Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
6.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

Samsung, 10 milyon satış barajını deviren telefon-tablet melezi Galaxy Note'un ikinci versiyonu üzerinde bir süredir çalışmalarını sürdürüyor. Galaxy S3'teki tasarımdan esinlenilerek oluşturulacağı rapor edilen Note II, dün satışa sunulan Galaxy Note 10.1 tablet bilgisayarının küçük boyutlu sürümü olarak karşımıza çıkabilir.

KnowYourMobile sitesi, bugün Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu öne sürülen bir görüntü paylaştı. Birkaç gün önce yayınlanan ön panel görseliyle büyük benzerlik gösteren prototip, Note 10.1'in yenilenen dizaynından bazı ögeler taşıyor. 5.5 inçlik büyük ekranı sebebiyle kullanım kolaylığı sağlaması adına Home butonunu muhafaza eden Güney Koreli üretici, kenarları bir hayli daraltarak orijinal Galaxy Note ile hemen hemen aynı ölçülerde daha geniş bir ekrana yer vermeyi başarmış.

Telefonu tamamen kavrayan gri çerçeve, ilk olarak Apple'ın cihaz kopyalama suçlamasının ardından gelen satış yasaklarına takılan tablet bilgisayarlarda kullanılmıştı. Bu ufak tasarım değişikliğini Galaxy Tab 2 modellerinde bir adım öteye taşıyan Samsung, daha sonra Galaxy S3 ve Galaxy Note 10.1'i çok daha farklı bir yapıda tasarlama kararı almıştı. Atılan yeni adımların etkilerini Galaxy Note 2'de de göreceğiz.

Super AMOLED ekrana sahip olması beklenen cihaza Galaxy S3 ve Note 10.1'e güç veren Exynos 4 Quad çipsetin eşlik edeceği belirtildi. Ekran boyutu, 2GB RAM ve yeni nesil S Pen teknolojisi de yine sızıntıyı gerçekleştiren sitenin kaynakları tarafından doğrulandı. Tanıtım ve çıkış tarihine dair herhangi bir bilgi verilmedi.

29 Ağustos'taki Unpacked 2012 etkinliğinde resmiyet kazanması beklenen yeni telefon-tablet melezi, geçen yıl segmentinin neredeyse tek ciddi örneğiydi. Bu yıl HTC, LG, Pantech, Lenovo gibi üreticilerden 5 inç ve üstü segment için cihaz hazırlıklarının sürdüğü biliniyor. Samsung'un ilk Note telefonuyla elde ettiği satışı buna rağmen egale edebileceği tahmin ediliyor. 

• inş 29 agustosta tanıtılır, eylülün ilk haftasıda satışa çıkar s3 alıcaktım vazgeçtim
  • exynos 5 ile çıkmazsa almayacağım bu telefonu. samsung birbirimizi kandırmayalım koy exynos 5i...

• Bi arkadaşımda galaxy note var hep ufak el çantasında taşıyor zaten cebe koyulacak tel degil
  • Tasarımı ilk modelden daha güzel olmuş.

• Samsung Galakxy Note güzel telefon, evin dışındayken web de rahat rahat sörf yapıyım, forumlara giriyim çıkıyım derseniz bu iş için birebir. Umarım bir gün bu telefonu alacak maddi durumum olur.

• Evde çekiç eksikti iyi oldu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: davedevil

inş 29 agustosta tanıtılır, eylülün ilk haftasıda satışa çıkar s3 alıcaktım vazgeçtim

boyut önemli değilse doğru karar. yalnız galaxy nexus, galaxy s3 kullandım. galaxy note birinin suratında devasa duruyor konuşurken. her gördüğümde şaşırıyorum.
  • Galaxy note den aldığım zevki hiç bi tel den almadım ekrandan dolayı genelde film-internet ve oyun amaçlı kullandığımdan harika oluyo büyük ekran.Telefonu fazla konuşmak için kullanmıyorum konuşurken gerçekten saçma görünüyodu kulakta.Zaten çıkış amacı gerekli zamanlarda not alma tablet ihtiyacını giderme olduğundan o duruma ihtiyacı olanlar alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

Galaxy note den aldığım zevki hiç bi tel den almadım ekrandan dolayı genelde film-internet ve oyun amaçlı kullandığımdan harika oluyo büyük ekran.Telefonu fazla konuşmak için kullanmıyorum konuşurken gerçekten saçma görünüyodu kulakta.Zaten çıkış amacı gerekli zamanlarda not alma tablet ihtiyacını giderme olduğundan o duruma ihtiyacı olanlar alır.

konuşmak için neden bluetooth kulaklık kullanmazlar bende onu anlamam bir türlü zaten telefonun boyutu ne olursa olsun kulaklıkla konuşmak daha iyi geliyor bana

• Exynos 5 ile çıkmazsa sadece 1 gb ram için galaxy note 2 geçmek için bir anlam kalmayacak. Exynos 5 ile çıkarsa s3 yerine note 2 düşünürüm..

• Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

Galaxy Note 2 bu olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

Samsung Galaxy Note 2 prototipine ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı

Galaxy Note 2 bu olacak.

bu bildiğin s3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

Galaxy Note 2 bu olacak.

bu bildiğin s3

Çoğu haber sitesi onayladı.Hatta bazı karşılaştırma siteleri bile sitelerine bu fotoğrafı ekledi.

http://sortable.com/phone/Samsung-Galaxy-Note-II
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_2-4854.php
    http://www.scroll.com.tr/88307/samsung-galaxy-note-2-goruntulendi/

• sanırım telefon google earth ten görünebilir olunacak :)

• bence olası... özellikle alt ve üstteki gri çerçeve detayları, yeni nesil galaxy tabletlerdeki tasarım özelliklerini yansıtıyor...

• Kalem hassasiyeti attirilmistir umarim

• galaxy note kadar büyükse gerçekten güzel baaşrı yakalamışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

galaxy note kadar büyükse gerçekten güzel baaşrı yakalamışlar.

Ne demek istedin hocam.Zaten bu Galaxy Note 2
  • Ne güzel ya görüntüsü sızdı bahanesiyle adamlar bedava reklamın yolunu buldular.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.