Şimdi Ara

Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.686
Cevap
91
Favori
161.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizin için eğer uygun olursa konuyu devralmak istiyorum koyu bir Türkçü olarak.

Forumda aktif olamadığınızı gördüm büyük ihtimalle çalışan birisiniz, ben forumda gayet aktifim. Konuyu canlandırıp aktif tutacağımı düşünüyorum.

İsterseniz pm den konuşabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak karagöz

esenlikler....

saf bir Türkçü nasıl oluyor bilmiyorum bunu açıklarsanız... aslında neyi izah ettiğinizi de anladım....

ulu önder büyük başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ''ne mutlu Türküm diyene'' sözü ırkçılık taşımadığını belirtmişsiniz ve haklı da olabilirsiniz? peki mesela ''Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur'' sözü?...bu söz de mi ırkçılık barındırmıyor?...şüphesiz Atatürk ırkçı değildir fakat solcu güruhun düşündüğü gibi hümanist veya dostluk barış yanlısı bir insan da değildi...Türk milliyetçilerinin lideridir büyük kumandan....

Türk milliyetçiliğinin lideri de Gökbilgemiz H.Nihal Atsız Bey'dir şüphesiz...yazdığı her kelime bizim için kutsal bir emirdir ....

etnik süprüntülerin özellikle o 4 harflilerin birlikte savaştık kurtardık vatanı vs demesi siyasi birer palavradır....Türk ırkı Çanakkale'yi de Kurtuluş Savaşı'nı da ne gökten inen sarıklılar ne de etnik döküntüler ile kazandı damarlarındaki asil kan ve bağımsızlık sevgisi başarımızın nedeni....

milliyetçi olduğunu iddia eden kurumlar üyelik şartı için saf Türk soyundan gelme zorunluluğu koymalı ki 4 harflilere mensup sentezci Arvasi gibiler Türk ırkını zehirlemesin....

gelelim islam meselesine....şüphesiz Türk ve islam yanyana olabilir tıpkı Göktanrı hristiyan veya musevi gibi... Türk'e din sormak din ile bölmek Türklüğe yapılmış bir ihanettir....sizin Gagavuz Karaim ve Altay Türklerine yaptığınız gibi....

Kur'an ve sünneti rehber edinen milliyetçilik anlayışı hmmm....her milliyetin milliyetçilik anlayışı farklıdır Kur'an gibi evrensel değerler barındıran bir kutsal kitapta Türk milliyetçiliğine ait ne buldunuz anlayamadım kusuruma bakmayın?...ne bulduysanız lütfen söyleyin Gagavuz Altay ve Karaim Türkleri hakkında neler söylüyor?

1. Dünya savaşı arap ihaneti ve Cumhuriyet sonrası 4 harfli isyanları islam kardeşliğinin saçma bir kuruntu olduğunun ispatıdır ki liderimiz Atsız Bey de makalesinde buna değinmiştir....

Türk Irkı gelişecek güçlenecek ve emperyalist dev olacaktır....bir Türk balasının veya gencinin daha iyi yemek yemesi için gerekirse Tüm Türk olmayanlar açlıktan ölmelidir...yani mazlum milletlerin umudu değil kabusudur Türk....

Hocam bende birkaç yorum eklemek istiyorum.

Zaten Türkçülüğün özünde din yoktur. Biz Türk'ü Türk olduğu için severiz, müslüman, hristiyan, musevi olması önemli değildir.

• Artık milliyetçi geçinen herkes arap özentisi olmuş eski kurtlardan kimler kaldı
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Merhabalar kandaş,

Forumda çok fazla aktif olacak zamanım şu an ne yazık ki yok. Konuyu isterseniz belli şartlar altında size devredebilirim. Yönetimin bu konu hakkındaki tutumunu bilmiyorum. Eğer onlar o ayarlamayı yaparlarsa size devredebilirim.

İyi günler dilerim.
  • arkadaşlar Türkçülüğümüz'ün nefretini sadece 4 harflilere ve arap özentisi bedevilerle sınırlamayalım...Türk soyundan gelmeyen herkes bizim için potansiyel düşmandır....önderimiz Atsız Bey'in vasiyetini hatırlayın....yine Atsız Bey'in dediği gibi düşmanını dost sanmak en büyük tehlikedir sözü de bizim için en büyük uyarıdır...

bu arada Oğuz boyunu bilenler yazabilir mi?...ben Bozokların Yıldızhan kolunun Avşar boyunun Deliler obasındanım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdogan80

Merhabalar kandaş,

Forumda çok fazla aktif olacak zamanım şu an ne yazık ki yok. Konuyu isterseniz belli şartlar altında size devredebilirim. Yönetimin bu konu hakkındaki tutumunu bilmiyorum. Eğer onlar o ayarlamayı yaparlarsa size devredebilirim.

İyi günler dilerim.

Konu Dışı adminiyle görüşebilirsiniz.
  • Kandaşlarım konuyu devr almış bulunmaktayım. Gece konuda gerekli güncellemeleri yapacağım.

• Konu güncellenmeye devam edecektir. İsteklerinizi ve önerilerinizi lütfen belirtin.
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Ekle

Ekledim.
  • Ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Kane

Ekle

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Kane

Ekle

Ekledim.

Teşekkürler kardeşim.
  • ekle kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

ekle kardeşim

Ekledim.
  • Ekle kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

TÜRKLER bu toprakların, ülkenin ezelî ve ebedî sahibidir. Geriye kalan diğer tüm etnik yığıntılar misafirdir ve herhangi bir hak iddiasında bulunamazlar. K*rde kardeşim diyen, K*rdün kardeşidir; Türk'ün değil. Ve kardeşlik sonradan olacak bir olgu değildir. 1000 yıllık kardeşlik olmaz, kardeşlik ya kan bağından ya da doğuştan meydana gelir. Kız alıp kız verme söylemi Türk örf adetlerine aykırıdır, zirâ kadınlar alınıp verilecek bir mal olarak görülmez bizim kültürümüzde.

Sen ne şekilsin len?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dstrykmrs

Ekle kardeşim.

Ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Laz

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

TÜRKLER bu toprakların, ülkenin ezelî ve ebedî sahibidir. Geriye kalan diğer tüm etnik yığıntılar misafirdir ve herhangi bir hak iddiasında bulunamazlar. K*rde kardeşim diyen, K*rdün kardeşidir; Türk'ün değil. Ve kardeşlik sonradan olacak bir olgu değildir. 1000 yıllık kardeşlik olmaz, kardeşlik ya kan bağından ya da doğuştan meydana gelir. Kız alıp kız verme söylemi Türk örf adetlerine aykırıdır, zirâ kadınlar alınıp verilecek bir mal olarak görülmez bizim kültürümüzde.

Sen ne şekilsin len?

Özele gel bakalım nasıl şekilmişiz.
  • Türk ve Türkçü kardeşler! Okulumuzdaki marjinal sol guruplari destekleyen hocalar hakkinda bir davamiz var. Sizin atacaginiz 1 imzanin onemi bizim icin cok buyuk. Ayrica otaga beni de ekleyin.

Imzalaminizi istedigim kampanya asagida

Link:
    https://www.change.org/p/ankara-t%C3%BCrk-telekom-sosyal-bilimler-lisesi-ankara-t%C3%BCrk-telekom-sosyal-bilimler-lisesi-nde-son-d%C3%B6nemde-ya%C5%9Fanan-olaylar-%C3%BCzerine-bildiri?recruiter=454784306&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryptOsmaN -- 7 Şubat 2016; 23:02:43 >

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.