Şimdi Ara

bmw e39 5.28 mi 5.20 mi alınır?? yardımmm???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
3.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 10 gün içinde e39 kasa bmw alıcam... 5.20 ile5.28 arasında kaldım... araçlar hakkında bilgi lazım.. yakıt performans masraf donanım yönlerınden bilgi verirseniz sevinirim.. çok teşekkürler..

• olağanüstü keyifli konforlu sessiz mükemmel bir arabadır.bizde 5.20i var lpgli.uzun yolda yüz kmde 9.5-10 litre lpg yakıyor.araba kolay kolay sorun çıkarmaz ama çıkarsa biraz tuzlu olabilir.almadan önce motoru iyi kontrol ettirin verimini ölçtürün.528 almanizi tavsiye ederim kasanın hakkını veren motordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illa 5.28i alınmasına gerek yok.. 5.25i'de gayet yeterli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix yellow

arkadaşlar 10 gün içinde e39 kasa bmw alıcam... 5.20 ile5.28 arasında kaldım... araçlar hakkında bilgi lazım.. yakıt performans masraf donanım yönlerınden bilgi verirseniz sevinirim.. çok teşekkürler..

5.28 ımı satalı bır ay oldu.
    cok tatlı bır arabaydı. kesınlıkle 5ö28 derım.
    5.20 nın motor 2000 modelden sonra 2200cc oldu . kasanın cekmedıgı anlasıldı ve degıstırıldı motorlar.
    2000 modelın ustunde 2200cc alabılıyorsanız mantıklı olur.
    pıyasasını ıyı bılırım 5.28 lerın. alamdan once lınk yollayın buradan sıze yardımcı olurum ıns.
    motor sanzuman kolay kolay sorun cıkarmaz 5.28 de ama 5.20 2000cc motorla zorlanmıssa durum farklı.
    aracın testte arkayı atoıp atmadıgına dıkkat edın sert atıyorsa motor ıyıdır denılebılır.
    kaportada bel asagı bboya olur kafaya takmayın. degısen omasın. vsvs.

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix yellow

arkadaşlar 10 gün içinde e39 kasa bmw alıcam... 5.20 ile5.28 arasında kaldım... araçlar hakkında bilgi lazım.. yakıt performans masraf donanım yönlerınden bilgi verirseniz sevinirim.. çok teşekkürler..

olay netleştı mı merak ettım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.