Şimdi Ara

App Store'daki uygulama sayısı 700,000'e ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Apple CEO'su Tim Cook, merakla beklenen 12 Eylül tarihli basın etkinliğinde uygulama mağazası hakkında yeni bilgiler paylaştı. Firmanın 2012 ikinci çeyreği mali raporunun açıklandığı toplantıda 650,000 olarak açıklanan uygulama sayısının 700,000'i aştığı resmen bildirildi.

App Store'daki içeriklerin 250,000'den fazlası iPad'e özel olarak tasarlanmış olduğu yeniden dile getirildi ve yaklaşık %90'ının her ay indirildiğine dikkat çekildi. Son dönemde Amerika merkezli teknoloji devinin uygulama mağazasında binlerce içeriğin hiç indirilmediğini iddia eden bir rapor yayınlanmıştı. Resmi veriler bu raporun tam aksini işaret ederken, mağazanın halen birçok yönüyle işler durumda olduğunu gösterdi.

Cook ayrıca ortalama bir kullanıcının iOS işletim sistemli aygıtında 100'ün üzerinde uygulamanın bulunduğunu müjdeleyerek önemli bir kilometre taşını geride bıraktıklarını söyledi. App Store'u yakından takip eden Google Play Store'un geçtiğimiz Haziran ayında 600,000 uygulama ve 20 milyar indirme barajını aştığı duyurulmuştu. 

• 700 uygulama iyi bi rakam ama en ilginci ortalama 100 yuklu uygulama. Kac tanesi oyun acaba

• sağlam ama android çabuk yetişmiş

• Androidde bir suru viruslu,sorunlu uygulamalar var.Saglamlarini toplasak 400.000 anca eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

700 uygulama iyi bi rakam ama en ilginci ortalama 100 yuklu uygulama. Kac tanesi oyun acaba

Bende 140 Yüklü 16sı oyun... Gerçi Yüklü olmayanlarla beraber iTunes'daki toplam 270i geçti. 40-50 civarı oyundur tahminim...

• "Heyooo!
    Hadi bugünün Apple duyurularındaki tüm başlıkları tek tek haber yapalım!
    İtibarımız da düşse, web sitemiz de ara sıra açılmasa bile daha çok tıklanırız belki."

• play store hala appstore ile karşılaştırılabilecek seviyede değil. appstore a hem apple çok önem veriyor hem de uygulamalar çok kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

sağlam ama android çabuk yetişmiş

Android yetişse bile Android markette denetimler sıkı değil.Uygulamaların bir çoğu sahte veya virüslü.IOS'ta bugüne kadar 1 uygulama sahte çıkmıştı.

• Aslında en az indirilen uygulamalar silinerek kalite artırılabilir.
  • android game center tarzı bişey yaptığında appstore diye bişey kalmaz herhalde diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dost1984

android game center tarzı bişey yaptığında appstore diye bişey kalmaz herhalde diye düşünüyorum

Gene mi kopya yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Orijinalden alıntı: dost1984android game center tarzı bişey yaptığında appstore diye bişey kalmaz herhalde diye düşünüyorum
    Gene mi kopya yani

applede ozaman xbox sony microsoftdan kopyaladı
    safmısın yaaa

• Hızla artıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan.s

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

700 uygulama iyi bi rakam ama en ilginci ortalama 100 yuklu uygulama. Kac tanesi oyun acaba

Bende 140 Yüklü 16sı oyun... Gerçi Yüklü olmayanlarla beraber iTunes'daki toplam 270i geçti. 40-50 civarı oyundur tahminim...

Ozel degilse bu uygulamalar neler. Android kullaniyorum en fazla 15 uygulama onunda 3 tanesi banka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS gibi saygin bir zistemi tutupta bes para etmez Anroid ile bir tutmayin. Android sadece bas agritmak baska bir ise yaramaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu hep dile getiriyorum iPhone'un en büyük farkı Samsung'a karşı iOS olması.iOS muhteşem bir sistem ve uygulamalar daha sağlıklı çalışıyor.İşletim sistemi çok stabil.

• sene sonuna 1 milyar olmasını bekliyoruz

• WWDC 2012 de en son 500.000 de çok hızlı büyüyor appstore
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Androidde bir suru viruslu,sorunlu uygulamalar var.Saglamlarini toplasak 400.000 anca eder.

Büyük ihtimalle o kadar çıkmaz bile
  • İşte insanlara bunu anlatamıyoruz.kagıt ustunde bakınca zaten s3e gerek yok birçok telefon iphonedan daha iyi.

iphoneyi iphone yapan işletim sistemidir.

şahsen ben koskoca applenin donanımsal anlamda samsung kadar iyi bir telefon yapabilecegi kanaatindeyim.ama gerek yokki!!neyin kafasını yasıyorsunuz iphoneyi kotuluyorsunuz da ne kotu yanını gordunuz iphonenin ? cok mu kasıyordu samsunga gore?

simdi birkac tane sazan flash player,bluetooth,bilmem neyden bahsedecek.Madem bir b.k bildiginizi zannediyorsunuz gidin steve jobsun bu konu hakkındaki soylediklerini okuyun.okuyun da ondan sonra elestifi yapın.

YETER BE!!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.