Şimdi Ara

YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
12.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeN() -- 16 Ağustos 2013; 23:00:40 >

• Arabanız hayırlı olsun.Hyundainin beğendiğim tek arabası diyebilirim. Güzel fiyat güzel donanım güzel tasarım.Sadece ön koltuğun arkasındaki plastiği beğenmedim. Güle güle kullanın
  • Hayırlı olsun. 52.500TL'ye alınabilecek en makul araçlardan biri. Bir de navigasyon takarsanız tam olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık, aracınız hayırlı olsun...

benim de torpidonun içi dikkatimi çekti çok basitçe olmuş, kumaş kaplama olsaydı keşke...
  • Hayırlı olsun. Araç çok güzel ancak pek de satılmadı sanırım. Şuana kadar 3-5 tane ya gördüm ya görmedim. Bu sınıfta bir araç alacak olsam astra ile i30 arasında gidip gelirdim herhalde.
  • araba güzelde çok pahalı.
    mesela:
    full passat 55 bin
    full i30 40 bin
    full aveo 25 bin
    full 320d 75 bin vs. olsa süper olur.
  • lan bu ne tatlı araba ya hayırlı olsun
  • Hayirli olsun araciniz, inceleme icin tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper bi inceleme elinize sağlık aracınız hayırlı olsun çok şık bi araç güle güle kullanın..
  • Gayet güzel bir inceleme olmuş.

Aracınızda çok güzel.

Kazasız belasız sürüşler :)
  • Hayırlı uğurlu olsun. Renk ve donanım paketiyle doğru bir tercih olmuş.
  • Paylaşımlarınız için teşekkürler.Güzel bir inceleme olmuş.
  • hayırlı olsun sizden ricam rodajdan sonra tüketim videoları koyarsanız çok iyi olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

hayırlı olsun sizden ricam rodajdan sonra tüketim videoları koyarsanız çok iyi olur .

Tabiikide 1000-1500 km sonrasında bir yakıt tuketimi videosu çekmeyi dusunuyordum zaten
  • Öncelikle hayırlı olsun.Fotoğraflar güzel.52000 TlL'ye alınabilecek en iyi araçlardan biri.Teyzemin oğlu da otomatik olanını aldı.Açıkçası ben aracın malzeme kalitesi ve işçiliğini çok iyi bulmadım.Kötü de değil elbette ama sınıfının standardında.Sürüş olaraksa maalesef A3'ün verdiği güven ve tokluğu veremiyor.Fiyatı ve hitap ettiği sınıf göz önüne alındığında tabii ki beklenen şeyler bunlar.Aracın dış tasarımı kesinlikle çok güzel.Elantra'yı hiç beğenmiyorum ama HB olunca çok güzel gözüküyor.Gündüz LED'leri de şık.Gel gelelim aracın iç tasarımı bana çok yorucu geldi.Belki de biraz alışmak lazım bilemiyorum.Benim baz donanım A3'ten sonra böyle gelmesi de doğal sanırım Bence bu aracın otomatiği alınmaz.Sebebi de çok yakması gücü törpülemesi.Manuel almakla çok iyi yapmışsın.

Allah kaza bela vermesin.

• Hayırlı olsun.Renk değişikmiş..
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Benim takıldığım tek şey, site içinde yaptığınız 18 km lik yol.

Nasıl bir sitede oturuyorsunuz allah aşkına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsunPlakanız süpermiş
  • Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Oturduğunuz site de güzelmiş.
  • Plaka sahte mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.