Şimdi Ara

***YENİ DACİA SANDERO STEPWAY*** (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
45
Favori
266.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arabayi almaktan vazgeçtik ama anlaştığımiz zaman 35 bin liraya navigasyon geri görüş kamera bunlarda dahil bu fiyata anlaştık. Daha sonra yol bilgisayarı olayı midemi bulandirdi. Biraz borç bularak 70.000 tl olan Fiat egeayi 48000 tl ye aldık. En full olanı 6 vites 120 beygir 320 n/m tork.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araciniz hayirli ugurlu olsun,Allah c.c kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

• Arkadaşlar İstanbul'da oturuyorum ancak bazen haftasonları soğuk beldelere kaçabiliyorum bir de önümüzdeki kış ayında bir kaç kere uzun yol yapacağım. Kafamın rahat olması için kış lastiği alayım bir yere gitmek kendimi kısıtlamayayım diyorum. Sizce kış lastiği İstanbul'da oturan biri için gereksiz mi? 7 derece altında kullanılması öneriliyormuş, daha tam düşmedi sıcaklık, ne zaman kullanmaya başlamalı sizce? Bir de 2015 model stepway için hangi model kış lastiği almalı?
    Yorum yaparsanız sevinirim. Selamlar
  • arkadaşlar merhaba benim dacia stepway dizel aracım var 2015 model. ben aranıza yeni katıldım bir sorum olaak. benim araç 90 km hıza ulaşınca sağ ön taraftan bir rüzgar sesi gelmeye başlıyor ıslık ile rüzgar sesi arası birşey dacialarda bu kronik bir durum mu sizde de oluyor mu acaba teşekkrüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: furseven

arkadaşlar merhaba benim dacia stepway dizel aracım var 2015 model. ben aranıza yeni katıldım bir sorum olaak. benim araç 90 km hıza ulaşınca sağ ön taraftan bir rüzgar sesi gelmeye başlıyor ıslık ile rüzgar sesi arası birşey dacialarda bu kronik bir durum mu sizde de oluyor mu acaba teşekkrüler

hayırlı olsun.ben dizel kullanmıyorum ama 1.5 dizel kullananlar 110 km hızda titreme ve bu uğultu sorunundan şikayetciler.sizde 110 km hızda titreme var mı peki?
  • Merhaba arkadaşlar,

Aralık ayı bitmeden, 1 hafta 10 gün içerisinde Dacia sandero stepway 1.5dci dizel almayı düşünüyorum. Hatta 2 tane bayiyle baya baya konuştum, anlaştım diyebilirim. Son karar aşamasındayım.
    Bu fiyatlara başka araç baktım, 40-45 arasına clio4, toyota yaris indirimli fiyatı 41bin di.
    Bu araçlar bana dar, alçak.
    Yani aracın dış görünüşü ve iç hacmi tam istediğim gibi.

Kullanan tüm arkadaşlardan yorum istiyorum. Motor, yol tutuş konusunda nasıldır? Siz ne kadara aldınız?
    Ben istanbul acıbadem KEMAL TEPRETOĞULLARIna gittim, 46300TL dediler.
    Ankara, Kütahya, Eskişehir de aracı sordum, hep +46 bin fiyat aldım. (Aralık ayı yılsonu indirimi dahil)

Sonra dün aradığım istanbul maltepe ve altunizade deki bayiler 44,5 ve 45.000 lira fiyat verdiler. (Navigasyonsuz fiyat bunların hepsi, ve stepnesiz tahminim)

Sizce bu fiyatlara almam doğru mu? Sizler kaça aldınız, daha fiyatı kırabilirmiyim?
    Birde ilk defa 0 araç alacağımdan bayiye tavrımın nasıl olması gerektiğine pek karar veremedim. Kauçuk paspas, trafik setini kesinlikle bayiden hediye iste dediler. Bunu yaptırırım, peki başka yaptırmam, sormam gereken şeyler var mı ?

Mesela forumlarda gezerken hillholder özelliği, eps (yanlış yazıyor olabilirim) ve bir kaç özelliğini daha aktif ettirmek gerektiğini, aktif edilmezse serviste parayla yapıldığını söylediler. Özellikle bu konuya acil cevap bekliyorum arkadaşlar. Siyah renk istediğim için 2 3 gün içinde kararımı verip bayilere geri dönüş yapacağım ki aracı bayilerine getirtsinler.

Son olarak; sizler hangi bayiden ne kadara aldınız? Tanıdık bayisi olan, şu bayi hem fiyat hem ilgi yönünden iyi diyebileceğiniz; Ankara-İstanbul arasında bir bayi varsa, yönlendirirseniz çok sevinirim..

• ChevyLacetti kullanıcısına yanıt
    Bu araçla ilgili tavsiyem sudur, eğer sadece yükseklik istiyorsan al ama kaliteli değil. Bende alırken satış temsilcisi uzun uzun anlattı olan özellikleri, ben olmayanları aktarayım sana. El freni konsolu, emniyet kemeri ayarı, direksiyon yükseklik ayarı, yol bilgisayari, kemer ikaz ışığı, hararet göstergesi yok, ayrıca boya, kaporta ve fitilleri kalitesiz, heryerinden çalmışlar. Sen yinede iyi düşün, sanırım facebooktada ayni konuda bilgi istedin.

• Aynen öyle dostum. Herşeyi anladım da hararet göstergesi nasıl olmaz? Neden yok ? Tek açıklaması unutulmuş olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Aynen öyle dostum. Herşeyi anladım da hararet göstergesi nasıl olmaz? Neden yok ? Tek açıklaması unutulmuş olması...

arabada reno motorundan başka hiç birşey yok,ama hararet göstergesi çoğu markanın yeni araçlarında yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Aynen öyle dostum. Herşeyi anladım da hararet göstergesi nasıl olmaz? Neden yok ? Tek açıklaması unutulmuş olması...

Yeni nesil çoğu araçta hararet göstergesi yok 70bin tl ye Captur da bile yok ama hararet yükseldiği zaman sesli uyarı lambası var o yanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla fiyatlar 2013 yılından itibaren uçmuş. Benim aracımın faturası hala duruyor 33.850TL olarak. Şuanda satsam piyasası 38.000-39.000 civarında.

Motor olarak süper bir araçtır. Gerek ekonomik yönden, gerek güç bakımından. 10/10

Yol tutuşu konusunda bu kadar yüksek olmasına rağmen oldukça başarılı diyebilirim. 10/7

Verilen fiyatların hepsi navigasyonsuz ve stepnesiz olarak veriliyor.

Fiyatı kırmak sizin pazarlık yeteneğinize kalmıştır. 2 ay önce 43.500'e arkadaşım aldı.

2015 model araçlarda özellikler açık olarak geliyor diye biliyorum. Fakat siz gene de söyleyin, özellikler açık istiyorum deyin.

Ben Maltepe ASF otomotivden aldım. ASF'yi telefonla arayıp Fatma hanımla görüşürseniz size yardımcı olacaktır. Fakat siz başka bayinin daha aşağıda fiyat verdiğini söyleyin. Fiyatı daha da düşürecektir. Yüz yüzeyken iyi fiyat vermiyorlar, telefonda müşteriyi çekebilmek adına fiyatı düşürüyorlar.

Şunları unuttum, arka kapılarda hoparlör yeri var ama içinde hoparlör yok ben alırken var sanmistim satıcıda yok demedi sağolsun,koltuklarda sadece ileri geri öne arkaya ayar yapabiliyorsun yani 89 model murat koltuğu koymuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssamet61 -- 17 Aralık 2015; 14:38:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssamet61

Şunları unuttum, arka kapılarda hoparlör yeri var ama içinde hoparlör yok ben alırken var sanmistim satıcıda yok demedi sağolsun,koltuklarda sadece ileri geri öne arkaya ayar yapabiliyorsun yani 89 model murat koltuğu koymuslar

hocam hoparlör taktırmak kolayda yan aynalar çok komikkapatıyosun açarken elinden fırlıyorzaten bi milyoncudan alınmış gibi duruyo.
    şahin kartalın aynası bile daha güzeldi

• Motor harici birde yüksekliği var aracın..esp var birde ...gerisi hurda bizim arabalar ne yalıtım var ne birşey ..
    Ha reno cliolar ve sümbüllerde frklı değil aynı..
    Bozuk asvaltta giderken kulağıma 3m işci kulaklığı takıyorum stwpwayla
    Gerçi corsaya bindim ondada öyleydi çok ses alıyordu ..bi önceki kasa clio hb bizim stepwatdanda fazla alıyordu ..acayip bir uğultu vardı araçta ...yani bu sınıfta normal ..çıta yükseltek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 17 Aralık 2015; 15:28:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Motor harici birde yüksekliği var aracın..esp var birde ...gerisi hurda bizim arabalar ne yalıtım var ne birşey ..
    Ha reno cliolar ve sümbüllerde frklı değil aynı..
    Bozuk asvaltta giderken kulağıma 3m işci kulaklığı takıyorum stwpwayla
    Gerçi corsaya bindim ondada öyleydi çok ses alıyordu ..bi önceki kasa clio hb bizim stepwatdanda fazla alıyordu ..acayip bir uğultu vardı araçta ...yani bu sınıfta normal ..çıta yükseltek lazım

öyle deme yeni nesil şahinedesem yine haksızlık olur 20 yıl önce yine iyi araba yapmışlar.
    valla daçyadan inip otobüs bile daha konforlu geliyohele başka araçlar hepsi merso

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Senin araba son kasamıydı ..sende iycene yere soktun ..sanki bi önceki kasaydı seninki öyle aklımda kalmış

• Merhaba arkadaşlar.
    Sağ arka lastik üstündeki arka ve yan sağ arka plastik koruyucuları kırdım. Bunları yetkili servis dışında temin edebilecegim bir yer var mı? Alıp kendim takmak istiyorum. Fiyatlar nedir acaba ve bunların kodlarını nerede bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Senin araba son kasamıydı ..sende iycene yere soktun ..sanki bi önceki kasaydı seninki öyle aklımda kalmış

bizde hepsinden biraz var

• carannir kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz?

• predator93 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim araç 80 km civarı hızdan sonra özellikle sağ tarfaından rüra sesiyle ıslık sesi karşımı bir uğultuyla beni rahatsız etmeye başladı servisi aradım bana haftaya cumartesi günü için randevu verdiler inşallah kronik bir sorun değildir .
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.