Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi iş için her gün aynı yerde aynı açıyla video çekiyorum. Güncelleme fark etti baya ışık fazla netlik yok diyen arkadaş haklı
  • Ya bu Swarm neden çalışmıyor ya delirecem.Her şeyi yaptım telefonu resetledim,sildim vs ama uygulamaya girmemle atması bir oluyor ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanenes3 O kullanıcısına yanıt
    Bölgen başka bir ülke olmasın. Türkiye yap düzelir.
  • O değilde güncelleme hala sadece ota üzerinden yapılıyor. lsrt üzerinden hala verilmedi ve hala lumia güncelleme sayfasında verilmemiş gözüküyor.

http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Bölgen başka bir ülke olmasın. Türkiye yap düzelir.

Bölge zaten Türkiye dil de Türkçe o yönden değil sıkıntım.8.0 da çalışıp da 8.1 de çalışmaması garibime gidiyor.

• Arkadaşlar, Denim le gelen uygulama odasını denemek için bi program seçtim. Şu an o uygulamada takılı kaldı telefon. Açma/Kapama tuşum arızalı olduğu için kurtulamıyorum. kullanamıyorum hiç bir türlü. Ne yapabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthgncc

Arkadaşlar, Denim le gelen uygulama odasını denemek için bi program seçtim. Şu an o uygulamada takılı kaldı telefon. Açma/Kapama tuşum arızalı olduğu için kurtulamıyorum. kullanamıyorum hiç bir türlü. Ne yapabilirim acaba?

Az önce uygulama odasını açıp telefonu kapattım. Sonra tekrar açtım, yine uygulama odası açıldı. Maalesef güç tuşuna bir şekilde çare bulmanız gerekiyor.
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Gecenin bi vaktinde kaldım böyle ortada. Güç tuşunu çift tık ile hallediyordum ama böyle olunca birden napacağımı şaşırdım
  • quote:

Gecenin bi vaktinde kaldım böyle ortada. Güç tuşunu çift tık ile hallediyordum ama böyle olunca birden napacağımı şaşırdım

Telefonu kapatıp açınca anladım neye uğradığını. Kilit tuşunun neden çalışmadığı hakkında bir bilgin var mı ? Belki tornavidayla dışındaki kabı söküp öyle basılabilir.
    Denedim hocam. Açtım dış kabı ama nafile. Öyle de çalışmadı.Yarın götüreceğim artık tamir ettirebileceğim bir yere
  • Arkadaşlar denim sürümünden bi eski sürüme nasıl geçebiliriz? Belki o zaman swarm çalışır.
  • quote:

Denedim hocam. Açtım dış kabı ama nafile. Öyle de çalışmadı.Yarın götüreceğim artık tamir ettirebileceğim bir yere

Umarım uyumamışsındır. Az önce bende güç tuşu olmasına rağmen çıkamadım Kapatma tuşuna basılı tutunca App's Corner falan gelmedi direk telefonu kapatma yeri geldi

Telefonu kapattım. Tekrar açarken Windows logosu geldiğinde geri tuşuna basılı tuttum. Multi-tasking ekranı gelince arama tuşuna bir kaç kere bastım, basılı tuttum, sonra listenin geldi ve sağ alttaki ileri tuşuna bastım. Sanırım çıkış yolunu buldum. Yani bir yolunu bulup şarjını bitirin, şarja takınca açılırken dediklerimi uygulayın. Umarım çözülür sorun.

Bildirim Merkezinden Wi-Fi ye tıklayıp bi şekilde ie'yi açtım. Youtube dan bi film açıp ekran parlaklığını da yüksek yaptım. Umarım şarj biter ben uyumadan. Bir de onu deneyeceğim çok teşekkürler Yazarım yine buraya
  • quote:

Bildirim Merkezinden Wi-Fi ye tıklayıp bi şekilde ie'yi açtım. Youtube dan bi film açıp ekran parlaklığını da yüksek yaptım. Umarım şarj biter ben uyumadan. Bir de onu deneyeceğim çok teşekkürler Yazarım yine buraya

Umarım çözülür. Ben muhtemelen sabah bakarım tekrar
    Gece bitirdim şarjı, denedim dediğini ama olmadı maalesef. Şimdi bir daha denedim yine olmadı. Tamir yolu gözüktü artık
  • quote:

Gece bitirdim şarjı, denedim dediğini ama olmadı maalesef. Şimdi bir daha denedim yine olmadı. Tamir yolu gözüktü artık

Geçmiş olsun, çok can sıkıcı bir durum.
  • fthgncc kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda hallolur.

Denim'le şarj daha az gitmeye başladı bende herkeste durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.leon -- 17 Mart 2015; 15:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardrockmania

Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda hallolur.

Denim'le şarj daha az gitmeye başladı bende herkeste durum nasıl?

Pil süresinde artış var bende de.
  • Telefonu sıfırlamak belki işime yarayabilir çünkü pil problemi dışında kamera bazen simsiyah gösteriyor, simsiyah çekiyor yani fotoğraf bildiğiniz siyah; telefonu kapatıp açınca düzeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Benim telefonumun iyice coku çıktı.

Geçenlerde Kamerası bozuldu tamire verdim Ekranı değiştirip kamerayı da düzelttiler.

Tabi orayı düzeltirken Kablosuz şarj özelliğini bozdular.

O şekilde iki - üç ay kullandım. Tekrar tamire verdim bu sefer Garantisi bitmiş 25 lira para vererek Kablosuz özelliğini güç bela halletirdim. Adam ilk defa karşılaşmış böyle bir şey ile. Neyse halletti ama 2 gün sonra yine bozuldu kablosuz şarj özelliği gene götürdüm. Yine yaptı..

Aradan bir hafta geçti ve kablosuz şarj özelliği yine bozuldu.

Telefonumun şarjı yarım günü görmüyor artık.

Yarın bir gün telefon alırsam Windows, Android, İos olmasına bakmayacağım. Sadece bataryasının 3000 MAH üzeri olmasına bakacağım.

Saygılar.

Hocam o kablosuz şarj özelliği tamir edenin dikkatsizliğinden oluyor. Ben her açıp kapattığımda kablosuz şarjı test ediyorum. Eğer uygun tornavidanız varsa açın, kablosuz şarjın kare kare parçaları var yan yana, onları düzgün sıraya sokun düzelecek. Pinleri temizlemeyi de unutmayın. Yeni kablosuz şarj devresi almayı düşünüyordum meğer sorun küçük bir şeymiş.

Hocam iyi günler.

Dün telefonu açtım Pinleri biraz yukarı doğru kaldırdım temizlemeye de çalıştım. Sonra telefonu kapattım denedim. Telefon şarj olmaya başladı.

Tam seviniyordum ki telefonun vidalarını takınca şarj olmamaya başladı.

Telefonu açıp resmini çekip paylaşsam burada bana tam olarak ne yapmam gerektiğini anlatabilir misin hocam?

• 
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.