Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
101.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aslında fikir edinmek ve özellikleri hakkında sizlere danışmak istedim.Bakalım sizler ne diyeceksiniz.İşte özellikleri:

Piranha Business Iı Tab 9.0İnç , 8 Gb Dahili Hafıza , 1Gb Ddr3 Ram , 1.4 Ghz Cortex İşlemci , Çift Kamera , Hdmı , Android 4.0
    Ürün Kodu:8698720985350
    • Yeni Android 4.0 işletim sistemi - Türkçe
    • Yeni A10 1.4 Ghz Cortex işlemci
    • GPU 3D Görüntü işleme sistemi - Mali 400 @350 MHz
    • 8 GB Dahili hafıza
    • Micro SD kart girişi (Max 32GB)
    • 1GB DDR3 RAM
    • 9.0 İnç TFT- LCD 800*480 Kapasitif 5 noktalı dokunmatik ekran
    • 1080P HDMI TV Çıkışı
    • Görüntülü konuşma
    • Çift kamera (Ön ve Arka -0.3MP)
    • Harici 3G Modem desteği
    • Wifi Özelliği
    • Yeni Flash 11 desteği
    • Hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • Yüksek çözünürlükteki video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32GB)
    • OTG Bağlantısı-USB 2.0
    • 120 Saate kadar bekleme süresi
    • 5 Saate kadar kullanım süresi
    • 3.7V 4500mAh dahili pil
    • Sadece 12.5mm inceliğinde süper slim tasarım
    • UV Parlak piyano siyahı dış yüzey
    • Girişler: 1x Mini USB, 1x Mini HDMI, 1x Micro SD, 1x Kulaklık, 1x Güç DC, 1x Dahili mikrofon, 1x Dahili hoparlör
    • Önceden yüklenmiş hazır onlarca uygulama
    • E-Book özelliği
    • Android market üzerinden binlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • Sadece 518gr hafifliğinde ve 238*156*12.5mm inceliğinde şık ve zarif tasarım
    • İki yıl garanti

Aksesuar Desteği İsteyen Arkadaşlar İçin Gerekli Açıklamalar Aşağıda Almak İsteyen Arkadaşların Aşağıdaki Adımları İzlemeniz Gerekmektedir.

Almak isteyenler arkadaşlar için gerekli bilgiler aşağıdadır

"Söz konusu [BUSİNESS TAB 9 DERİ KILIF] adlı yedek aksesuar ile ilgili fiyat KDV DAHİL [40] TL dir.

Onayı vermeniz durumunda;

İlgili tutarı banka havalesi ile gönderip, dekontu da;
    Ya 0212 580 0515 fakslayınız. Ya da; onay@piranha.com.tr adresine mail atınız.

Gönderdiğiniz banka dekontu, bize ulaştıktan sonra, müşteri hizmetleri “talebiniz dikkate alınmıştır diye geri dönüş mailini” tarafınıza atacak ve ilgili yedek parça/aksesuar tarafınıza gönderilecektir.

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı: Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

Garanti Bankası, Sirkeci Şubesi, Şube Kodu 1129, Hesap numarası 629 99 34' dür.
    IBAN: TR51 0006 2001 1290 0006 2999 34

Diğer Hususlar:

• Banka yoluyla yapılan ödemelerde açıklama kısmına mutlaka iş emri numaranızı da eklettiriniz.
    • Piranha teknik servislerinde telefonda ödeme onayı alınmamaktadır. Ödeme onayı aynı zamanda banka dekontu demektir. İçinde banka dekontu barındırmayan geri dönüş mailleri geçersizdir. Lütfen onay mailine banka dekontunu eklediğinizden emin olunuz.
    • Eğer dekontu fakslayacaksınız mutlaka üzerine adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, iş emri numarasını ve telefonunuzu ayrıca yazınız.
    • Eğer müşteri teknik servise bizzat gelmişse; ödemeyi nakit yaparak da ödeme onayı vermiş sayılır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercangumus -- 10 Ekim 2012; 15:05:49 >

• Daybuyday'den indirimli şekilde 299 liraya aldım almak isteyen varsa

DAYBUYDAY Piranha Kampanyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

quote:

Orijinalden alıntı: Sercangumus

quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

bnmde kanima girdiniz aldiracaksiniz ;)))

buna sim kart takiliyormu hocam
    bn intrnet icin kullanicm malzeme kalitesi nasil 3-5 sene kullnilirmi

Malzemesi orta kalite,İyi kullanırsan 3 Sene belkide 5 sene o zamana kadar allah bilir neler çıkacak ayrıca sim kart takılmıyor ne yazıkki 3g modemi ekstra olarak takabiliyorsun.

ekran goruntusu nasil hocam parlk we keskinmi

cin mali telfnlr gibi pixselleri sayilmiyor demi

3g modem takilma yeri warmi

bir d en uygun ve en hizli hangi siteden alabilirim
    tsk ederim

Çözünürlüğü biraz düşük hd değil koruyucu bant olduğundan bende ekran biraz mat gözüküyor o yüzden tam yorum yapamıyorum ama görüntüsü parlaktı ilk açtığımda ürünün görüntü açısından kullanım açısında orta seviye ihtiyaçlarını karşılayacak güzel bir cihaz

3G Modem takılma Yeri Alt Kısımda Bulunan USB Host kısmı yani usb modem takabiliyoruz.

En uygun ve en hızlı emin ol ne desem yanlış olur ben daybuyday'den aldım 2 haftada elime geçti ürün

Ama illa öneri istersen güvenilir bi satıcı Gittigidyor Piranha Business ii Tab 9

Şimdiden hayırlı olsun :)

• Beyler,
    Bende smarttab STC15 aldım hepsiburada'dan. Tam bos USB yi ilk smarttab STC12 modellerinde görmüştüm ama 512MB ram var diye almak istememişrim.
    Yeni modellerini getirmişler STC15 premium diye, yine Full size USB ile. hem bu sefer Cortex A9 işlemcili ve ram HDD yüksek.

Kırmızı kadifemsi kasadan aldım, harbiden çok şık bir ürün. inceleyin bence.
    Dokunmatiğide gerçkten çok tatmin edici. Hediyeleri falan da var. verilen paraya değiyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/smarttab-stc15-premium-8gb-7-tablet-hediye-paketi/productDetails.aspx?productId=bd301585&categoryId=3008012

• Arkadaşlar, Business II 9.7 kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum , ekranı diğerlerine göre daha kaliteli sanırım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Cihaz özellikleri:

Business II Tab 9.7
    A10 1.4 GHz + 16 GB + 1 GB DDR3 + 2.0 MP Ön ve Arka Kamera + IPS Ekran + HDMI + 3G-WIFI Tablet PC

• Mükemmel renk kalitesine sahip IPS (In-Plane Switching) ekran teknolojisi
    • 1.4 GHz Cortex AllWinner A10 Cortex A8 işlemci
    • Android 4.0 işletim sistemi – Türkçe (Yazılım güncelleme özelliği sayesinde üst sürümlere anında terfi)
    • 9.7 İnç TFT- LCD 1024*768 IPS Kapasitif 5 noktalı, ısıya duyarlı hassas dokunmatik ekran
    • 16 GB Dahili hafıza
    • 1 GB DDR3 RAM ile daha yüksek performanslı, gecikmesiz, takılmasız hızlı kullanım
    • 2.0 Megapiksel ön ve arka kamera
    • Ön kamera üzerinden görüntülü konuşma (Skype – MSN gibi programlarla tam uyumluluk)
    • Dört çekirdekli ARM Mali 400 @350 MHz 3D Grafik Ekran Kartı
    • 1080P HDMI TV Bağlantı Çıkışı
    • HDMI 1.4 Bağlantı üzerinden 3D Üç boyutlu film izleyebilme
    • Yüksek çözünürlükteki 1080P Full HD video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32 GB desteği) artırabilir hafıza
    • Direkt USB Cihaz bağlantısı (Dahili USB Port) (3G Modem, USB Klavye, USB Kablosuz Mouse, gibi cihazları kolayca tabletinize bağlayın)
    • Mini USB Girişi
    • USB 2.0 OTG Bağlantısı (OTG Kablo kutu içinden çıkmaktadır.)
    • Harici 3G Modem desteği (3G Modeminizle internette jet hızıyla surf yapın)
    • Wi-fi Bağlantı
    • Adobe Flash 11 desteği
    • Dijital müzik ve video oyantıcı
    • G-Sensör, fiziksel hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • 3.7V 7000mAh dahili pil
    • Maksimum 300 Saate kadar bekleme süresi
    • Maksimum 8 Saate kadar kullanım süresi
    • Sadece 10.5mm inceliğinde Süper Slim tasarım
    • Metalik gri dış yüzey
    • Dahili hoparlör ve mikrofon
    • Kulaklık girişi
    • Android market (GooglePlay) üzerinden yüzbinlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • E-Book olarak kullanılabilme (Binlerce kitap ve dergiyi tabletinizde taşıyın)
    • Sadece 575gr hafifliğinde ve 243*190*10.5mm inceliğinde
    • 2 Yıl garanti

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=323

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar, Business II 9.7 kullanan var mı ? Almayı düşünüyorum , ekranı diğerlerine göre daha kaliteli sanırım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

Cihaz özellikleri:

Business II Tab 9.7
    A10 1.4 GHz + 16 GB + 1 GB DDR3 + 2.0 MP Ön ve Arka Kamera + IPS Ekran + HDMI + 3G-WIFI Tablet PC

• Mükemmel renk kalitesine sahip IPS (In-Plane Switching) ekran teknolojisi
    • 1.4 GHz Cortex AllWinner A10 Cortex A8 işlemci
    • Android 4.0 işletim sistemi – Türkçe (Yazılım güncelleme özelliği sayesinde üst sürümlere anında terfi)
    • 9.7 İnç TFT- LCD 1024*768 IPS Kapasitif 5 noktalı, ısıya duyarlı hassas dokunmatik ekran
    • 16 GB Dahili hafıza
    • 1 GB DDR3 RAM ile daha yüksek performanslı, gecikmesiz, takılmasız hızlı kullanım
    • 2.0 Megapiksel ön ve arka kamera
    • Ön kamera üzerinden görüntülü konuşma (Skype – MSN gibi programlarla tam uyumluluk)
    • Dört çekirdekli ARM Mali 400 @350 MHz 3D Grafik Ekran Kartı
    • 1080P HDMI TV Bağlantı Çıkışı
    • HDMI 1.4 Bağlantı üzerinden 3D Üç boyutlu film izleyebilme
    • Yüksek çözünürlükteki 1080P Full HD video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32 GB desteği) artırabilir hafıza
    • Direkt USB Cihaz bağlantısı (Dahili USB Port) (3G Modem, USB Klavye, USB Kablosuz Mouse, gibi cihazları kolayca tabletinize bağlayın)
    • Mini USB Girişi
    • USB 2.0 OTG Bağlantısı (OTG Kablo kutu içinden çıkmaktadır.)
    • Harici 3G Modem desteği (3G Modeminizle internette jet hızıyla surf yapın)
    • Wi-fi Bağlantı
    • Adobe Flash 11 desteği
    • Dijital müzik ve video oyantıcı
    • G-Sensör, fiziksel hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • 3.7V 7000mAh dahili pil
    • Maksimum 300 Saate kadar bekleme süresi
    • Maksimum 8 Saate kadar kullanım süresi
    • Sadece 10.5mm inceliğinde Süper Slim tasarım
    • Metalik gri dış yüzey
    • Dahili hoparlör ve mikrofon
    • Kulaklık girişi
    • Android market (GooglePlay) üzerinden yüzbinlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • E-Book olarak kullanılabilme (Binlerce kitap ve dergiyi tabletinizde taşıyın)
    • Sadece 575gr hafifliğinde ve 243*190*10.5mm inceliğinde
    • 2 Yıl garanti

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=323

Ben de araştırıyorum.En ucuz bu sitede buldumhttp://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?wlgroup=40&itemCode=100354 Almayı düşünüyorsan haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: I WANT YOU

http://www.mcj.com.tr/mall/disp/itemInfo.htm?itemCode=100354
    sipariş verdik hadi hayırlısı

Ürün elinize ulaştı mı ? Bende aynı yerden sipariş geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

quote:

Orijinalden alıntı: loftuk

quote:

ben de bu siteyi merak ediyorum...elinize ulaştı mı?

daha önce buradan alışverişim olmuştu ona güvenerek 3 tane sipariş verdik kargoya daha bugün verilmiş henüz ulaşmadı

• Piranha Business 9" Tablet aldım fiyat+kalite karşılaştırmasını yaparsanız gayet performanslı bir ürün... Isınma problemi kesinlikle sıkıntı oluşturmaz.

Ürüne ait kılıf vs.http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/piranha-business-tab-9-inc-tablet-pc-kilif-orj-69720246 heryerde bulunabiliniyior. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

nasıl kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

quote:

nasıl kardeş ?

performans olarak beklediğimden iyi açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanuysaler

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

ben sadece 1 kere akşam 4.1 güncelleme ile ilgili mail atmıştım (nasıl yapıldığı ile ilgili falan), sabah hemen maille geri döndüler

Merhaba,

Bende sitenin destek bölümündeki android 4.1 dosyasını indirdim ancak winrar ile açarken crc hatası, bozuk dosya ikazı alıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşadınız mı acaba? Birde kurulumla ilgili gelen mesajı burada paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler

Selam,

İlginçtir, kendi sitelerinde verdikleri dosya arızalı ancak aşağıdaki linkten indirdim ve sıkıntısız bir şekilde winrar la açabildim.

http://forum.donanimhaber.com/m_70329031/tm.htm#

Ancak kurulum yapmadım. 4.0 ve 4.1 arasında çok fark var mı diye tereddüt ettiğim için yüklemek istemedim. Bir sebepte yukarıdaki linkte koydukları video biraz karışık geldi.

Aynen winrar dosyası bozuk.

işin yoksa yeniden indir

• quote:

Orijinalden alıntı: maksimus07

Akbank mtv kampanyasi varmis ama hangi tablette ve nerede satiliyor. Birde piranha plus olayi nasil saglaniyor.

Akbank MTV kampanyası için fiyatlar
    https://piranha.com.tr/promotions/images/akbank_mtv/liste.jpg

https://piranha.com.tr/campaign.php adresinden kampanya için plaka girilerek alınabiliyormuş.
    Ben de Business II Tab 9.0 düşünüyorum. http://piranha.com.tr/product.php?product_id=317
    Uygun kılıf da var sitesinde ama fiyat göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhat

Aksam saatlerinde vatan bilgisayardn aldim ve mesajimi yaziyorum.
    Dokunmatigi mukemmel..
    Ekran parlakligi tatmln edlcl duzeyde.
    İnternet akici bende bikkinlk getirecek bir kasma olmadi..
    Yuzde 20 sarjla 2 saati askin sure kullandim.
    Ama ....wifi cekim gucunun mukemmel oldugun soyleyemem..ben normalde masaustumde bulunan dangilla karsi dairemizn netini kullandigim odadan bu cihazla zor baglaniyorum.

277 tl 10 taksid..vatan

Keşke mcj.com'dan satın alsaydın.. Akbank axess karta %10 indirimle 10 taksit 230 lira.. Kardeşim geçen hafta satın almıştı..Ben de yarın sipariş vereceğim..
    wifi çekimi çoğu çin tablatinden daha iyi.. standart'ın biraz üstü çekiyor.. modemin olduğu salonda full.. arka odalarda 4 kademe çekiyor.. Kopma sorunu hiç yok..
    Ekran kalitesi IPS kadar olmasa da, oldukça parlak ve net,, Ekran ışığını iyice kısıyorum.. En önemlisi batarya 4400 mAh.. 5-6 saat rahatlıkla gidiyor..
    Şarja takınca, çoğu çin tableti gibi kendi kendine açılmıyor.. standart giriş usb.. Bence bu fiyata tam f/p canavarı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Ocak 2013; 12:32:16 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.