Şimdi Ara

iphone 4s'im yerde yuvarlandı kenarı ezildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün bizim evin bayırından aşağıya inerken telefonla konuşuyordum o sırada tel elimden kaydı ve yerde yuvarlandı çift kılıf kullandığım halde kenarı göçtü çalışmasında hiç bir sıkıntı yok ama kötü görüntü oluşturuyor hemen gidip kıytırık bir silikon kılıf alarak orayı kaapttım şu an birşey belli olmuyor ama gerçekten fena ezildi öyle böyle değil yani bu durumda aletin diyelim home tuşu bozuldu ben bunu garantiye versem genpa diyecek ki sen bunu yere düşürmüşsün suç senin kullanıcı hatası ver 860 lira yapalım diyecekler yani 2250 lira çöpe gitti alet 64gblıktı birde başına böyle birşey gelen varmı veya daha kötüsü ona göre kendimi avutmak istiyorumda dünya malına çok tamah etmem ama 2250 lira yahu para koaly kazanılmıyor ki

• çöyle küçük şeyleri takmayın kafaya hocam nolacak telefonu çift kılıfla kullanmak nedir yahu
  • ya şöyle kapaklı kılıf kullanıyordum ilk başta ona rağmen üst taraftaki metal kısımda boya atmaları oldu sürtünmeden dolayı kılıf kapağı aöççılıp kapanırken yukarıya sürtünüyordu bende 4mmlık kılıf alıp onunla beraber kullanıyordum ki çift koruma sağlıyordu ama gel gör ki o bile fayda etmedi gitti alet haa bunlarıda alete değer verdiğimden değil satmaya çalışırken bir çizikten dolayı en az 50-100 lira kayıpla satıyorsun ki bu şimdi daha da fena oldu alacak kişi burası ezilmiş kardeşim anca şu kadar para veririm diyecek ki büyük zararla satabilecem aleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

ya şöyle kapaklı kılıf kullanıyordum ilk başta ona rağmen üst taraftaki metal kısımda boya atmaları oldu sürtünmeden dolayı kılıf kapağı aöççılıp kapanırken yukarıya sürtünüyordu bende 4mmlık kılıf alıp onunla beraber kullanıyordum ki çift koruma sağlıyordu ama gel gör ki o bile fayda etmedi gitti alet haa bunlarıda alete değer verdiğimden değil satmaya çalışırken bir çizikten dolayı en az 50-100 lira kayıpla satıyorsun ki bu şimdi daha da fena oldu alacak kişi burası ezilmiş kardeşim anca şu kadar para veririm diyecek ki büyük zararla satabilecem aleti

yok hocam merak etme ya satarken fazla bişey olmaz 2 milyarlık alet yanı sonuçta 50 100 lira aşşa satsan bile nolacak ki sanki üzülmeye değmez millet 2 milyara alıp 1 milyara satıyor :D bu arada merak ettim resim alabilir miyiz hocam

• Ss ekler misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silikon şart. Bayan olsa bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir müşterimin telefonu haşat haldeydi pislik icinde paramparça telefonu sesi az çıkıyor diye servise bıraktım sıfırını verdiler duruma göre değişir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

ya şöyle kapaklı kılıf kullanıyordum ilk başta ona rağmen üst taraftaki metal kısımda boya atmaları oldu sürtünmeden dolayı kılıf kapağı aöççılıp kapanırken yukarıya sürtünüyordu bende 4mmlık kılıf alıp onunla beraber kullanıyordum ki çift koruma sağlıyordu ama gel gör ki o bile fayda etmedi gitti alet haa bunlarıda alete değer verdiğimden değil satmaya çalışırken bir çizikten dolayı en az 50-100 lira kayıpla satıyorsun ki bu şimdi daha da fena oldu alacak kişi burası ezilmiş kardeşim anca şu kadar para veririm diyecek ki büyük zararla satabilecem aleti

yok hocam merak etme ya satarken fazla bişey olmaz 2 milyarlık alet yanı sonuçta 50 100 lira aşşa satsan bile nolacak ki sanki üzülmeye değmez millet 2 milyara alıp 1 milyara satıyor :D bu arada merak ettim resim alabilir miyiz hocam

foto makinesi yakınımda değil şu anda hocam yaaa yarın atarım ama üşeniyorum açıkcası makinayı aramaya annemdeydi en son kim bilir nereye koydu ama fena ezildi telefoncuya girdim turkcell bayiine kılıf almayada çocuğa gösterdim eleman benden daha çok üzüldü alete hem ön kasa gitti hemde yan kasa gitti ikisinin değişimi kafadan 1000 liraya falan anca yaparlar dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Bir müşterimin telefonu haşat haldeydi pislik icinde paramparça telefonu sesi az çıkıyor diye servise bıraktım sıfırını verdiler duruma göre değişir o

ama bu bariz belli oluyor yerde 40 takla attığı hiç umutlu değilim açıkcası yenisini vereceklerdinden ve benim hatam yani bu yüzden vermem servise beklerim donanımsal bir sorunu olsun o zaman verecem artık yenisini verirlerse verirler vermezlerse iphone 5 alırım ileride ne yapalım
  • quote:

quote:

Bir müşterimin telefonu haşat haldeydi pislik icinde paramparça telefonu sesi az çıkıyor diye servise bıraktım sıfırını verdiler duruma göre değişir o

ama bu bariz belli oluyor yerde 40 takla attığı hiç umutlu değilim açıkcası yenisini vereceklerdinden ve benim hatam yani bu yüzden vermem servise beklerim donanımsal bir sorunu olsun o zaman verecem artık yenisini verirlerse verirler vermezlerse iphone 5 alırım ileride ne yapalım

230 ekran 200de yan kasa tutar.
    Ama gidip s3 alın 5 Alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

quote:

230 ekran 200de yan kasa tutar.
    Ama gidip s3 alın 5 Alınmaz

fazlaymış yok kalsın kasası böyle nasılsa kılıfla kullanıyoruz gözükmüyor oraları ileride daha kaliteli bir kılıf alırım celluar phone marka aldım silikon kılıfı ama yan sanayi gibi duruyor neredeyse iyi yapamamışlar 1-2 ay sonra değiştiririm

• Arıza tespiti yapan servisin arızaya sebep olacak şeyin düşmeye bağlı olmadığına kanaat getirmesi garantinizi etkilemez
    fakat ülkemizde böyle bir servis olduğuna inanmıyorum
  • quote:

bugün bizim evin bayırından aşağıya inerken telefonla konuşuyordum o sırada tel elimden kaydı ve yerde yuvarlandı çift kılıf kullandığım halde kenarı göçtü çalışmasında hiç bir sıkıntı yok ama kötü görüntü oluşturuyor hemen gidip kıytırık bir silikon kılıf alarak orayı kaapttım şu an birşey belli olmuyor ama gerçekten fena ezildi öyle böyle değil yani bu durumda aletin diyelim home tuşu bozuldu ben bunu garantiye versem genpa diyecek ki sen bunu yere düşürmüşsün suç senin kullanıcı hatası ver 860 lira yapalım diyecekler yani 2250 lira çöpe gitti alet 64gblıktı birde başına böyle birşey gelen varmı veya daha kötüsü ona göre kendimi avutmak istiyorumda dünya malına çok tamah etmem ama 2250 lira yahu para koaly kazanılmıyor ki

hocam ben de bu çizik olayını ilk zamanlar çok takıyordum sonra düşündüm yahu alacağım nefes sayısı belli, niye böyle şeyler düşünüp de nefesimi daraltayım, şu cihaz 2 yıl sonra zaten güncelliğini tamamen yitirecek zaten yenisini alacağım ömür boyu bunu kullanack değilim, dünya malı sonuçta eğer performansında teknolojik aksamında bir sorun yoksa takmaya değmez dedim, şuan 4sin kenarların çizikler var ama asla takmıyorum inan değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: baba yorgun06

quote:

bugün bizim evin bayırından aşağıya inerken telefonla konuşuyordum o sırada tel elimden kaydı ve yerde yuvarlandı çift kılıf kullandığım halde kenarı göçtü çalışmasında hiç bir sıkıntı yok ama kötü görüntü oluşturuyor hemen gidip kıytırık bir silikon kılıf alarak orayı kaapttım şu an birşey belli olmuyor ama gerçekten fena ezildi öyle böyle değil yani bu durumda aletin diyelim home tuşu bozuldu ben bunu garantiye versem genpa diyecek ki sen bunu yere düşürmüşsün suç senin kullanıcı hatası ver 860 lira yapalım diyecekler yani 2250 lira çöpe gitti alet 64gblıktı birde başına böyle birşey gelen varmı veya daha kötüsü ona göre kendimi avutmak istiyorumda dünya malına çok tamah etmem ama 2250 lira yahu para koaly kazanılmıyor ki

hocam ben de bu çizik olayını ilk zamanlar çok takıyordum sonra düşündüm yahu alacağım nefes sayısı belli, niye böyle şeyler düşünüp de nefesimi daraltayım, şu cihaz 2 yıl sonra zaten güncelliğini tamamen yitirecek zaten yenisini alacağım ömür boyu bunu kullanack değilim, dünya malı sonuçta eğer performansında teknolojik aksamında bir sorun yoksa takmaya değmez dedim, şuan 4sin kenarların çizikler var ama asla takmıyorum inan değmez

keşke ufak çizik olsa bariz ezildi hem ön kapağın altı hemde metal yan kısmı ama bumper alacam en azından silikon kılıftan daha güzel görüntü oluşturur çok feci toz tutu bu silikon abime vercem bunu kendime realden bumper alacam anca iphone 6 çıktığında 2 sene sonra deiştirirm telefonu bunuda bir şekilde satmaya çalışırım bu halde almak isteyen olursa tabi

• arkadaşlar telefon sapıtmaya başladı dün birşeyi yoktu ama bugün az önce dışlarıdayken kendi kendie tuş kilidi açıp kendi kwendine porgramlara girmeye başladı bluettothunu 3g wifi falan açıp kapamaya başladı garantiye verecem artık ne olacaksa olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.