Şimdi Ara

IFA: Sony'den 20' Tablet PC 'TableTab 20 inceleme' video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha süper bazılarının işine baya yarar gibi zatem windows var daha ne süper.

• harika bi ürün.

• mesut çevik'in pençeleriyle fruit ninja oynayışı nasıl bir şeydir yaa:):)

• yukuberk nerdesin ? eylem e de adını yazdırmamış nerde acaba bu.. haber in adında sony geçiyorsa(geçmiyorsa bile) ilk yorumu o yapar sony den bahseder ve eksileri topardı.. ne oldu acaba...

herneyse çok büyük olmuş.. ama alınabilir bişey olduğunu sanmıyorum.. 3bin tl fiyat koyarlar buna

• çok kalın çoookkkk kalın

• Daha önce Microsoft'un buna benzer bir cihazı vardı ama o masaya sabitti.

• super olmuşş..
  • yukuberk donanım haberde çalışıyo galiba sony yukuberkten önce bu kadar övülmemişti :D

Şaka bir yana tablet gerçekten çok iyi.Hdd olması dezavantaj gibi görünsede 750gb hdd bunu açıklıyor bence..

İnternet explorer 10 gerçekten şak diye açıyor sayfaları daha önceki samsung tablette ki performasnı gösterilmişti bu video ile pekişmiş oldu.Hele donanaım haberde sıkıntı yaratmadıysa diğer sitelerde çok zor :)

Cihaz full hd değil belki ama düşük çözünürlüklü de değil.full hd modellerde çıkar sanırım.

• fiyatı ne kadar olur acaba

• iPad'i dahi yetersiz bulanlar için mükemmel bir şey. Keşke MEB öğretmen masalarına böyle bir cihaz taksa.

• Ekrani cozunurlugu daha yuksek olsaydi cok daha iyi olurdu ekrana gore begenmedim 10 uzerinden 6

• Cihaz çok iyi düşünülmüş. Bir çok ailenin masaüstü PC ihtiyaçlarını çok rahat karşılar. Bence gelecek böyle cihazlarda

Buna benzer tablet-desktop larda AMD - trinity de görmek isteriz . Ayrıca DH ekibine teşekkürler . Sayenizde teknolojiyi yakından takip edebiliyoruz. İFA ya gitmiş kadar olduk yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 31 Ağustos 2012; 13:16:58 >
  • güzel ama ağırlığı nedir, söylemediklerine göre olumsuz bir durum? kalınlığı ne kadar?

• sony olduğu için fiyatı 2000 tl den aşağı değildir

• Harika...

• Erdi ağbi jet gibi maşallah :)

• yukuberk görevini ben alıyorum.kim ne derse desin sony :D

• 2009-2500 Civarı olurda Win8de uygulamalar beles ve ya ucuz olursa alırım cd çıkışı takabilicekmiz ?

• Güzel olmuş bu.
  • hmmm 10 numara.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.