Şimdi Ara

Battlefield 3 Aftermath DLC'sinden İlk Video (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sırf bf3 için kalkıp gidip bu hafta 6850 alıcam :D bide 550 watt tamam olucako iş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yıllardır Cod oynuyorum ama BF3 gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunu. Bukadar gerçekci bukadar iyi grafikler başka hiç bir FPS oyunda yok gerçekten... Tek sıkıntısı PS3'ün donanımından dolayı tam verim alamamız... O yüzden sağlam bir pc şart :))

• yine kahraman abdlilerin irana operasyonunu oynuycaz anlaşılan.
    propaganda kısmının ne kadar iğrenç olduğunu bir kenara bırakırsak şayet.
    hala bildiğimiz balon bf3. güyya ağır ve taktiksel olacaktı oyunda aylardır yere yatmadan oynayan , etrafa koşup zıplayan kısacası cod un açık alanlısı olmuş. orjinali varken taklidine kim bakar? tabi ki mw3 oynayacağız. 3. sınıf bir taklidi değil.
    bu yüzdendir ki bf3 ün serverları boşaldı. oynayacak adam kalmadı. %85 i arazi olmuş o bffanboyların.:D
  • Tamamda yeni silahlar gelecek zaten. New assingments yazısını görmedinizmi. Silahlar assingmentslarla verilmiyormu? Eee ozaman neyin derdi bu. Ayrıca broşürde exclusive weapons yazdığını hatırlıyorum. Sen DLC ile verirsen exclusive olmazki.
  • paradoksumsu
    30.09.2012 13:14:10

tsunamiyle idare edin şimdilik.
  • bu dlc zevkli olacak gibi yıkık binalar arasından çatışmalar yaşanırsa çok güzel olur karşılıklı binalardan çatışma yaşanması...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tamamda yeni silahlar gelecek zaten. New assingments yazısını görmedinizmi. Silahlar assingmentslarla verilmiyormu? Eee ozaman neyin derdi bu. Ayrıca broşürde exclusive weapons yazdığını hatırlıyorum. Sen DLC ile verirsen exclusive olmazki.

Silahlar dışında assigmentler de var :P

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tamamda yeni silahlar gelecek zaten. New assingments yazısını görmedinizmi. Silahlar assingmentslarla verilmiyormu? Eee ozaman neyin derdi bu. Ayrıca broşürde exclusive weapons yazdığını hatırlıyorum. Sen DLC ile verirsen exclusive olmazki.

Silah gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ama Premium katoloğunda 20 Silah var "+" işareti yok . Bu DLC ile araçlar gelecek . Ayrıca her assigments silah içermiyor Armored Kill assigments'lerinde araçlarda kullanılabilen özellikler var buna ne demeli ? Bu DLC'de büyük ihtimal yeni silah yok çünkü B2K ve CQ'nün trailerın'da hep silahlardan bahsediliyor bunda yok . Araç bekleyin ama silah beklemeyin
  • conquest domination ne gider bu haritalarda ya off süperr

• Aftermath bana göre çok güzel olmayacak çünkü battlefield 4 duyuruldu bf4 u mukkemmel yapmaları ıcın bu ekpaketlerle çok ugrasmazlar sanırım . su anda 3 paket duyuruldu en guzelı armored kıll oldu ama zaten sehır ıcı catısmalaarda benım pc bıraz kasıyor bu yuuzdende benım ıcın bır ıse yarayacıgını sanmıyorum ben end game adlı son paketı merkat edıyorum acıkcası
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.