Şimdi Ara

Battlefield 3 Aftermath DLC'sinden İlk Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Battlefield 3'ün 4. ek paketi olarak aralık ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Aftermath için ilk video yayınlandı. Ancak oynanış görüntülerinden ziyade telsiz konuşmalarına duyuyor ve depremden dolayı harab olmuş Tahran sokaklarını görebiliyoruz.  Aftermath bilindiği gibi şehir içi çatışmalara yoğunlaşan bir oyun. Telsiz konuşmalarında yer alan ayrıntılardaysa askerlerin devam eden artçı depremler sebebiyle operasyonun sekteye uğradığını üstlerine bildiriyor. Aklımıza "acaba multiplayer modunda oluşacak deprem etkisiyle harita yapısı değişecek mi?" sorusu geldi.

• Bu premıumlara özel olması lazım ? Benim bildiğim bu yasak.Premıumlardan 1 hafta sonra herkesemi açık yoksa

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • açıkcası oyun içinde deprem ilginç olur vallahi en çok da bu ek paketi merak ediyorum adamın elinde bıçak can havli ile kaçıyor falan ilgin olacak

• Oyunda deprem felan olmayacak depremden yıkılmış haritalar olcak ki bunun örneğini zaten Singleplayerda gördük zaten trailerda SP'den alınma daha çok
    Pek uğraştırmaz bu haritalar onları konsept hazır. Umarım Bazaar , Seine gibi küçük şehir haritaları değilde BF2'deki gibi büyük şehir haritaları olurlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • SaK veya Mashtuur City etkisi yapabilecek bir harita yaptılarsa güzel bir DLC olabilir.

• Oyunun ortalarında deprem olmasını isterdim.Eminim çoğu BF oyunucusu bunu istiyor ama büyük ihtimal istediğimiz gibi olmayacak.

• O degilde yeni silahlar nerde lanet olasi Dice dunya para verip premium aldim oyunu alldim ne pis bi firmaymis yaw

• Post-Earthquake Environment (Deprem Sonrası Çevresi) yazmışlar hala "acaba multiplayer modunda oluşacak deprem etkisiyle harita yapısı değişecek mi?" diye soruyor hey yarabbim

• Tek Kelime I love you BATTLEFIELD3
  • SirPeter

İngilizceniz bu kadar mükemmelse videoda telsiz konuşması yapan askerlerin depremden ötürü operasyonun etkilendiğini söylediklerini duymusşunuzdur. Biz haberde sadece bir tahmin yürüttük. Bu bir oyun; politik veya siyasi bir konu hakkında yorum yapmadık, kimseye hakaret etmedik. Dediğim gibi bu bir oyun, biz de siz gibi oyuncuyuz. Hey güzel Allahım :)

• Black Ops II'deki Aftermath'in aynısı.
  • Eğer oyun içinde deprem olursa çok güzel şeyler ortaya çıkabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

O degilde yeni silahlar nerde lanet olasi Dice dunya para verip premium aldim oyunu alldim ne pis bi firmaymis yaw

Dikkat ettiysen premium açıklamalarında 20silah yazıyordu ve onlarda ilk 2dlc ile verildi.Diceye laf atana kadar broşürleri düzgün okusaydın
  • buda çok güzel olacak her zamanki gibi. bekliyoruz :)
  • Bir an gerçek sandım lan. :)

• bad company 2de bile içinde düşman varken evi yıkma achivementını başaramadım .bunda da deprem olsa yine bina enkaz altında 1 enemy kalsın diye bir achivement olur yine başarısız olurum yapamam o şeyi.

• Yeni araçlar ekleneceğine göre büyük . Motor eklenir diye düşünüyorum ama o End Game'e eklenecek bakalım araç olduğuna göre normal büyüklükteki bir harita ancak dar sokakları var . Bu DLC içlerinden en merak ettiğim DLC bakalım yeni oyun modu ne ?
  • vikipediadan ve ekşisözlükten HAARP diye aratırsanız, yapay deprem ve iklim kontrol silahlarını öğrenmiş olursunuz. temellerini atan Nicola Tesla'nın bu projesini bir silah olarak kullanan ve tesislerinin Alaskada olduğu bilinen HAARP günümüzün bir gerçeğidir. Kendi resmi sitesi de mevcuttur bu da benden sizlere bir dipnot olarak gelsin :)
  • 17 Agustos depremi, Van`daki deprem ve tabiki Japonya`daki deprem ayni Amerikan silahi HAARP ile gerceklestirildi. Hatta Rusya kendini bu silahtan korumak icin uzaya iki uydu gondermis durumda. Uydular ne gorev goruyor bilmiyorum ama onlem amaci tasidigi belli. Artik oyunlarda bile bu silahin ipucu niteliginde bilgisi veriliyor gibi :D Yalniz bu eklenti bomba olur demedi demeyin :D Ne COD mu guldurmeyin :D :D

• n0.pRobLem

Evet bu kadar mükemmel. Videoda depremin operasyonu etkilediği söyleniyor ama aktif olarak değil, aktif olsaydı zaten telsizde açıklama değil bağıran askerlerin sesini duyardınız. Depremin etkilemesi dolaylı, haritanın şekli yıkıntılı döküntülü olduğu için operasyon da dolaylı olarak etkileniyor. Videonun sonunda da POST-Earthquake demişler onun için. Zaten böyle güzel bir özellik olsaydı EA/DICE bunu yağlandıra ballandıra anlatırdı. Sadece sitenizi takip eden insanları yanlış yönlendirmemenizi istiyorum o kadar. Fazla tepki verdiğimin farkına vardım zaten, herkesten (eksileyenler hariç) özür diliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.