Şimdi Ara

Almanya iPhone 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
29.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar buyuk olasilikla kasimda nürnberge gidiyorum.acaba 16 gb simfree fiyati ne kadar vergisiz hali ile ? Bir de vergi geri alimini nasil yapacagim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşım iphone 5 16 gb almanya apple store fiyatı 679 euro bu günkü kur ile 1580 tl civarı bişe oluyor. Bende akrabağ aracılığı ile almanyadan getirtmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Arkadaslar buyuk olasilikla kasimda nürnberge gidiyorum.acaba 16 gb simfree fiyati ne kadar vergisiz hali ile ? Bir de vergi geri alimini nasil yapacagim

www.apple.de
  • Almisken 32 veya 64 gb al sonra pisman olursun cunku cok cabuk doluyo hafizasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 679 eurodan başlıyo
  • Almanya da stok yokki su an 2 ay sonrasina rezerve aliyorlarmsi enistemin ablasi kendine alicakti orda yasiyor o bile bulamiyor eniste isteyince o soyledi bizede getirmemek icin yapmis demeyin hayatta oyle birsey yapmaz kaldiki parasini da vercekti eniste

• Duzeltme =
    Kasim demissini ozur diliyorum o zamana kada ellerine gelir sanirim

• bu stok durumu gerçekmi arkadaşlar ? bende 10ç ayıın sonlarında gelecek olan enişteden isteyecektim iphone5 çok kötü olur .(
  • İphone 5 çıktığı gun s3 alıcam beğenmedim dıyordun

• TIKLA

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 30 Eylül 2012; 17:28:45 >
  • evet bende yurt dışından getiriyorum birde kayıt parası var tabi o ne kadarki
  • Kim Salliyor bu 2 ay sonrasina diye? Apple store da yok cihaz ok dogru.Cunku sagdan soldan ticaretini yapanlar cekti cihazlari.Almanyada telefon operatorlerinin elinde yok onlarda en gec 20 ekimde gondeririz diyorlar.Ayrica sokakdaki magazalarda kontratli almak istiyorsan her magazada hemen hemen iphone 5 var.Apple store 19 ekim e veriyor tarihi hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

İphone 5 çıktığı gun s3 alıcam beğenmedim dıyordun

S3 gercekten resimlerde cok hos gozukuyor ama okul baslayinca bir arkadas s3 almis karistirdim biraz telefondan tiksindim resmen kilit acarken bile kasiyordu ve cok buyukiphone 5de her yerde gore gore gozume guzel gelmeye basladi aslinda iphone 4 ile mutluyum ama gitmisken almamak olmaz

@yahooo58 bende suan 16 gb var yarisi bos en fazla 12-13 gb doldurabilirim o yuzden gerek yok
    Diger arkadaslara da tesekkurler bilgisayara gecince yanitlayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestanden -- 30 Eylül 2012; 18:50:46 >

• quote:

quote:

S3 gercekten resimlerde cok hos gozukuyor ama okul baslayinca bir arkadas s3 almis karistirdim biraz telefondan tiksindim resmen kilit acarken bile kasiyordu ve cok buyukiphone 5de her yerde gore gore gozume guzel geeye basladi aslinda iphone 4 ile mutluyum ama gitmisken almamak olmaz

@yahooo58 bende suan 16 gb var yarisi bos en fazla 12-13 gb doldurabilirim o yuzden gerek yok

Aklınız başınıza gelmiştir artık. Apple bir ürün yapıyorsa tutupta başka bir markanın ürünü alınmaz. Vergi iadesiyle birlikte 1,300 TL'ye geliyor. Gayet iyi bir fiyat.

• vergisini geri alabilmek için tax free faturası kestirmen gerekiyor bu şekilde gümrükte ödemiş oldugun vergiyi geri alıyorsun diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

quote:

S3 gercekten resimlerde cok hos gozukuyor ama okul baslayinca bir arkadas s3 almis karistirdim biraz telefondan tiksindim resmen kilit acarken bile kasiyordu ve cok buyukiphone 5de her yerde gore gore gozume guzel geeye basladi aslinda iphone 4 ile mutluyum ama gitmisken almamak olmaz

Aklınız başınıza gelmiştir artık. Apple bir ürün yapıyorsa tutupta başka bir markanın ürünü alınmaz. Vergi iadesiyle birlikte 1,300 TL'ye geliyor. Gayet iyi bir fiyat.

Aynen apple'a alisinca baska urun kullanasi gelmiyor insanin.allahtan arkadasim almis da inceledim bayagi yoksa alicaktim en az 6 ay kullanmak zorunda kalacaktim.vergi iadesini nasil yapacagiz okulla gidecegim icin cok uzun bekletemem 1 saatlik is ise vergi iadesi almadan donmek zorunda kalacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Kim Salliyor bu 2 ay sonrasina diye? Apple store da yok cihaz ok dogru.Cunku sagdan soldan ticaretini yapanlar cekti cihazlari.Almanyada telefon operatorlerinin elinde yok onlarda en gec 20 ekimde gondeririz diyorlar.Ayrica sokakdaki magazalarda kontratli almak istiyorsan her magazada hemen hemen iphone 5 var.Apple store 19 ekim e veriyor tarihi hepsi bu.

19 ekim olduğuna eminmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muroreis

quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Kim Salliyor bu 2 ay sonrasina diye? Apple store da yok cihaz ok dogru.Cunku sagdan soldan ticaretini yapanlar cekti cihazlari.Almanyada telefon operatorlerinin elinde yok onlarda en gec 20 ekimde gondeririz diyorlar.Ayrica sokakdaki magazalarda kontratli almak istiyorsan her magazada hemen hemen iphone 5 var.Apple store 19 ekim e veriyor tarihi hepsi bu.

19 ekim olduğuna eminmisiniz?

Cok eminim hemde,applestore.de fr uk ne yazarsan yaz hepsinde 3 yada 4 hafta sonra elinizde olacaktir yazar gir bak.Akraban falan varsa yapsinlar bi konrat alsinlar 179 euro dan getirsinler sana yada kilitli cihazda alsalar 90 dolar apple da cihaz kilit actirmasi 100 TL de kayit parasi yine ucuza gelir size.

• benim aklımda 679 euro ya simfree olarak almak var ama dediğini de bi sorucam sağolasın
  • beyler kendi konumu hortlatmış gibi olacağım ama bir sorum daha var nürnbergde apple store yok media markttan alsam da aynı fiyat mıdır ve sim kilitsiz midir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.