Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (436. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hileciler malumunuz..hepimizin oyun zevkini ellerimizden alıyo adiler..ben sizden bi konuda yardım istiyorum..bazen bi adam denk geliyor mesela takım gücü 700 lerde ama puanı 850 lerde ve nezaket derecesi C yada B ..böyle adamın hileci oldugu her halinden belli oluyor..ben bu adamlarla maçı koparcagını bilerek maç yapmaktan bıktım..bazen bilerek maç başlamadan modemi kapatıyorum..3-0 yenik sayılıp sonra engelliyorum bu kişileri..ama benimde nezaket puanım hep düşüyo bu yüzden..şimdi bi müslüman evladı bana şu 2 saniyede oyunu koparma nasıl oluyor bi pm den anlatsın arkdaş..bende bu pisliklerle tekrar denk geldigimde maçı hiç başlamadan bitirmek istiyorum..
    lütfen yardım..
  • acil yardım
    sabah benim ufaklık takımı sıfırlamış bunun geri dönme ihtimali varmı yoksa geçmiş olsunmu diyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: apparick

acil yardım
    sabah benim ufaklık takımı sıfırlamış bunun geri dönme ihtimali varmı yoksa geçmiş olsunmu diyoruz

Üzülerek soluyorumki malesef geri donusu yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

acil yardım

onu deme
    ben cocuğu kovalayım ozaman
    1 272 000 000 gitti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

acil yardım

onu deme
    ben cocuğu kovalayım ozaman
    1 272 000 000 gitti

o zaman v.d. p ç gene alıcaz mecbur
  • arkadaslar bi cevap verebilirmisiniz oyuncu alıcam para birikmior :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: aliyawann

kardeşim dediklerine noktasından virgülüne kadar katılıyorum,defansı otomatik oyunculara bırakırsan adam defans arkasına kaçırır tabi oyunu kendin oynucaksın defansı kendin geri çekeceksin yapamıyorsanda oyuna b... atmıcaksın,pes serilerinin gerçekçilik açısından en iyi serisi 2013,tek sıkıntı hile kısmı onuda halletseler tadından başından bile kalkılmaz....tilx29

1. takımımda puanım 960larda takım gücüm 950. kazanma oranımda %75'e yakındı sıkıntı kaybetmek değil ama o takımla en son ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum. sırf uzun top yapılan v.d. p.ç'in messi'den çok rağbet gördüğü bir oyuna denecek son söz gerçekçi. pes5-6/ISS serisi bunlar gerçekçiydi bu ise resmen atari oyunu olmuş.

dosttum o pes 5-6 sabahlardık onlarla,benim en ssevdigim seri,winning serisi hemen hemen aynıydı zaten,bu oyunda yerse uzun top yapsınlar duz kossunlar,oyundan bilek çok onemliydi,,bencede serinin en keyifli en guzel ve heycanlı(rakip bogma)oyunuydu.o stratejinin uzerine oynama yapsalar daha guzel olurdu,,ne ulen bu,manual pasmiş,baglı calımmış,l2 yon göstermiş vs:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProXimaL_

arkadaşlar. benim yenilgim fazla oldugu icin yeni üyelik actım my pes hesabı felan yaptım. ancak suan en iyi oyuncuda oynuorum derece 500 küsür bana yenince 600 bin yenilince 200 bin para gelior. normalde 2 3 milyon gelmesi gerek. sizce neden böle gelior ?

kazandığın para oynattığın oyunculara göre değişir ne kadar pahalı oyuncu oynatırsan o kadar gelir elde edersin ve aynı şekilde rakibinin takımıda önemli. yani takım puanı ve gücü değil sahaya çıkan oyuncular önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliyawann

kardeşim dediklerine noktasından virgülüne kadar katılıyorum,defansı otomatik oyunculara bırakırsan adam defans arkasına kaçırır tabi oyunu kendin oynucaksın defansı kendin geri çekeceksin yapamıyorsanda oyuna b... atmıcaksın,pes serilerinin gerçekçilik açısından en iyi serisi 2013,tek sıkıntı hile kısmı onuda halletseler tadından başından bile kalkılmaz....tilx29

1. takımımda puanım 960larda takım gücüm 950. kazanma oranımda %75'e yakındı sıkıntı kaybetmek değil ama o takımla en son ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum. sırf uzun top yapılan v.d. p.ç'in messi'den çok rağbet gördüğü bir oyuna denecek son söz gerçekçi. pes5-6/ISS serisi bunlar gerçekçiydi bu ise resmen atari oyunu olmuş.

dosttum o pes 5-6 sabahlardık onlarla,benim en ssevdigim seri,winning serisi hemen hemen aynıydı zaten,bu oyunda yerse uzun top yapsınlar duz kossunlar,oyundan bilek çok onemliydi,,bencede serinin en keyifli en guzel ve heycanlı(rakip bogma)oyunuydu.o stratejinin uzerine oynama yapsalar daha guzel olurdu,,ne ulen bu,manual pasmiş,baglı calımmış,l2 yon göstermiş vs:)

aynı oyunu yapmamak için her yıl birşeyleri değiştiriyorlar ama bu yılki maalesef online'da hüsran yoksa offline olarak yine güzel oyun. ama online'da herkes hile ve oyunun açıklarından faydalanma peşinde olduğu için hiçbir zevki kalmıyor.
  • oyunu açtım daha ilk maçım özel maç geldi. kopardılar
    kapattım. 1 saat sonra yine açtım. ilk maçım yine kopardılar yine kapattım.
    2 saat sonra yine açtım, yine kopardılar. yine kapattım. artık mlo bitmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

oyunu açtım daha ilk maçım özel maç geldi. kopardılar
    kapattım. 1 saat sonra yine açtım. ilk maçım yine kopardılar yine kapattım.
    2 saat sonra yine açtım, yine kopardılar. yine kapattım. artık mlo bitmiştir

oynamayı bilmeyen malların silahı hile işte isterse takım gücün 1000 olsun o kadroyla bzm gbi puanı 750 liklere yenilince insan bi sorar kndine nie yeniliom die kendini geliştirmiolar hile yapıolar mallar

• Beyler size göre oyunun kafa toplarina en hakim forvet oyuncusu kim? Bana göre Miruic ama daha iyisi varsa bilmek isterim yan top yüksek orta ve kafa golü atmak son heyecanim bu oyunda bu kadar dikine oyun varken onlara meydan okumak büyük bir keyif...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Beyler size göre oyunun kafa toplarina en hakim forvet oyuncusu kim? Bana göre Miruic ama daha iyisi varsa bilmek isterim yan top yüksek orta ve kafa golü atmak son heyecanim bu oyunda bu kadar dikine oyun varken onlara meydan okumak büyük bir keyif...

bn mario gomezin kafalarını beğenio kardeş :) bnm takımımdada mevcut zaten şut yeteneğide ii

• Beyler ben yeni başladım,daha hiç oyuncu bilmiyorum.Rakiplerimden öğrendiğim 4 tane adamı aldım (Van Der Mirch,Mphela,Barreto ve defansa allwıjk mı ne öyle bi adam) orta sahaya oyuncu tavsiyesi yaparmısınız?Bütcem 7 milyona kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: osminyum

Beyler ben yeni başladım,daha hiç oyuncu bilmiyorum.Rakiplerimden öğrendiğim 4 tane adamı aldım (Van Der Mirch,Mphela,Barreto ve defansa allwıjk mı ne öyle bi adam) orta sahaya oyuncu tavsiyesi yaparmısınız?Bütcem 7 milyona kadar

guarin kardeşim on numara yada carlos martins bide takım oyunu 90 olan bi adam var gelişmiş aramadan bak adı nacho henrandes di galiba oda harika ama en iisi guarin şuan hala takımımda ama guarine vereceğin parayla o diğer bahsettiğim iki adamıda alabilirsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Beyler ben yeni başladım,daha hiç oyuncu bilmiyorum.Rakiplerimden öğrendiğim 4 tane adamı aldım (Van Der Mirch,Mphela,Barreto ve defansa allwıjk mı ne öyle bi adam) orta sahaya oyuncu tavsiyesi yaparmısınız?Bütcem 7 milyona kadar

guarin kardeşim on numara yada carlos martins bide takım oyunu 90 olan bi adam var gelişmiş aramadan bak adı nacho henrandes di galiba oda harika ama en iisi guarin şuan hala takımımda ama guarine vereceğin parayla o diğer bahsettiğim iki adamıda alabilirsin :)

Saol kardeş oyuna girince 3 ne de bakicam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Saol kardeş oyuna girince 3 ne de bakicam

ne demek kardeşim rica ederim ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ProXimaL_

arkadaşlar. benim yenilgim fazla oldugu icin yeni üyelik actım my pes hesabı felan yaptım. ancak suan en iyi oyuncuda oynuorum derece 500 küsür bana yenince 600 bin yenilince 200 bin para gelior. normalde 2 3 milyon gelmesi gerek. sizce neden böle gelior ?

kazandığın para oynattığın oyunculara göre değişir ne kadar pahalı oyuncu oynatırsan o kadar gelir elde edersin ve aynı şekilde rakibinin takımıda önemli. yani takım puanı ve gücü değil sahaya çıkan oyuncular önemli.

anladım kardeşim tesekkür ederim
  • Salıdan bu yana tamamlanabilen maç sayım 10..
    5 galıbıyet 3 beraberlk 2 de malubiyet..
    Her gün bir umutla açıyorum oyunu..
    Belki bu gün ŞEREFSİZLER denk gelmez de ağız tadıyla bir oyun oynarım diye..
    Yok arkadaş sıçtılar oyunun ağzına..
    Artık OML bitmiştir..
    Ne bu ya ŞEREFSİZ insancıklar..
    Alayınızı KONAMİ düdüklesin..
    Konamiyi de ben..
    Yazıklar olsun be senelerdir şu duruma bir çözüm üretemediler..
    Lanet olsun ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

Orijinalden alıntı: ilkyas

bir kaç yorumu okuyorumda varsa yoksa etoo :) mirch e laf edenler eto yu tanrı yatarmış :)) istisna durumlar dışında fazla ara üçgen köklemeyle işim olmaz ama oynadığı oyundan zevk almak isteyen oyuncular snijder (oos) van persie (Sf) van persie sol ayağıyla affetmiyor keza sinjderde arkasında olunca frikikler ve mükemmel şutla goller çıkarırsınız jeneriklik goller için kısacası (göbek Gerard Oos Snijder Forvet van persie ) şut bombardımanına tutabilirsiniz ;) ki şut çekme olayında iyi oyuncular buffon gibi kalecilere bela olabilir...

dostum ETO'O ile MİRCH'i kıyaslarsan adama gülerler...

biri REAL ve BARÇA'da oynamış dünya çapında bir gölcü (halen bile)

diğeri KONAMİ'nin bizlere armağan ettiği bir baş belası...

gerçekte var olmayan bir golcü, bu oyunun en iyi gölcü ise,

ve puyol'u peşine takıp gidebiliyorsa, bu çok düşündürücüdür...

KOnami mirch denen uzaylıyı oyuna koyacaklarına 5-6 lig eklemeli.
    Ayrıca maçta kazanılan paralarda değişiklik yapılmalı (en azından 2014 de)
    Çok kısa zamanda herkesde ronaldolar gezmeye başladı.
    Ronaldo, messi, aguero vs... almak zor olsa belki OML daha zevkli olur.

Cok dogru soluyosun lig eklemeyi birak hala hile olayi var 4 ay kadar oldu oyun cikali konaminin ne cikari var bi hile isinden anlamis degilim ?

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.