Şimdi Ara

IFA: Sony'den 20' Tablet PC 'TableTab 20 inceleme' video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IFA 2012 Turumuza Sony Standı ile başlıyoruz. Birbirinden farklı ve heyecan verici ürünlerle dolu stantta belki de en ilgi çekicilerden ürünlerden biri 20" boyutlarıyla PC ve Tablet deneyimini bir araya getiren TableTab 20 idi. Sizler için bu Hybrid PC'i ayrıntılı bir şekilde değerlendirdik.

• Tek kelimeyle "Büyük"

• Aklıma daha önce videosu çıkan masa boyutundaki dokunmatik ekran geldi. Daha önce Microsoft'un buna benzer bir cihazı vardı ama o masaya sabitti.

iPad'i dahi yetersiz bulanlar için mükemmel bir şey. Keşke MEB öğretmen masalarına böyle bir cihaz taksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanova07

Tek kelimeyle Büyük

Zaten adı "TableTab" :S tabi büyük olucak.

• Güzel bir melez olmuş artık bazı şeyler küçülürken bir yandanda güçleniyorrrr hadi bakalımmmmmmm benim açımdan başarılı bir cihaz diye bilirimmm hadi bakalımmm

• harbiden çok kullanışlı görünüyo işi sırf oyun değilde multimedia olanların çok işine yarar bence bide çocukların tabi :))

• Çok güzel bir ürün olmuş. Geleneksel masaüstü cihazlar yerini bu cihazlara bırakacak gibi gözüküyor. Ne zaman temin edilebilir ve fiyatları ne kadar tabi bunlar soru işareti.

• günümüzün hepsi-bir-arada pclerinin bikaç ay sonraki hali. tablet demek yanlış olur buna...

• Bu kadar büyük bi ekranda daha yüksek çözünürlük ve daha ince bi tasarım beklerdim.

• yukuberk ?

• Gerçekten başarılı olmuş.Bakalım 5 sene sonra klasik pclerin yerini bunlarmı alacak :)

• 3 4 sene sonra masaüstüleri tamamen AIO sistemlerden oluşacak geriye baktığımızda bunlarımı kullandık diyeceğiz...

bu arada pinch to zoom var yahu Apple yakında dava açmaya hazırlanır malum Patentini ''resmi'' olarak (Mahkemedeki jüri desteği ile) aldı amerikadaki karar ile ...

yiyosa Microsoft a dava açsın apple...

• Tablet, ya da All in One çok başarılı olmuş, Sony her zamanki gibi kalitesini konuşturmuş. Ayrıca özellikle Mesut Çevik çok heyecanlı veya soluk soluğa kalmış, biraz dinlenip videoları daha rahat ve daha uzun çekebilirsiniz. Biraz daha uzun bir video olsa şu ön incelemelerde çok güzel olur.(Misal bu tablet için 10 dakikalık bir süre çok iyi ve detaylı olurdu.)Çünkü bazıürünlerin ön incelemesi oluyor ancak tam sürümü incelenmiyor.(Misal: Xperia PLAY, ASUS Transformer Prime, Yeni iPad vs.)

• Yeni bir soluk getirmiş ürün.
  • Ben gerçekten beğendim 20" ekran boyutu ile her şeyi yapa biliriz aslında. Özellikle film izlemek baya keyifli olur diye düşünüyorum.
  • değişik ve ilginç

• Çokta ince değilmiş. Ekran fullHD olmalıydı .En azından fullhd filmler tam otururdu. Yani yeni ihtiyaç oluşturmaktan öteye gitmez.

Tabii gazeteci vb gibi meslek dalları, media işleriyle uğraşanlar için uygundur. Bu durumda bir aktif kalemi de olsa idi tam bir grafiker cihazı olacaktı aynı zamanda .
    Tabii o zaman konsepti değişirdi.

• İlginç bir tasarım. Fakat çoklu medya kullanımı için çok ideal, kullanışlı ve güzel bir ürün olmuş.

Edit: Bir şey daha belirtmek istedim. Bu kadar büyük bir ekrana full hd olması gerekirdi. O yönden bir eksisi olmuş. Belki üst versiyonlarında yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnRambo55 -- 30 Ağustos 2012; 23:00:02 >
  • İnceleme için teşekkürler. Sağ arkadaki kız da sizi kesiyor beyler. Bilginize... :)

• Süper ürün olmuş.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.