Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.784
Cevap
45
Favori
266.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: novinovi

http://www.youtube.com/watch?v=_-sieBclxd0 yol bilgisayarı olayını izah ediyor. @imbo
    bugün servise gittim aklımdaki sorular için. gittimde yetkili randevu bölümüne yönlendirdi bende randevu aldım sorunlarımı sordu yazdı 1 ağustosa verdi.
    tam çıktığımda ilk teslim ettimde yol bilgisayarı için ilgilenen yetkiliyi buldum merabalaştım ve sordum yol bilgisayarı aktif olmamış diye?
    yetkilide ben teslimdeki elemanlara söyledim size söylemesi için fakat söylememişler galiba ogünkü cd açmadı daha sonra gelmenizi istemiştim diye.hemen aktif ederiz dedi sağolsun 5 dakikada aktfi etti.
    bu esneda randevu aldığımı ve yanık kokusunu sordum, daha önce bu şikayetle gelenler oldunu ve izalasyon olayından kaynaklandığını söyledi.hiç merak etmeyin koku zamanla gelebilir dedi arasıra.teşekkür edip ayrıldım.ilgi alakası için teşekkür ederim hakikaten ilgilendiler. artık cam olayınıda randevuma sakladım.

buarada novinovi aracınızın maşallahı var bugünde yolda bordo sanderoda sizin aracınız gibi yanlara koruma demiri taktırmış çok hoş durmuş sizinkide güzel acaba maliyeti nedir yan koruma demirlerinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbo -- 29 Temmuz 2013; 21:27:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: imbo

bugün servise gittim aklımdaki sorular için. gittimde yetkili randevu bölümüne yönlendirdi bende randevu aldım sorunlarımı sordu yazdı 1 ağustosa verdi.
    tam çıktığımda ilk teslim ettimde yol bilgisayarı için ilgilenen yetkiliyi buldum merabalaştım ve sordum yol bilgisayarı aktif olmamış diye?
    yetkilide ben teslimdeki elemanlara söyledim size söylemesi için fakat söylememişler galiba ogünkü cd açmadı daha sonra gelmenizi istemiştim diye.hemen aktif ederiz dedi sağolsun 5 dakikada aktfi etti.
    bu esneda randevu aldığımı ve yanık kokusunu sordum, daha önce bu şikayetle gelenler oldunu ve izalasyon olayından kaynaklandığını söyledi.hiç merak etmeyin koku zamanla gelebilir dedi arasıra.teşekkür edip ayrıldım.ilgi alakası için teşekkür ederim hakikaten ilgilendiler. artık cam olayınıda randevuma sakladım.

buarada novinovi aracınızın maşallahı var bugünde yolda bordo sanderoda sizin aracınız gibi yanlara koruma demiri taktırmış çok hoş durmuş sizinkide güzel acaba maliyeti nedir yan koruma demirlerinin.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bi fotoda benden.

• quote:

@fsclup- Buda yan basamak.
     ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

Alıntıları Göster
    Hocam senin aracda siyah renk miydi valla siyah rengi cok güzel bubarada yan basamaga bayildim tam jip gibi olmus. Fiyati nedir acaba. Bir sey daha ekleyeyim ben tavan barlarina ara atki aldim e kalitesinden kalin olandan maltepde sordum 200e yakin fiyat cekiyorlardi tesaduf aksaraya isim düşmüştü orda buldum 80tl ye aldim. Boyu uzundu Aliminyumcu arkadasa kestrdim ve super durdu ona bir port bagaj
    bakicam şimdi ama fiyatlar baya pahali geldi.suan port bagaj arastiriyorum. Su yan basamak eger saglam birseyse bende takabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SHOOTERTURK

Arkadaşlar bi fotoda benden.

resimler gözükmüyor.

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=_-sieBclxd0 yol bilgisayarı olayını izah ediyor. @imbo
    arkadaşlar fikir olması açısından resimleri paylaşıyorum. başka bir aracın forumunda paylaşılmıştı bu resimler. aracın sahibi buradaysa kusura bakmasın :)

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

• imbo İ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım öncelikle sorunlarını bir nebze halletmişsin çok sevindim umarım bundan sonra hiç birimiz sorun yaşamayız, Yana takılan koruma demirlerini bir arkadaşımın akrabası taktı hediye olarak taktılar,ama fiatı 180-tl (izmir) bu günlerde parayı arabaya verince bendeki ekonomi haliyle çöktü:)) şu cam çıtalarıı,kapı kolları, ön panjur birde bagaj krom çıta taktıracağım sanırım o zaman dahada güzel olacak. @imbo
  • fsclup F kullanıcısına yanıt
    Yan basamaklar bir arkadaşın akrabası taktı (arkadaşın hediyesi) fiatı 180-tl, Sağlammı dersen! valla şöyle söyliyeyim arabanın kapılarından daha sağlam,zaten aracın altında onun takılacağı yerlerde delikler var ve extradan ikişer tane daha somun bağladı yani ciddi ciddi sağlam. Ben ara atkı düşünmüyorum ama yaptıranları gördüm çok şık duruyor. belki daha sonra bende düşünebilirim benim ilk öncelik hedefim, cam çıtaları. ön panjur. bagaj, kapı kolları bunlarıda bir halledebilsem süper olacak bakalım inşallah yakın bir zamanda halledeceğim. Bu arada bende istanbulluyum (YENİBOSNA) lıyım, 7.yıl evvel izmire yerleştim. Bu araba modifiye konusunda istanbuldan başka bir yer tanımam hem kalite hem işçilik hemde fiat başka yerde yok tabii tam araştırıp yerini bulursan. İzmirde adamlar uçuyor olmayacak mantık dışı fiatlar istiyorlar 14.eylülde Allah kısmet ederse istanbula gezmeğe geleceğim bir hafta kalacağım inşallah, o zaman ne eksiğim varsa orda tamamlayacağım. @fsclup

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Benimde aracım siyah, evet çok şık gözüküyor yakışmış ancak ön bar bana göre çok kaba duruyor,o ön barın daha zarif olanları var,bu şekilde bakıldığı zaman bütün dikkati ön barlar çekiyor aracın diğer şık kısımlarını kapatmış,tabii dediğim gibi bu bir zevk ve algı meselesi yaptıran arkadaş kimse güle güle kazasız belasız kullansın inşallah. @hugo__mboy
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

arkadaşlar fikir olması açısından resimleri paylaşıyorum. başka bir aracın forumunda paylaşılmıştı bu resimler. aracın sahibi buradaysa kusura bakmasın :)

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** ***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY***

Yan basamaklar guzelde ondeki biraz kaba gibi geldi ama arabaya baska bir boyut kazandirmis

• quote:

Arkadaşım öncelikle sorunlarını bir nebze halletmişsin çok sevindim umarım bundan sonra hiç birimiz sorun yaşamayız, Yana takılan koruma demirlerini bir arkadaşımın akrabası taktı hediye olarak taktılar,ama fiatı 180-tl (izmir) bu günlerde parayı arabaya verince bendeki ekonomi haliyle çöktü:)) şu cam çıtalarıı,kapı kolları, ön panjur birde bagaj krom çıta taktıracağım sanırım o zaman dahada güzel olacak. @imbo
    Hocam sen su krom islerini hallet bir resimleri koy begenirsem bende yapicam benim arabada siyah renk
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Hocam,bu taktırdığınız aparatların toplamı kaç kg acaba merak ettimde
    Beğenmekmi !!!! bitersin biter, krom ön panjur, krom cam çıtaları,krom yan ayna kapakları,krom kapı kolları,krom bagaj çıtası,ve krom kapı eşikleri uf uf siyah rengin üstünde düşünsene,yukarda bir tane fotosunu koymuşlar önünde o bar olan ona baksana hocam önündeki bar'ı düşünme geri kalan kısımlara bak sana örnek olsun,bende yaptırınca koyacağım zatende şimdilik sana fikir olur diye söylüyorum:))) @fsclup
  • quote:

Beğenmekmi !!!! bitersin biter, krom ön panjur, krom cam çıtaları,krom yan ayna kapakları,krom kapı kolları,krom bagaj çıtası,ve krom kapı eşikleri uf uf siyah rengin üstünde düşünsene,yukarda bir tane fotosunu koymuşlar önünde o bar olan ona baksana hocam önündeki bar'ı düşünme geri kalan kısımlara bak sana örnek olsun,bende yaptırınca koyacağım zatende şimdilik sana fikir olur diye söylüyorum:))) @fsclup

Usta krom parcalardan on ve arkaya takilan şerit guzel cam citalari guzelde su kapi kollarindakiler hosuma gitmiyor aynalar nasil durur onuda bilmiyrm sen bir yaptrda bizde bakalim istifade edelim : ) camlara takilan ruzgarliklardan taktiricam iyice kafama yatti ama yapiskanli olanlarindan degil gecmeli olan varmı ona bakacam ne dersin abi? Guzel dururmu

• quote:

Abi birde sen kol dayama taktirdin mi? Brn servisde sordum bizim araca ozel yeni gelmis baglanti noktalari falan ice gecmeli plastik aksami falan tam orojinal bizim arac icin yapilmis yani ama icinde esya koyma gozu yok fiyatina 350 dedi bende yuh dedim tabi : ) bir saat once bir taksici arkadasda logan var onda gordum koldayama, onun ki koltugun demirinin altina takilan armster marka universak versiyon. Koltuk demirinin altına tek tarafdan monte edildigi icin baya sallaniyor bide hos durmuyor arkadan baktigin zaman demir ciril ciplak ortada. Senin buhuhususta bir tavsiyrn var mi baktin mi piyasadki urunlere

• quote:

Abi birde sen kol dayama taktirdin mi? Brn servisde sordum bizim araca ozel yeni gelmis baglanti noktalari falan ice gecmeli plastik aksami falan tam orojinal bizim arac icin yapilmis yani ama icinde esya koyma gozu yok fiyatina 350 dedi bende yuh dedim tabi : ) bir saat once bir taksici arkadasda logan var onda gordum koldayama, onun ki koltugun demirinin altina takilan armster marka universak versiyon. Koltuk demirinin altına tek tarafdan monte edildigi icin baya sallaniyor bide hos durmuyor arkadan baktigin zaman demir ciril ciplak ortada. Senin buhuhususta bir tavsiyrn var mi baktin mi piyasadki urunlere

Bak,bizim stepway'ler için daha cam rüzgarlığı çıkmamış,diğerleri başka araçlara ait yada üniversal deyip çıkıyorlar işin içinden. Bence yılbaşına kadar bekle derim. Geçen c.tesi bir tanesi honda'sına taktırdı ama oda yapıştırma! yapıştırmada ne kadar sağlıklı olur onu tam bilemiyorum. Yinede sen bilirsin. @fsclup
    350 mi diyorlar!!!! harbiden yuhhhhhh be, gerçi hoş beş parça çıtayada 700 tl istediler benden oda ayrı mevzu:)) Valla ben kolçak bakıyorum ama geçen hafta yan korumaları takan usta dediki ağbi sizinkiler için daha piyasaya çıkmadı dedi hem kolçak hemde rüzgarlık için dedi yani. Ben araştırıyorum ama kolçak çıtalardan sonra halledeceğim bir iş. Çıta olayında kapı kolları hoşuma gitmedi demişsin? haklısın benim de hoşuma gitmiyor ama ne yapılabilir onuda bilmiyorum,gerçi hafta sonu o arkadaşa göstereceğim altarnatif olarak ne yapılabilir diye. Şimdi aslına bakarsan ben yan aynalara takıldım onlarada krom kapak alsammııı yoksaaa öylece orjinalmi bıraksam bir türlü karar veremedim. Orjinal olarak kalırsa aracı fazla boğmamış olurum ama krom kapak takarsam sanki araba görüntü olarak biraz boğulacak gibime geliyor tam olarak karar veremedim( bu arada en pahalısıda ayna kapakları 108 tl çifti) Valla daha tam netleştiremedim belki ayna kapaklarını daha sonra düşünebilirim,ilk etapta cam, ön taraf,bagaj altı çıtalarını alıp görüntüye bakacağım gerekirse daha sonrada @fsclup ayna kapaklarınıda ısmarlarım artık.

-SANDERO KROM PAKETİ: 312 TL Parça ve işçilik !!!!!! bu günden itibaren servislerde verilmeye başlanmış, içinde olanlar ön panjur, yan ayna kapakları,cam çitaları ve bagaj altı çitası, vede kapı kolları. Az evvel dacıa nın sitesine girdim orda gördüm, ve işin tuaf tarafıda ne? ben bu gün bunları başka yere sipariş verdim ve benim verdiğim siparişte ayna kapakları yok? neyse oldu bir kere bende çok istersem sadece ayna kapağı taktırırım serviste. @fsclup
  • quote:

-SANDERO KROM PAKETİ: 312 TL Parça ve işçilik !!!!!! bu günden itibaren servislerde verilmeye başlanmış, içinde olanlar ön panjur, yan ayna kapakları,cam çitaları ve bagaj altı çitası, vede kapı kolları. Az evvel dacıa nın sitesine girdim orda gördüm, ve işin tuaf tarafıda ne? ben bu gün bunları başka yere sipariş verdim ve benim verdiğim siparişte ayna kapakları yok? neyse oldu bir kere bende çok istersem sadece ayna kapağı taktırırım serviste. @fsclup
    Usta sen ayna kapagi taktirma bence cunku aracda plastik aksam cok var kromda olursa cok bogar sadece can citalari yeter bence. Ama en cok yakışanı bence bagaj alti citasi ve on panjurun altina yapisan cita.a usta ennn en onemlisi kol dayama. Kol dayama olmadan rahat edemiyorum abi uzun yol yapocam simdi antalya ordan altinoluk gezicz simdi : )

• quote:

Usta sen ayna kapagi taktirma bence cunku aracda plastik aksam cok var kromda olursa cok bogar sadece can citalari yeter bence. Ama en cok yakışanı bence bagaj alti citasi ve on panjurun altina yapisan cita.a usta ennn en onemlisi kol dayama. Kol dayama olmadan rahat edemiyorum abi uzun yol yapocam simdi antalya ordan altinoluk gezicz simdi : )

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.