Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.686
Cevap
91
Favori
161.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Beyler yanlış anlamayın siyasi yönden değilde mesel ben mardinli kürdüm ama türkiyeliyim benide ekler misiniz yani sorun olmaz mı ? Sonuçta bende bu vatanın evladıyım atalarım şehid düştü bu vatan için ?

K*rdün ne isi var Türkçülerin arasinda ? Sordugun soru saçma yani en bastan.

Senin atalarin vatan sevdasi için sehit olmamistir , sonuçta mecburi bir görev askerlik.

Bir de Türkiyeli lafi çikti hey allahim

• The World is Yours... kullanıcısına yanıt
    Sizin yargılarınız beni daha da ortada bırakıyor ya dışlanıp sahipsizlikten ortada kalıcam yada dışlanıcam...

Öte yandan ingiliz askeri feth edip kasabada milletin anasına avradına saldırması bilinci namus ve şeref duygusunu uyandırır buda vatan sevdasını dile getirir ben burda kendi sorunumu yazdım ortada kalıyorum çevrem bana türk desem tepki gösteriyor kürt desem tepkiler yağıyor diyorum bana yardımcı olacağınız yerde beni daha da dışarı sürüklüyorsunuz , ayrıca bu kürt kelimesindeki şahsi probleminizi çözemedim neden ü harfini sansürlediniz değer bi siyasi sepmtizanlığı için insanı kovup aşşağılayıp onu dışlamaya değermi ? (Burda hiçbir siyasi paritye gönderme vs yapmıuorum yanlış anlayanlardan özür dilerim zira internetteki araştırmalarıma göre hdp adlı pkkya yakınlığıyla bilinen partinin içinde sadece 10-15 adet kürt millet vekili varmış diğerleri türkmüş , bu konuları fazla bilmem ama böyle bir araştırmam sonucu bunlar çıktı saygılarımla sevgilerimle)

• quote:

Sizin yargılarınız beni daha da ortada bırakıyor ya dışlanıp sahipsizlikten ortada kalıcam yada dışlanıcam...

Öte yandan ingiliz askeri feth edip kasabada milletin anasına avradına saldırması bilinci namus ve şeref duygusunu uyandırır buda vatan sevdasını dile getirir ben burda kendi sorunumu yazdım ortada kalıyorum çevrem bana türk desem tepki gösteriyor kürt desem tepkiler yağıyor diyorum bana yardımcı olacağınız yerde beni daha da dışarı sürüklüyorsunuz , ayrıca bu kürt kelimesindeki şahsi probleminizi çözemedim neden ü harfini sansürlediniz değer bi siyasi sepmtizanlığı için insanı kovup aşşağılayıp onu dışlamaya değermi ? (Burda hiçbir siyasi paritye gönderme vs yapmıuorum yanlış anlayanlardan özür dilerim zira internetteki araştırmalarıma göre hdp adlı pkkya yakınlığıyla bilinen partinin içinde sadece 10-15 adet kürt millet vekili varmış diğerleri türkmüş , bu konuları fazla bilmem ama böyle bir araştırmam sonucu bunlar çıktı saygılarımla sevgilerimle)

Birader bak yazına uzun uzadıya cevap vermicem ama kısaca senin ve diğer k*rtlerin yapması gerekeni söyleyeyim ;

Türkiye TÜRKlerindir , biz k*rtler onların hoşgörüsüyle ülkelerine aldıkları misafirleriyiz. TÜRKlere bize gösterdikleri hoşgörüden dolayı minnettarız , bu nedenle de hiçbir düşmanlığımız olamaz aksine bizi kullanmak isteyen TÜRK düşmanlarına karşı son nefesimize kadar TÜRKlerin yanındayız , ihanet etmeyeceğiz , nankörlük yapmayacağız.

Sen bunları diyebiliyorsan benim sana karşı bir yanlışım olamaz birader ,aksine şerefli biri olduğun için saygı duyarım

ben bunları diyebiliyorum ama bir yerde düzeltme yapman lazım kürtler bugünkü güneydoğu , kuzey ırak , iran ( mezopotamya sınırları içinde 6000 yıllık tarihi geçmişleri var kimsenin kimseyi kabul etmesi gibi bir sıkıntı yok yani sen buarada neden ü harfini sansürlüyorsun bi çekememzlik mi var gerçekten çok merak ediyorum. :)

• herdogan80 kullanıcısına yanıt
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bu adama çok üzüldüm yav garibanımın ölmeden önceki son kaydını izledim elinde satırla boşu boşuna kalabalığın içinde ölüme gitti halbuki ortada hiçbir sebep yokken 2-3 kişinin gazına gelip öldü allah onlara bırakmasın, allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

• quote:

ben bunları diyebiliyorum ama bir yerde düzeltme yapman lazım kürtler bugünkü güneydoğu , kuzey ırak , iran ( mezopotamya sınırları içinde 6000 yıllık tarihi geçmişleri var kimsenin kimseyi kabul etmesi gibi bir sıkıntı yok yani sen buarada neden ü harfini sansürlüyorsun bi çekememzlik mi var gerçekten çok merak ediyorum. :)

Muhha la olm bundan bahsediyorum iste. Sizi kandirmalarina izin vermeyin.

6000 yil ne la hhaha

Fars-Ermeni kirmasi bir halktir k*rtler.

Birkaç yy lik geçmisiniz var maksimum. Yerinizde olsam atalarim Perslerdi derdim

• TÜRKLER bu toprakların, ülkenin ezelî ve ebedî sahibidir. Geriye kalan diğer tüm etnik yığıntılar misafirdir ve herhangi bir hak iddiasında bulunamazlar. K*rde kardeşim diyen, K*rdün kardeşidir; Türk'ün değil. Ve kardeşlik sonradan olacak bir olgu değildir. 1000 yıllık kardeşlik olmaz, kardeşlik ya kan bağından ya da doğuştan meydana gelir. Kız alıp kız verme söylemi Türk örf adetlerine aykırıdır, zirâ kadınlar alınıp verilecek bir mal olarak görülmez bizim kültürümüzde.

• Ekle hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

6.000 yılllık tarih dediğinden sonrasını okumadım.

• Heaaaaa tamam şimdi çaktım sizin olayı ben birşeyler demek isterdim ancak her sezon biraz daha küçülmeye giriyorsunuz seneye %9-8 gibi acınası bir şekilde saf dışı kalacaksını ve sizlerden en çok üzülücekler olanlar semptizanlık yapanlardır bu şahıslar üzüntüsünden kendini heba edicek.

• quote:

Heaaaaa tamam şimdi çaktım sizin olayı ben birşeyler demek isterdim ancak her sezon biraz daha küçülmeye giriyorsunuz seneye %9-8 gibi acınası bir şekilde saf dışı kalacaksını ve sizlerden en çok üzülücekler olanlar semptizanlık yapanlardır bu şahıslar üzüntüsünden kendini heba edicek.

''Kürtler mevcut nispetteki akıllarını başlarına devşirmeyerek, yabancı kışkırtılara oyuncak olmakta devam eder ve kürt devleti hayali ardında koşarlarsa nasipleri yeryüzünden kazınmak olacaktır.''

Hüseyin Nihal ATSIZ

Var olsun...

madem öyle niye pkkyı deviremiyoruz 1000 tane teroriste karşı 800.000 tane silahlı askerimiz var ocakla birlikte 1.800.000 tane askerimiz var neden kökünü kazımıyoruz.
  • quote:

madem öyle niye pkkyı deviremiyoruz 1000 tane teroriste karşı 800.000 tane silahlı askerimiz var ocakla birlikte 1.800.000 tane askerimiz var neden kökünü kazımıyoruz.

Neden açik degil mi ?

Basimizdakiler vatan haini olmasa hainleri temizlemek çocuk oyuncagi.

Osman PAMUKOGLU Pasa'yi hatirlarsin

• quote:

Heaaaaa tamam şimdi çaktım sizin olayı ben birşeyler demek isterdim ancak her sezon biraz daha küçülmeye giriyorsunuz seneye %9-8 gibi acınası bir şekilde saf dışı kalacaksını ve sizlerden en çok üzülücekler olanlar semptizanlık yapanlardır bu şahıslar üzüntüsünden kendini heba edicek.

Senin bitti dediğin yerde Türk'ün kudreti başlar çakal, sen neyden bahsediyorsun? Hangi kafayı yaşıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

CHP'li ve sapına kadar Türk'üm ekle.

Ne mutlu Türk'üm diyene!

CHP ?
  • Pek bir sey demeye gerek yok. Zahmet olmazsa ekleyin.

• Ekle kardesim.
  • gardaşım eklerseniz onur duyarım
  • Hocam ekle ekle

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.