Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

App Store'daki uygulama sayısı 700,000'e ulaştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: atom239

İşte insanlara bunu anlatamıyoruz.kagıt ustunde bakınca zaten s3e gerek yok birçok telefon iphonedan daha iyi.

iphoneyi iphone yapan işletim sistemidir.

şahsen ben koskoca applenin donanımsal anlamda samsung kadar iyi bir telefon yapabilecegi kanaatindeyim.ama gerek yokki!!neyin kafasını yasıyorsunuz iphoneyi kotuluyorsunuz da ne kotu yanını gordunuz iphonenin ? cok mu kasıyordu samsunga gore?

simdi birkac tane sazan flash player,bluetooth,bilmem neyden bahsedecek.Madem bir b.k bildiginizi zannediyorsunuz gidin steve jobsun bu konu hakkındaki soylediklerini okuyun.okuyun da ondan sonra elestifi yapın.

YETER BE!!!!

apple donanım üreticisi değildir.

ürünleri anakartlarından led panellerine kadar foxconn tarafından yapılmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris_55

quote:

İşte insanlara bunu anlatamıyoruz.kagıt ustunde bakınca zaten s3e gerek yok birçok telefon iphonedan daha iyi.

şahsen ben koskoca applenin donanımsal anlamda samsung kadar iyi bir telefon yapabilecegi kanaatindeyim.ama gerek yokki!!neyin kafasını yasıyorsunuz iphoneyi kotuluyorsunuz da ne kotu yanını gordunuz iphonenin ? cok mu kasıyordu samsunga gore?

simdi birkac tane sazan flash player,bluetooth,bilmem neyden bahsedecek.Madem bir b.k bildiginizi zannediyorsunuz gidin steve jobsun bu konu hakkındaki soylediklerini okuyun.okuyun da ondan sonra elestifi yapın.

YETER BE!!!!

ürünleri anakartlarından led panellerine kadar foxconn tarafından yapılmaktadır.

daha iyi!

demekki iyi donanım koyunca samsung ,vs. appleden daha iyi olmuyormuş

• quote:

quote:

quote:

YETER BE!!!!

daha iyi!

Sonuç olarak donanım olmadan kodlar işe yaramaz.

Kodlar olmadan da donanım işe yaramaz.

Ne tuhaf bir şeydir bu.

Yorumlarına bakıyorum da ne seviyede bir kullanıcı olduğunuz belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris_55 -- 13 Eylül 2012; 19:37:44 >

• 700bin aplikasyondan 699 binden fazlasi ÇÖP. Bir iphone kullanicisi olarak soyluyorum , cidden ÇÖP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

YETER BE!!!!

daha iyi!

Sonuç olarak donanım olmadan kodlar işe yaramaz.

Kodlar olmadan da donanım işe yaramaz.

Ne tuhaf bir şeydir bu.

Yorumlarına bakıyorum da ne seviyede bir kullanıcı olduğunuz belli.

Haklısınız hiçbir işe yaramazlar.

Ama zaten ben applenin donanımsal açıdan yetersiz oldugunu dusunmuyorum.Yani sırf bu yuzden appleyi elestirenler var.Ben o kisiler icin yazmıstım bu yazıyı.

Ayrıca o mesajı yazarken islerimin arasında bir arkadasla bu konu hakkında tartısıyordum o yuzden gerginlikle bu yazıyı yazdım.

Yazdıklarım biraz sert olmuş fakat özündede yanlış oldugunu dusunmemekteyim.

Son olarak,insanları sanal ortamda yargılarken biraz dusunmenizi dilerdim acıkcası.

Yine de ben sazan,vs. gibi sozcukler kullandgım icin ozur dileyeyim de,seviyemizi 5 km öteden anlayan arkadaslara ayıp olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

700bin aplikasyondan 699 binden fazlasi ÇÖP. Bir iphone kullanicisi olarak soyluyorum , cidden ÇÖP

Bence siz,700.000 uygulamadan kendi isinize yarayanları kendinize ayırınca digerleri cop gibi gelmis.

ornegin diyelim ki avukatsınız,tıpla alakalı herhangi bir program sizin icin coptur.

Ya da benim isim geregi arac takip sistemi uygulaması kullanıyorum,yorumlara bakınca cok az kisinin indirdigini goruyorum.Diger insanların isine yaramadıgı icin onlar onemsemiyor olabilirler.

En basitinden her ulkede sahibinden,turkiye is bankası,vs. birsuru kisi icin uygulamalar oldugunu dusunun.

Ya da belçikada 10 tane tv kanalı varsa 9unun app storeda uygulaması vardır ve bu diger insanlar bu uygulamaları çöp olarak gormuyorlar.

Yani bu liste uzar gider.

• herkes söylesin telefonunda kaç uygulama var diye. yada ilk onu yazsın bakalım nelermiş.
  • Ios ciddi anlamda süper bir işletim sistemi.Android beş para etmez ( Ios çakması ).Ben win 8 phone lu lumia 920 alacağım.Bence win hepsinden iyi olacak.Aha da yazıyorum buraya....
  • Yalnız gerçekten çöp uygulamalarda yok değil.
    Örneğin
    istenmeyen aramaları engelleme
    biyometrik parmak iziyle kilit aç
    hareketli duvar kağıdı
    desen şifre kilit nokta
    bunlar ne allah aşkına ya fake uygulamalar çöp bildiğin hemde zarar insanlara para kaybı. Apple denetiminden nasıl geçiyorlar anlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.