Şimdi Ara

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
7
Favori
23.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

Adı:Killzone Mercenary
    Tür: First-Person Shooter
    Yayıncı: Sony Computer Entertainment
    Geliştirici: Guerrilla Games-SCE Cambridge Studio
    Yayın Tarihi: 17 Eylül 2013

Savaş alanının temizlendiğini düşünüyorsan henüz tüm hikayeyi görmemişsin demektir. Killzone seni ölümcül bir çatışmanın ortasına atıp tehlikeli ISA ile yüzleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda korkunç Helghast ile de omuz omuza çarpıştırıyor. Burada tamamen iyi yok, tamamen kötü de. Burada sadece görev var... ve de para. Vahşi bir perspektiften yeni Killzone'u deneyin, sadece PlayStation Vita'da.

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

Killzone: Mercenary - Gameplay Trailer

Killzone Mercenary Announce Trailer

Killzone Intercept - Live Action Fan Film

working title

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

İMZALAR

KILLZONE MERCENARY

[center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_65509009/tm.htm][image]https://mercenary.beta.killzone.com/resources/img/logo_kzm.png[/image][/url][/center][center][color=black][b][u]KILLZONE MERCENARY[/u][/b][/color][/center]

KILLZONE MERCENARYANA KONU

[center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_65509009/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/42/3f/48/423f48a52746e22c72d2a9ba8f599131.jpg[/image][/center][center][/url][color=black][b][u]KILLZONE MERCENARY[/u][/b][/color]ANA KONU[/center]

KILLZONE MERCENARY ANA KONU

[center][url=http://forum.donanimhaber.com/m_65509009/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/3d/63/62/3d63621ef194153e95af04e443f35978.jpg[/image][/url][/center][center][color=red][b]KILLZONE MERCENARY[/b] [/color]ANA KONU[/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 27 Eylül 2013; 15:40:06 >

• önlerden yer alıyım :) oyun güzel olacaktır. Yakın tarih de çıkar da düzgün bir fps oyunu oynarız vitada tabii cod çıkmadı ama az çok belli nasıl olacağı umarım Resistance BS gibi olmaz
  • Amerika dan bir arkadasa getirtme durumum var. Eger kesin karar verirsem bu oyunun cok etkisi olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

önlerden yer alıyım :) oyun güzel olacaktır. Yakın tarih de çıkar da düzgün bir fps oyunu oynarız vitada tabii cod çıkmadı ama az çok belli nasıl olacağı umarım Resistance BS gibi olmaz

Cod ta resistance gibi olcak cunku yapanlar ayni ama killzone guzel olcak oyunu yapan guerrilla da ondan
  • Şu oyun çıksa konsol konsol olacak.

• Ciksada Vita adam gibi bir oyun gorse

• Bu killzone 3 ile aynı motoru kullanıyor olayını anlamadım, havok bir fizik motoru. Fizik motoru ne kadar önemli ki? Aynı grafik motorunu kullansa anlayacağım da havok zaten Xperia Play'de dahi çalışıyor, PS Mobile desteği bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Bu killzone 3 ile aynı motoru kullanıyor olayını anlamadım, havok bir fizik motoru. Fizik motoru ne kadar önemli ki? Aynı grafik motorunu kullansa anlayacağım da havok zaten Xperia Play'de dahi çalışıyor, PS Mobile desteği bile var.

bilgilendirme için sag ol
  • Merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

Merakla bekliyoruz.

• Vita icin bu seneki en buyuk beklentim..

• Dikkat ederseniz gif deki görüntülerde sağ üst köşe de puan var ve her killde puan alıyoruz, umarım ciddi senaryolu bir oyun olur da arcade tadda bi oyun olmaz şöyle ps3 deki gbi bir killzone la karşılaşırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgüney

Dikkat ederseniz gif deki görüntülerde sağ üst köşe de puan var ve her killde puan alıyoruz, umarım ciddi senaryolu bir oyun olur da arcade tadda bi oyun olmaz şöyle ps3 deki gbi bir killzone la karşılaşırız.

sag üstteki puan degil para düşmanları öldürdükçe para kazanıyoruz
  • Sabırsızlıkla bekledıgım vıta oyunlarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

quote:

Dikkat ederseniz gif deki görüntülerde sağ üst köşe de puan var ve her killde puan alıyoruz, umarım ciddi senaryolu bir oyun olur da arcade tadda bi oyun olmaz şöyle ps3 deki gbi bir killzone la karşılaşırız.

para veya puan herneyse,.... Unit 13 ü onadıysanız senaryosuz görevden göreve koştuğumuz bir oyun du ve puan veya senin anlayışınla para o oyunda da mevcuttu ve ağızda yavan bir tad brakıyordu senaryosuz ve arcade puanlama sistemiyle.... Bu durumu vurgulamak istemiştim ama takıllınan nokta başka birşey olmuş..

• quote:

quote:

quote:

para veya puan herneyse,.... Unit 13 ü onadıysanız senaryosuz görevden göreve koştuğumuz bir oyun du ve puan veya senin anlayışınla para o oyunda da mevcuttu ve ağızda yavan bir tad brakıyordu senaryosuz ve arcade puanlama sistemiyle.... Bu durumu vurgulamak istemiştim ama takıllınan nokta başka birşey olmuş..

quote:

Mercenary paralı asker anlamına geliyor. Killzone Mercenary oyununda bir paralı askerli kontrol ediyoruz ve her öldürdügümüz düşmandan da para elde ediyoruz .

bildigim şuanlık bu kadar

• Mercenary nin paralı asker anlamına geldiğini biliyorum .... neyi anlatmaya çalıştığım sanırım anlaşılmadı. Neyse... İfade etmeye çalıştığım birbirinden bağımsız bölümler çeren senaryosuz "light" bir oyun imajı vermesi o rakamların....
  • quote:

Mercenary nin paralı asker anlamına geldiğini biliyorum .... neyi anlatmaya çalıştığım sanırım anlaşılmadı. Neyse... İfade etmeye çalıştığım birbirinden bağımsız bölümler çeren senaryosuz "light" bir oyun imajı vermesi o rakamların....

bende öyle olcagını düşünmüyorum güzel bir seneryoya saahip olacagını ve o paranın seneryo ile baglı olcagını düşünüyorum
  • quote:

Hocam o sekilde olmasi bana cok uzak bir ihtimal gibi geliyor. O puan/para olayının farkli silah/zirh/mermi kullanimina imkan vermesi gibi başka bir etkisi olacaktır. Senaryosuz killzone yapmak gibi bir hataya düşmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

Hocam o sekilde olmasi bana cok uzak bir ihtimal gibi geliyor. O puan/para olayının farkli silah/zirh/mermi kullanimina imkan vermesi gibi başka bir etkisi olacaktır. Senaryosuz killzone yapmak gibi bir hataya düşmezler.

Umarım .....

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.