Şimdi Ara

ZTE, dünyanın en büyük beşinci akıllı telefon üreticisi oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Çin merkezli mobil telefon üreticisi ZTE, 2012 yılının ikinci çeyreği boyunca 8 milyon akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirerek dünyanın en büyük beşinci akıllı telefon üreticisi oldu. Satışlarının önemli bir bölümünü anavatanında yapan ZTE'nin global pazar payı yaklaşık %5.2 olarak tahmin ediliyor. ZTE'nin, akıllı telefon pazar payı bakımından HTC'nin %0.5, Nokia'nın ise %1.4 gerisinde yer aldığı bildiriliyor.

Akıllı telefon ve java platformlu cep telefonu satışlarının toplamı baz alındığında ise ZTE, dünyanın en büyük dördüncü mobil telefon üreticisi konumunda. ZTE, 2015 yılına kadar yıllık satışlarını 100 milyona çekmeyi planlıyor.

• ZTE'nin bağımsızlaşma süreci ve bu süreç sonrası büyük başarıları atılımları bu konuma gelmesinin hak ettiğinin gösteriyor.. İleride yaptığı atılımlar ile daha iyi konumlara yükseleceğini düşünüyorum.

• grand x'i bekliyorum
  • zte operatörlee ürettiği telefonlar sayesinde bu akamlara ulaşmıştır ama ürünleri genelde ucuz olduğundan kazanç olarak ilk 5 e giremez

• Bu ne ya ZTE cidden cacik yapsak o bile olmaz

• Millet ne doluymuş patlayacak yer de bulunca,işte sonuç.

• Haberle ilgisiz, konu dışı tüm mesajlar temizlenmiştir.
  • ''ZTE'nin, akıllı telefon pazar payı bakımından HTC'nin %0.5, Nokia'nın ise %1.4 gerisinde yer aldığı bildiriliyor.''

Çok ciddi bir rakam.
  • Böyle markalara destek vermek gerekiyor. Son tüketicinin işine yarayan fiyat rekabetleri ortaya çıkıyor.

• Vodafone 945'ten sonra başka bir ZTE ürünü kullanacağımı düşünmüyorum.
  • turkcellin vodafonenun telefonlarını bu adamlarmı üretiyor?
  • O kadar çok gözünüz kararmış ki, Samsung,Htc,Huawei başka telefon üreticileri hep dandik dersiniz. ZTE Android cihazları uygun fiyata veren bir firma. Elbette büyük farklar var. Ben Vodafone Smart Tab kullanıyorum . O tableti ZTE üretti. Snapdragon S3 işlemci,1GB Ram,Full HD video oynatabilme özelliği,3G ve daha neler neler var. Ve çok uygun bir fiyata, 0 aldım. Ama ne gerek var ki ? Samsung Galaxy Mini,Htc Salsa gibi markaların destek vermediği ama sadece adının damgalı olduğu telefonlar varken bu firmalara neden bakalım ki ? Biraz objektif bakın olaylara. Ben Samsung,Htc almayın demiyorum,sadece bu dünyada her kitleden insanın yaşadığını bilin istiyorum. Benim aldığım ZTE tablet sizin cafelerde hava atmak için seçtiğiniz markalardan daha hızlı onuda söyleyeyim :)

• gözünüz kararmış derken kullandığınfirmalar arasındaki huawei firması neredeyse ZTE den farksız=) çok yakın firmalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.