği video animasyon tekniği ile hayat bulurken, videoda yüzü görünen tek karakterin iPhone 5'i alırken farklı renk seçeneği soran karakter oluyor.

iPhone 5'in tanıtılmasının ardından iPhone 5 ve Apple hayranlarıyla alay eden Samsung'un aksine Nokia ilk etapta iPhone ile Nokia 920'yi karşılaştırmıştı. Nokia şimdiyse iPhone'un sıkıcı hale gelmeye başladığı üzerine bir kampanya sürdürüyor gibi görünüyor.

Windows Phone 8 ile birlikte akıllı telefon pazarında kendini tekrar göstermek isteyen Nokia'nın istediği başarıya ulaşıp ulaşamayacağını ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

• Guzel reklam
  • hmm ok.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay anasini plastik renkli kapaklarda ozellik olmus. Eskiden degis-tokus kapak tarzi bisey vardi, onuda yapsinlar tam olsun. Satislar, hersey ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddimisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkli isteyince insanların tepkisi güzel olmuş.

• Akilli telefonlara renk degil guncelleme lazim, lumia alanlar update alamayinca ama benimkinin sarisi da var update ne ki mi diyecekler?

• NOKİA da çalışan mühendisler hala en önemli şeyin yazılım olduğunu anlamamış.sonuç olarak nokia dan artık hiç ümidim yok.
  • Bu tür reklamlarla aslında Apple'a pirim veriyorlar. O kadar reklam yaptılar Apple hiçbirini kaale bile almadı. Asıl büyüklük budur. Böyle reklamlarla kendilerini ucuzlaştırıyorlar. Halbuki güzel ve kaliteli bir cihaz yapmışsın böyle şeylere hiç gerek yok. Alacak olan adam zaten gider alır, her şey ortada. Ayrıca renkli demesi de komik olmuş. O arayüzün neresi renkli? Tek renkli aşırı derecede basit ve göze hitap etmekten uzak bir arayüz. iOS arayüzü ile kendi arayüzlerine bir baksınlar ilk önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 3 Ekim 2012; 11:56:24 >
  • Fazla renk seçeneğine sahip olmak kötü bir şey değil ama bunu reklamın ana teması olarak kullanmak bence pek doğru değil
  • Eski nokia kullanıcıları zincirlerin ne olduğunu daha iyi bilirler aslında.
    Telefondaki bluetooth , kızıl ötesi hiç bir işe yaramazdı, farklı marka ve modellerle alışveriş tamamen yasaktı vs..
    Bu gün iphone da var olan ve jb ile aşılabilen tüm kısıtlamaların ilk fikir babası ve mimarı nokia dan başkası değil.
  • gerek yok bunlara nokia. lumia 920 fena tutulcak merak etme sen :)

• vurun iphone :):)

• tasarıma baktıkça beğenmemeye başlıyorum yahu. tamam hatlar filan güzel de. ekranın yanında kalan boşluklar çok fazla. özellikle alttaki dokunmatik tuşların olduğu bölüm baktıkça rahatsız ediyor beni. resimdeki kırmızı telefonda ise tam bi takoz havası var. ilk başlarda hoşuma gitmişti halbuki ama baktıkça soğudum bu nedenlerden dolayı.

• Nokia'nn reklam ve tanıtım filmlerinin hastasıyım windows 8 li ceplerinden de umutluyum birazda parası olan biri olsam hepsini alıp deneyeceğim :)
  • süper olmuş :)

• manidar :))

• yıl olmş 2012 nokia hala renkli telefon yapabilmesiyle övünüyor...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.