AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya)
601 Cevap28660 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

136 Mesaj
7 Ağustos 2012; 17:00:35 

24 Eylülden itibaren fiyat 30 tl ye güncellenmiştir...

faturasızdan faturalıya geçenlere ayda 20 tl ye her yöne 500 dk, her yöne 5000 sms, ve SINIRSIZ internet! EVET yazıp 6161e SMS atın sizi arayalım yararlanmaya başlayın.

şeklinde aveadan mesaj geldi ama sitesine girip baktığımda http://www.avea.com.tr/...lar.diger.faturalikazan 17.07.2012 itibariyle bitmiştir yazıyor yazıp yolladım bakalım, şu an yıkılan paketteyim

edit:baktım da önceki kampanyada EVET yazıp 2015e gönderin yazıyormuş yeni bir kamanya olabilir

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Mia San Triple | FC Bayern München

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 17 Boateng • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 24 Riedmüller • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 30 Gustavo • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 33 Gómez • 34 Jüllich • 36 Emre Can • 39 Kroos • 44 Tymoshchuk • Manager: Heynckes

21 Mesaj
7 Ağustos 2012; 17:21:44 

bana da geldi mesaj evet yazdım bekliyorum
ins doğrudur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1813 Mesaj
7 Ağustos 2012; 17:55:16 

aranan var mı ?

11970 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:04:55 

geçen çoğu kişiye yalan olmuştu umarım bu sefer olur bende geçerim bu sefer:) hatta mesaj gelmedi ben atıyorum şimdi aynı şekilde:)

yolladım ve değerli abonemiz kampanyaya katılım hakkı kazanamadınız yazdı :(

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

1813 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:08:33 

Bana hiç mesaj gelmedi katıldınız katılamadınız diye

1254 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:18:30 

tarifenin aylık ücreti ilk 6 fatura dönemi boyunca 20 TL, sonrasında 25 TL olacaktır

12 ay taahhüt verirseniz ücret yukarıda yazdığım gibi oluyor.
Ayrıca otomatik ödeme yada efatura talımatı vermek gerekiyor.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
12 gün 22 sa. 36 dk. kadarı kaldı.
7 Ağustos 2012; 18:19:40 

aynen bende mesajı attım olumsuz yanıt geldi yahu. neyse yıkılan paket ile devam

1813 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:25:27 

bence gayet güzel ücret..
şu anda 500 dk + 1000 sms + 1 gb a 20 tl veriyorum zaten..hem sınırsız internet hem 5000 msj için değer 25 tl..arasınlar da bi bakalım..

30 gün cezanın,
7 Ağustos 2012; 18:43:34 

müşeri hizmetlerini aradım sadece o mesajın gönderildiği kişilera saglanıyormus bu avantajlı teklıf. eger size boyle mesaj gelmedıyse hıç katılmak ıçın ugrasmayın arkadaslar

1006 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:53:13 

quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

müşeri hizmetlerini aradım sadece o mesajın gönderildiği kişilera saglanıyormus bu avantajlı teklıf. eger size boyle mesaj gelmedıyse hıç katılmak ıçın ugrasmayın arkadaslar

17.07.2012 tarihinde sona eren Faturalıya geç kazan kampanyasında banada mesaj gelmemişti. Defalarca müşteri hiz. aramama rağmen mesaj gelmeyen aboneler yararlanamaz dediler. Twitter'dan Avea desteke şikayette bulundum. Aynı gün Faturalıya geçtim. Yani geçen ki kampanyanın detaylarında sadece kendilerine mesaj gelen aboneler yararlanabilir v.b bir ibare de yoktu. Telefonuna kampanyayla ilgili mesaj gelmeyen çoğu kişi yararlanamadı. Zaten kampanya hatırladığım 22 Temmuz'da bitecekti. Aniden 17 Temmuzda bitirdiler...

Bu kampanyaya katılmak isteyenler, birkaç müşteri hizmeti çalışanıyla görüşsün şansını denesin. Eğer geçirmezlerse verdiğim linke şikayette bulunun. Genel müdürlükten arayıp bizzat ilgileniyorlar.

AVEADESTEK için Tıklayınız.

8244 Mesaj
7 Ağustos 2012; 18:54:11 

heryöne 5000 sms olmuş bide :)

30 gün cezanın,
7 Ağustos 2012; 18:57:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Cu_AkdemiR

17.07.2012 tarihinde sona eren Faturalıya geç kazan kampanyasında banada mesaj gelmemişti. Defalarca müşteri hiz. aramama rağmen mesaj gelmeyen aboneler yararlanamaz dediler. Twitter'dan Avea desteke şikayette bulundum. Aynı gün Faturalıya geçtim. Yani geçen ki kampanyanın detaylarında sadece kendilerine mesaj gelen aboneler yararlanabilir v.b bir ibare de yoktu. Telefonuna kampanyayla ilgili mesaj gelmeyen çoğu kişi yararlanamadı. Zaten kampanya hatırladığım 22 Temmuz'da bitecekti. Aniden 17 Temmuzda bitirdiler...

Bu kampanyaya katılmak isteyenler, birkaç müşteri hizmeti çalışanıyla görüşsün şansını denesin. Eğer geçirmezlerse verdiğim linke şikayette bulunun. Genel müdürlükten arayıp bizzat ilgileniyorlar.

AVEADESTEK için Tıklayınız.

him anladım hocam dur bakalım biz de bir şikayet edelim belki alırlar bizi de bu tarifeye :)

365 Mesaj
7 Ağustos 2012; 20:39:24 

Bize neden 2000 sms? Anne bizde niye yok?

38 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:13:09 

bugün banada mesaj geldi,heryöne 500 dk,heryöne 5000 sms ve sınırsız internet,evet yazıp 6161 e gönderin diyor ama avea sitesine baktığımda kampanyayla ilgili bişe yoktur biraz tereddüt ettim ama yarın evet yazıp gönderecem bakalım ne olacak :D

2186 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:13:29 

Varmi herhangi bir gelişme?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

14 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:28:47 

Sabah 08:00 da sitelerine koydular millete mesaj attılar katılım 07 ağustos tan 30 eylül e kadardı akşamında sitelerinden kaldırdılar Müşteri hizmetlerini aradım konudan haberleri yok yalancı düzanbaz ş.sizler.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

30 gün cezanın,
7 Ağustos 2012; 22:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

bugün banada mesaj geldi,heryöne 500 dk,heryöne 5000 sms ve sınırsız internet,evet yazıp 6161 e gönderin diyor ama avea sitesine baktığımda kampanyayla ilgili bişe yoktur biraz tereddüt ettim ama yarın evet yazıp gönderecem bakalım ne olacak :D

hocam siz ve diğer mesaj gelen arkadaşlar numara taşıyarak mi geldiniz avea ya yoksa mevcut avea abonesi mydiniz?

14 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:49:25 

Mesajla alakası yok sitelerinde gündüz duyurdular akşam kapattılar ve kampanya hiç biryerde yok ben şikayet mesajı yolladım bence imkanı zamanı olan yazsın.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

2186 Mesaj
7 Ağustos 2012; 22:56:41 

Msj gönderdim belki kuş taşa çarpar diye ama gelen msj aynen şöyle; değerli abonemiz, kampanyamıza katılım hakkı kazanamadınız.

5160 Mesaj
7 Ağustos 2012; 23:36:10 

Yine saçmalıyor,
Yaz-boz oynuyor,
Beceriksiz Avea

8244 Mesaj
7 Ağustos 2012; 23:47:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Sabah 08:00 da sitelerine koydular millete mesaj attılar katılım 07 ağustos tan 30 eylül e kadardı akşamında sitelerinden kaldırdılar Müşteri hizmetlerini aradım konudan haberleri yok yalancı düzanbaz ş.sizler.

müşteri hzimetlerini aramış abim geçmek için daha sonraverilen cevp sizin ayın 15indi arayacağız tarifeye geçirmek için olmuş şuan bir şey yapamıyorum olmuş

38 Mesaj
8 Ağustos 2012; 0:43:36 

quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

hocam siz ve diğer mesaj gelen arkadaşlar numara taşıyarak mi geldiniz avea ya yoksa mevcut avea abonesi mydiniz?

ben 1 yıldır eski genç tarife yani şimdiki yıkılan paketteyim,numara mı taşımıştım. daha önceki faturalıya geç kazan kampanyasından da mesaj gelmişti ama geçememiştim birden kampanyayı durdurmuşlardı.

38 Mesaj
8 Ağustos 2012; 0:53:58 

şimdi evet yazıp 6161 e mesaj attım hemde iki kere ama sadece iletildi yazdı başkada bişe olmadı.sabah tekrar deneyecem artık. avea saçmalamaya başladı ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyolar....

1902 Mesaj
8 Ağustos 2012; 4:19:13 

Bana mesaj gelmişti, bakalım sms attim sebeke gitti geri geldi :D

Beklemedeyim ne olacak bakalim. :) olmazsa twitter dan yazarim. Guzel tarife.

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği 🔱

588 Mesaj
8 Ağustos 2012; 5:04:47 

kampanya bu galiba sitede gezerken denk geldim hangi başlık altına yazılmış bilmiyorum :))

http://www.avea.com.tr/.../ozel-faturalisec.shtml

11769 Mesaj
8 Ağustos 2012; 7:35:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

kampanya bu galiba sitede gezerken denk geldim hangi başlık altına yazılmış bilmiyorum :))

http://www.avea.com.tr/.../ozel-faturalisec.shtml

20 liraya 500dk 5000 sms ve sınırsız net alabiliyor muyuz şimdi

2891 Mesaj
8 Ağustos 2012; 9:15:21 

Kampanya, 7 Ağustos 2012-30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dönemi içerisinde Avea’nın faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500, Faturalı S.E.Ç. 1000, Faturalı S.E.Ç. 1500 ve Faturalı S.E.Ç. 3000 tarifelerinden herhangi birine geçiş yapılması ve Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketleri’nin satın alınması gereklidir.
Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketleri 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren söz konusu paketler otomatik olarak ve ilgili tarihte geçerli olan paket ücretleri yansıtılarak tanımlanacaktır. Paketler ücretlendirilmeye başlamadan 15 gün önce bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek ya da e-fatura abonesi olarak faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılması gereklidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hatta geçiş işlemi tamamlandıktan sonra Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketlerinin Müşteri Hizmetleri tarafından tanımlanması gerekmektedir.
Kampanyadan yararlanmakta iken başka bir Faturalı S.E.Ç. tarifesine geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edeceklerdir.
Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. tarifeleri haricinde diğer faturalı tarifelere ya da faturasız tarifelere geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

2954 Mesaj
8 Ağustos 2012; 9:53:55 

Ben yaklaşık 1 senedir Avea'dayım Genç Tarife'ye numara taşıyarak geçmiştim. Daha önce mesaj geldi orda 2000 SMS veriyorlardı evet yazdım arayan olmadı Avea bayisine gittim ordakilerin pek haberi yok müşteri hizmetlerini aradım tahahüt isteyince vazgeçtim. Dün yine mesaj geldi bu sefer 5000 SMS yapmışlar ve bana cazip geldi açıkcası. Evet yazdım yolladım ancak ne gelen var ne giden. Sizce bu tarifeye tahaüt vermek mantıklı mı? Ya 2 ay sonra daha farklı bir paket çıkarsa ?

11769 Mesaj
8 Ağustos 2012; 9:55:30 

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Ben yaklaşık 1 senedir Avea'dayım Genç Tarife'ye numara taşıyarak geçmiştim. Daha önce mesaj geldi orda 2000 SMS veriyorlardı evet yazdım arayan olmadı Avea bayisine gittim ordakilerin pek haberi yok müşteri hizmetlerini aradım tahahüt isteyince vazgeçtim. Dün yine mesaj geldi bu sefer 5000 SMS yapmışlar ve bana cazip geldi açıkcası. Evet yazdım yolladım ancak ne gelen var ne giden. Sizce bu tarifeye tahaüt vermek mantıklı mı? Ya 2 ay sonra daha farklı bir paket çıkarsa ?

mh aramasını bekle yada sen ara

11769 Mesaj
8 Ağustos 2012; 9:59:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Kampanya, 7 Ağustos 2012-30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dönemi içerisinde Avea’nın faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500, Faturalı S.E.Ç. 1000, Faturalı S.E.Ç. 1500 ve Faturalı S.E.Ç. 3000 tarifelerinden herhangi birine geçiş yapılması ve Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan Paketleri’nin satın alınması gereklidir.
Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketleri 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak sunulacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren söz konusu paketler otomatik olarak ve ilgili tarihte geçerli olan paket ücretleri yansıtılarak tanımlanacaktır. Paketler ücretlendirilmeye başlamadan 15 gün önce bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek ya da e-fatura abonesi olarak faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılması gereklidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için faturalı hatta geçiş işlemi tamamlandıktan sonra Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve Faturalı S.E.Ç. Bağlan paketlerinin Müşteri Hizmetleri tarafından tanımlanması gerekmektedir.
Kampanyadan yararlanmakta iken başka bir Faturalı S.E.Ç. tarifesine geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edeceklerdir.
Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. tarifeleri haricinde diğer faturalı tarifelere ya da faturasız tarifelere geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.

ben 27 eylülde geçecem inşallah kalkmaz öteki gibi.
Bu kampanya da şu an başka operatör olanlar geçiş yapsa katılabilir mi merak ettim. Kampanya detayları taahhüt cezası hiç belirtilmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 8 Ağustos 2012; 10:02:26 >

56 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:02:36 

Seç paketi linkini veren ve açıklama yapanlar yanlış bilgi veriyor. Konu başlığındaki kampanya farklı ve 1 arkadaşın dediği gibi dün sabah sitrdeydi ama akşam yok oldu. Ben M.H yazdım dönüş bekliyorum.

2954 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:04:47 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

mh aramasını bekle yada sen ara

Bugün beklerim akşama kadar aramazlarsa ararım ama Yıkılan Paket'imde daha dakika ve sms var onların bitmesini bekliyorum :D

144 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:23:12 

ben yazdım twitterdan dönüş yapacaklarmış beklemedeyim.
bana msj gelmemişti yazdım bazılarına gönderiyorsunuz bazılarına göndermiyorsunuz diye, dönüş yapacağız dediler.

edit : aradılar, kota dolmuş bu kampanyaya geçiş yokmuş. sadece mesaj gönderilen aboneler geçiş yapabiliyormuş dedi. siteye girmiştiniz dedim, güncelleme hatası olmuştur dediler. olmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EngineerBaris -- 8 Ağustos 2012; 10:32:53 >

SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ
Core2Duo P8700(2,53GHz) | 4GB DDR2 RAM | 500GB SATA HDD | Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter ve Marvell Yukon Ethernet | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran Kartı | 3/1 Kart okuyucu | 1.3MP Web Kamerası | 4 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 16" 16:9 Ekran | 6 Hücreli Lityum İyon pil |

38 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:41:33 

quote:

Orijinalden alıntı: afrik1500

şimdi evet yazıp 6161 e mesaj attım hemde iki kere ama sadece iletildi yazdı başkada bişe olmadı.sabah tekrar deneyecem artık. avea saçmalamaya başladı ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyolar....

bugün tekrar mesaj attım gelen cevap değerli müşterimiz kampanyamıza kaydınız bulunmaktadır diyor sanırım aramalarını bekleyecem....

11769 Mesaj
8 Ağustos 2012; 10:55:39 

quote:

Orijinalden alıntı: day1972

Seç paketi linkini veren ve açıklama yapanlar yanlış bilgi veriyor. Konu başlığındaki kampanya farklı ve 1 arkadaşın dediği gibi dün sabah sitrdeydi ama akşam yok oldu. Ben M.H yazdım dönüş bekliyorum.

burada yazıyor kampanya link sağlam
www.avea.com.tr/nonesrc.../ozel-faturalisec.shtml

1902 Mesaj
8 Ağustos 2012; 12:47:52 

Arkadaşlar twitterdan yazdım, hemen aradılar.

Normalde 30 tl'lik bir tarife sanırım. indirimlerle beraber 20 tl'ye alıyoruz.

Mh'da da Evet yazdigima dair onaylattim.

Oyle iste, umarım pişman olmam. :)

132 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vlkn9303
8 Ağustos 2012; 15:21:13 

Arkadaşlar doğru mu anlamışım ? 12 ay boyunca 20tl ye 500dk-hy5000sms-1gb+sınırsız internet ?
40 liralık paket 20 lira yani :)) ;???

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][color=

75 Mesaj
8 Ağustos 2012; 15:22:39 

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Arkadaşlar twitterdan yazdım, hemen aradılar.

Normalde 30 tl'lik bir tarife sanırım. indirimlerle beraber 20 tl'ye alıyoruz.

Mh'da da Evet yazdigima dair onaylattim.

Oyle iste, umarım pişman olmam. :)

12 ay boyunca 20 TL mi yoksa 6 ay 20 son 6 ayda 25 mi?
Gerçi 25 TL'de olsa iyi:)

132 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vlkn9303
8 Ağustos 2012; 15:31:33 

Faturasız Avealılara özel süper kampanya! Faturasız hattan Faturalı S.E.Ç. tarifelerine geçin, Faturalı S.E.Ç. Bağlan ve Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş paketlerinden 12 ay boyunca ücretsiz yararlanın!
ben bu cümleden 12 ay boyunca 20 tl anladım ?

5937 Mesaj
8 Ağustos 2012; 15:38:46 

Geldi mesaj, faturalı Turkcell hattını numara taşımayla Avea'ya geçiren 19'luk heryöne tarife kullanan birisiyim. 1 TL fazlasına 2GB internet (hız düşüyordur herhalde 2GB sonrası) almış oluyoruz sanırım ki, iyi. (SMS kullanmıyorum; internet varken..)

Buradaki sıkıntı şu an kullandığımız paket 12 ay sonunda aynı şartlarla devam edecek diye biliyorum. Buna geçersek 12 ay sonrası belli değil. Evet yazmadım.

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

2954 Mesaj
8 Ağustos 2012; 15:43:41 

Acaba geçsem mi geçmesem mi arkadaşlar. Tahüt vermek biraz düşündürüyor beni çünkü nolur nolmaz ya fatura kabarık gelirse ya da daha farklı bişeyler çıkarsa. Ayrıca avea kullanan bazı arkadaşlar avea'nın faturalarının kabarık geldiğini söylüyorlar. Ayrıca bu pakete geçersem geçiş ücreti veya 20 TL'den fazla bi para öder miyim?

132 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vlkn9303
8 Ağustos 2012; 15:52:46 

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Acaba geçsem mi geçmesem mi arkadaşlar. Tahüt vermek biraz düşündürüyor beni çünkü nolur nolmaz ya fatura kabarık gelirse ya da daha farklı bişeyler çıkarsa. Ayrıca avea kullanan bazı arkadaşlar avea'nın faturalarının kabarık geldiğini söylüyorlar. Ayrıca bu pakete geçersem geçiş ücreti veya 20 TL'den fazla bi para öder miyim?

geçiş ücreti oldugunu sanmıyorum. dikkatli olursan da kabarık falan gelmez fatura beklediğim kampanya buydu daha iyisi yok. smsimin bitmesini bekliyorum 01.09.2012 de aveadayım

11970 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:00:10 

bu 20-25 ten daha iyi kampanya:)

1902 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:01:02 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

bu 20-25 ten daha iyi kampanya:)

hocam sen bu isi iyi bilirsin, nasil geceyim mi sence :D

11970 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:04:58 

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

hocam sen bu isi iyi bilirsin, nasil geceyim mi sence :D

ben geçeceğim bu sefer dostum benim vodafone faturalı var ama avea 6 yıldır faturasız bence bomba tarife. 1 yıl keyif süreriz 20 tl ye. Avea desteğe yazdım dh de bakalım ne olacak.

363 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:05:20 

ne yapsak arkadaslar gecsekmı ne dersınız ? Internet sınırsız olayı nasıl ?

Samsung Note 2 Grey - Samsung S3 Grey- Iphone 3GS 16 GB Black - Ipad 2 16 GB Black

1902 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:07:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

ne yapsak arkadaslar gecsekmı ne dersınız ? Internet sınırsız olayı nasıl ?

avea sinirsiz olayi guzel.

5gb jet mobilin de suresi dolacak iyi olur. :))

132 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vlkn9303
8 Ağustos 2012; 16:10:00 

değişiklik yapar mı ki avea ? örn; sınırsız interneti sınırlı falan yapar mı ki 01.09.2012 ye kadar. smsimin bitmesini beklemelimiyim sizce ?

296 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:16:31 

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

faturasızdan faturalıya geçenlere ayda 20 tl ye her yöne 500 dk, her yöne 5000 sms, ve SINIRSIZ internet! EVET yazıp 6161e SMS atın sizi arayalım yararlanmaya başlayın.

şeklinde aveadan mesaj geldi ama sitesine girip baktığımda http://www.avea.com.tr/...lar.diger.faturalikazan 17.07.2012 itibariyle bitmiştir yazıyor yazıp yolladım bakalım, şu an yıkılan paketteyim

edit:baktım da önceki kampanyada EVET yazıp 2015e gönderin yazıyormuş yeni bir kamanya olabilir

Aynı mesaj bugün 2 saat önce bana da geldi , fakat faturalı tarifelerde her zaman şüphe duymuşumdur. Çünkü hiçbir zaman denilen tarife ücreti olarak fatura gelmiyor maalesef. kalıtım, telsiz, ruhsat, ötv vs. adı altında ilavelerle 30- 40 tl yi bulabilir diye korkuyorum, şu an beklemedeyim.

74 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:33:57 

bu fiyata bundan daha iyi bir tarife olacağını pek sanmıyorum. az önce mh'yi aradım size dönerler dedi. bekliyorum. 500 dk 5000 sms 1 gb internet sonra düşük hızla devam bu özellikleri türkcell 50'den aşağı vodafone'da 40'tan aşağı vermez. mesaj gelen arkadaşlar varsa bence düşünmeden kabul etsin. taahhüt var ama sana 40 lira gibi bir fiyat söylemiyor adamlar. 20*12=240 bence değer

edit: az önce de 1gb internet ayda 14,50 diye mesaj geldi. varın artık yukarıda ki kampanyanın avantajını siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_beyazit -- 9 Ağustos 2012; 12:44:45 >

iPhone 4
samsung 3600
Asus 1005ha
toshiba satellite L655 1E8

11970 Mesaj
8 Ağustos 2012; 16:36:12 

quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

bu fiyata bundan daha iyi bir tarife olacağını pek sanmıyorum. az önce mh'yi aradım size dönerler dedi. bekliyorum. 500 dk 5000 sms 2 gb internet bu özellikleri türkcel 50'den aşağı vodafone'da 40'tan aşağı vermez. mesaj gelen arkadaşlar varsa bence düşünmeden kabul etsin. taahhüt var ama sana 40 lira gibi bir fiyat söylemiyor adamlar. 20*12=240 bence değer

edit: az önce de 1gb internet ayda 14,50 diye mesaj geldi. varın artık yukarıda ki kampanyanın avantajını siz düşünün.

editliyim mesajını 1 gb a kadar sınırsız bu tarafide:) 1gb sonrası 128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 8 Ağustos 2012; 16:38:05 >

132 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vlkn9303
8 Ağustos 2012; 16:43:49 

sadece mesaj gelenler için mi geçerli bu kampanya

30 gün cezanın,
8 Ağustos 2012; 16:47:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Geldi mesaj, faturalı Turkcell hattını numara taşımayla Avea'ya geçiren 19'luk heryöne tarife kullanan birisiyim. 1 TL fazlasına 2GB internet (hız düşüyordur herhalde 2GB sonrası) almış oluyoruz sanırım ki, iyi. (SMS kullanmıyorum; internet varken..)

Buradaki sıkıntı şu an kullandığımız paket 12 ay sonunda aynı şartlarla devam edecek diye biliyorum. Buna geçersek 12 ay sonrası belli değil. Evet yazmadım.

aynen dediklerine katılıyorum hocam bu kampanya 12 ay sürecek sonra da aynı ücretlerle devam edecek. Ayrıca faturada çıkan bazı vergilerle kesin 20 tl geleceğini düşünmüyorum. Şu anda faturasız yıkılan paket daha iyi 12 aydan sonra da devam etmesi bakımından

227 Mesaj
8 Ağustos 2012; 17:11:01 

Merhaba,

İletişim bilgilerinizi mesaj olarak iletmeniz durumunda, konu hakkında inceleme yaparak size geri dönüş yapmak isteriz.

Teşekkürler.