Şimdi Ara

Yeni Lumia'lar yıl sonuna kadar ülkemizde olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Lumia'lar yıl sonuna kadar ülkemizde olacak

Nokia'nın dün New York'da tanıtımını gerçekleştirdiği Windows Phone 8 işletim sistemli yeni Lumia modelleri ile ilgili en çok merak edilen konu ne zaman ve hangi fiyattan ülkemize giriş yapacağı idi.

Bir süre önce sonbahar aylarında Windows Phone, Xbox 360 gibi Microsoft ürünlerinin resmi olarak ülkemizde satışa başlayacağı bir toplantı esnasında açıklanmıştı. Dünkü etkinliğin ardından Nokia Türkiye ülke müdürü Çiçek Uyansoy İcan da benzer açıklamalar yaptı.

İcan, yeni ürünleri 2012 yılı içerisinde satışa çıkarmayı ve kullanıcılara yepyeni bir akıllı telefon deneyimi sunmayı planladıklarını bir basın bülteniyle duyurdu. 

Şimdilik kesin bir tarih ve fiyat bilgisi yok. Ancak beklentiler Ekim-Kasım döneminde yeni Lumia modellerinin ülkemize giriş yapacağı yönünde.

• Tarih güzel umarım fiyatta saçmalamazlar.

• Samsung Galaxy Note II ile aynı katagoride heralde gramajları aynıda.

• işte bekledğim telefonlar bence wp8 w8 le ortak çekirdek kullanımıyla da birlikte en ideal mobil işletim sistemlerinden biri olacak ben kesinlikle android e tercih ederim, wp nin handikabı önceki serilerde çok düşük donanım kullanmasıydı ha yetmiyor muydu yetiyordu ama insanlar daha fazlasını istiyordu şimdi oda oldu hem tasarım olarak hemde kullanım oarak benim için ilk sırada.

• fiyat 920 için 1500 civarı
    820 için 1300 civarı olsun alırım,

o fiyatlardan yüksek olursa s3 alırım.

fiyatı iyi ayarlamalı ki iphone 5 içinde rekabet etmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

fiyat 920 için 1500 civarı820 için 1300 civarı olsun alırım,o fiyatlardan yüksek olursa s3 alırım.fiyatı iyi ayarlamalı ki iphone 5 içinde rekabet etmeli

Keske ama nerde o günler. Yazıyorum şuraya, 920 1900-2000 TL, 820 1500-1600 TL olur.

• Umarım fiyatları fahiş yapmazlarda bizde artık telefonu değiştiririz.

• Bişi dicem nokia battı diyenler nerde ha ben şimdi bu telefonları almıcam yine s3 alıcam ama geleceği parlak nokia nın

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

fiyat 920 için 1500 civarı
    820 için 1300 civarı olsun alırım,

o fiyatlardan yüksek olursa s3 alırım.

fiyatı iyi ayarlamalı ki iphone 5 içinde rekabet etmeli

Mumkun degil. Bir kere iPhone'dan pahali satilacak butun dunyada. Sebebi 32GB baz donanim. iPhone 5 ile Apple 16GB'i kaldirip fiyatlari sabit tutmayi basarabilirse, bu diger ureticileri de fiyat kismaya itecektir tabii ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Bişi dicem nokia battı diyenler nerde ha ben şimdi bu telefonları almıcam yine s3 alıcam ama geleceği parlak nokia nın

Belki batar belki batmaz ama Nokianın tekrar bir numara olma şansı yok. Nokia'da Apple'da meydan boşken birinci oldular. Samsung ise meydan boş değilken birinciliğe çıktı.

Nokia belki batmaz ama birdaha zirveye çıkamaz. Lumnia 920 Samsung Ativ S den daha mı iyi? Hayır. Daha mı ucuz olacak? Hayır. Daha iyi mi destek alacak? Muhtemelen hayır. O zaman Nokai yı kurtaracak olan ne???

• quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro
    quote:

Orijinalden alıntı: orientemBişi dicem nokia battı diyenler nerde ha ben şimdi bu telefonları almıcam yine s3 alıcam ama geleceği parlak nokia nın
    Belki batar belki batmaz ama Nokianın tekrar bir numara olma şansı yok. Nokiada Appleda meydan boşken birinci oldular. Samsung ise meydan boş değilken birinciliğe çıktı.Nokia belki batmaz ama birdaha zirveye çıkamaz. Lumnia 920 Samsung Ativ S den daha mı iyi? Hayır. Daha mı ucuz olacak? Hayır. Daha iyi mi destek alacak? Muhtemelen hayır. O zaman Nokai yı kurtaracak olan ne???

Ativ s ile 920 yi kıyaslayıp ativ s den daha mı iyi diyebiliyorsan bende bi kaç bişey söyliyim
    Tasarımda lumia daha iyi
    Kamerada lumia daha iyi
    Navigasyon,city lens gibi kendine has uygulamalara sahip
    Kasa kalitesinde zaten Nokia yı tartışmaya sokmam..
    Ekran olarak öncü bir teknoloji ile gelmiş lumia bakınız yenileme hızı eldivenle kullanım vs.
    Şimdi bana söylermisin Neden lumia değilde ativ s Elop un açıklaması fiyatta agresif olacağız şeklinde idi bu demek oluyor ki fiyat olarak rekabetçi olucaklar tabi işin fiyat kısmını cihaz çıkınca görücez.

• en önemli nokta market. bakalım market ne kadar gelişecek. uygulama olmazsa gerisi boş.

• güzel haber ülkemiz nokıa ya hasretti

• İşte bu!

• Yil basinda kendime iki hediye alacagim Allah izin verirse. Bir telefon bir tablet

Telefonda suan icin kesinlikle nokia diyorum. Kasa kalitesi bence yeter. Nokianin kalitesi ortada zaten. Gerci fiyat olarak yuksek olacaktir ama genede nokia dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 6 Eylül 2012; 20:23:51 >
  • Nokia galiba bu sefer yırttı.Sıkı bir Android ve Samsung tutkunu olmama rağmen etkilendim açıkçası.Nokia dan uzun bi sürenin ardından yine yenilik haberleri almak iyi oldu.Aslında Ativ S'i görünce Nokia'nın eli kolu bağlandı demiştim ama şimdilik Ativ S'den daha iyi görünüyor.Fiyat da kesinleşince karar vermek daha kolay olacak.

• windows 8 de karar kılarsam eğer yeni telefonum nokia olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman eksik olsunlar.Çektikleri reklamda bile lumiayla çekilmiş görüntü diyorlar.Videoda bir ara çeken adamın yansıması görünüyor elinde slr makine var.Sonra özür diliyor nokia iş bitiyor.

• 1600 lira falan olur fiyatı ama cihaz hakkaten müthiş.

kesinlikle alacağım bu cihazı isterse 500 gb ramli android çıksın .

Android de alıncaksa kesinlikle motorola dün tanıtılan modellerin resimlerinden ne kadar sağlam oldukları belli oluyor

• microsoftun ülkemizde yapacak olan lansman hangi tarihte idi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.