Şimdi Ara

LG'den yüksek çözünürlüğe sahip 27-inç ve 29-inç IPS monitörler: EA83 ve EA93

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

LG, yüksek çözünürlüğe sahip IPS (In-Plane Switching) panellerle donatılan iki yeni monitörünün üzerindeki örtüleri bugün kaldırdı: EA83 ve EA83.

Fotoğrafçıların, film yapımcılarının ve grafik tasarımcılarının hedef kitlesi olarak belirlendiği monitörlerden 29-inç'lik EA93, 21:9 en-boy oranıyla rakipleri arasından sıyrılarak dikkatleri üzerinde topluyor. ''Sinematik ekran'' olarak isimlendirilen EA93, 2560 x 1080 piksel çözünürlük, 300-nit parlaklık seviyesi, 178 derece dikey / yatay görüş açısı, LED arka aydınlatma teknolojisi, DVI girişi, HDMI girişi, DisplayPort girişi ve MHL desteği sunuyor. MHL desteği sayesinde akıllı telefonunuzla veya tablet bilgisayarınızla monitörün bağlantısını kolayca sağlayabiliyorsunuz.

27-inç boyutunda ve 2560 x 1440 piksel (WQHD) çözünürlüğünde, LED arka aydınlatmalı IPS panele sahip EA83'ün ise Adobe RGB renk paletinin %99'unu gösterebildiği dile getirilmiş.

EA83 ile EA93'ün, kasım ayına doğru piyasaya sürülmesi beklenirken fiyat bilgisi verilmemiş.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    LG EA93 ve EA83
    LG EA93 ve EA83

• 21:9 standartlaşsa ne güzel olur ...

• OLAY BUDUR BEN BU MONİTÖR 'U beklicem

Çözünürlük en az 5 sene götürür...

Yüksek çözünürlükler gözleri yormaz ....

• Dokunmatik özelliklerden hiç bahsedilmemiş, konu ekran olunca dokunmatik eksiği iyiden iyiye beni rahatsız etmeye başladı. Tablet bağlantısından bahsetmiş hem de??????

• Güney Koreleri abilerim ablalarım ya bu teknolojik cihazların yanında illaki bir kız olmak zorunda mı ? :D

• fiyatları pahalı olur gibi.Ben kareyedaha yakın olanını beğendim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.