Şimdi Ara

BenQ VW2424H VA Led Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
1
Favori
19.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık bende video çekip burdan sizlerle paylaşacağım. Ama vaktim olmadı bir türlü bu yakunlarda çekerim inşallah.
  • drivercats hocam merakla bekliyoruz yanlız sizden ricam videonun çözünürlüğü yüksek olsunki detayları görelim...

birde bu monitörün sana göre eksi bir yanı varmı varsa nelerdir ??

ben sadece kenar çerçevelerinin birazcık kalın olduğunu ve ayar tuşlarının dokunmatik yerine halen tuşlu olması
    bunların dışında herşey on numara ...
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.Hocam video için çok içten teşekkür ederim. Ne filmde ne oyunda hiçbir sorun görmedim. Zaten renklerin iyi olduğundan daha önce bahsetmiştiniz. Bence sade olmasıda çok şık olmuş.

Kesin kararım bu monitörü alacağım.

• rica edrim arkadaşlar.. gayet amatörce oldu tek elle telefonu tutup tek elle oyun oynamak çok zor oldu özellikle.. zaten görüntü de kaymış orda masayı çekmişm
    emin olun görüntü renkler vs videoda göründüğünden çok daha güzel, video da hiç bişey belli olmamış bile desem yeri..
    ben tavsiye ederim ancak karar sizin tabi..
    kendimce gördüğüm eksik yönlerde menü düğmelerinin tuşlu ve sert olması.. tasarım anlamında yan çerçeveler biraz daha ince olsa daha hoş olurdu.. ha belki hdmi 2 tane olsa daha iyiydi :P :)))))
    neyse video da az çok fikir verdiyse ne mutlu.. alacaklara şimdiden hayırlı olsun..
  • arkadaslar vatan kampanyasindan ne kadara aldiniz bu monitoru?

hepsiburada sitesinde 577 tl...ona gore vatandaki indirimi bekleyecegim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rynell

arkadaslar vatan kampanyasindan ne kadara aldiniz bu monitoru?

hocam vatandan piksel testi yaparak alin bence.. su an vatandaki indrimsiz fiyat uzerinden, %25 dusun.. hb dan daha uyguna gelir buyuk ihtimal.. ben teb bonus kampanyasi ile almistim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

quote:

hocam vatandan piksel testi yaparak alin bence.. su an vatandaki indrimsiz fiyat uzerinden, %25 dusun.. hb dan daha uyguna gelir buyuk ihtimal.. ben teb bonus kampanyasi ile almistim..

hocam vatanda 2 fiyat var.ben yuksek olandanmi %25 dusucegim?
  • quote:

548 TL ye aldım kdv dahil olarak.En uygun oradaydı.Almak isteyenler beklesinler vatanbilgisayar birkaç haftada bir yapıyor bu kampanyaları...
  • bu monitörü kesinlikle alıyorum yanlız fiyatı düşerse...
    ya dediğiniz gibi çift hdmi ince kasa ve ayar tuşlarıda dokunmatik olsaymış tadından yenmezmiş ama her cihazda kusur olacak kimse dörtdörtlük değil ...

ama albenisi yüksek monitör tasarımı harika özellikle inceliği...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rueta

quote:

hocam vatanda 2 fiyat var.ben yuksek olandanmi %25 dusucegim?

evet indirimsiz olan en yuksek fiyat ile 0.75 i carpin.. o fiyata denk gelir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hdmi bağlayınca ekrana görüntü gelmedi. monitör ayarlarından otomotik olarak hdmi algılama yapmak gerekti. ancak öyle çalıştı. monitör güzel.
  • evet zaten otomatik gelmez hdmi bağlayınca

bu monitörü kadıköy yazıcıoğlunda en ucuz hangi mağazada bulabilirmiyim ?? acil lazım bana bunu öğrenmem gerek...

bence bu monitörün hakkı 550 tl max ama neden 660 tl gibi uçuk bir fiyattan satıldığını çok merak ediyorum doğrusu
  • Eksen bilgisayarda 590 TL gibi bir fiyatı var ama telefon açıp yada kadıköy eksene gidersen fiyat az birşey daha düşer bence.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95830
  • quote:

Orijinalden alıntı: divercats

Eksen bilgisayarda 590 TL gibi bir fiyatı var ama telefon açıp yada kadıköy eksene gidersen fiyat az birşey daha düşer bence.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95830

Hocam senden de bir inceleme video bekliyoruz haberin olsun : )
  • valla eksenden alsak iyi olur aslında ama ne kadar bir indirim yaparlarki eksende ???

yaa bu monitörü alıyorum VA LED VE 8 BİT PANEL OLMASI süper bi özellik...

Bazı arkadaşlar TN Panellerin oyunda ve videoda çok daha iyi olduğunu belirtmiş böyle birşey varmı ??

bu nonitörün tasarımı ve özellikleri kendisini aldırıyor zatenn...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

valla eksenden alsak iyi olur aslında ama ne kadar bir indirim yaparlarki eksende ???

yaa bu monitörü alıyorum VA LED VE 8 BİT PANEL OLMASI süper bi özellik...

Bazı arkadaşlar TN Panellerin oyunda ve videoda çok daha iyi olduğunu belirtmiş böyle birşey varmı ??

bu nonitörün tasarımı ve özellikleri kendisini aldırıyor zatenn...

kadıköy eksene gidersen özellikle nakitte 20-30 lira indirim yapabilirler. orda Ali Usta (usta adamın soyadı) diye gözlüklü biri var mümkün olan indirimi yapar, benim eskiden baya bi alışverişim olmuştu ordan. çok ucuzdu fiyatları ve üstüne bir de nakitte baya indirim yapıyordu ama sonradan fiyatları yükseldi ve geçen gittim ali usta yoktu orda başkasından fiyat aldım ama hiç indirime yanaşmadı. sen yine de gidip bi konuşmanda yarar var, ayrıca teknik servisleri falan da iyidir oldukça ilgilidir...

• valla acaba bayramda vatan bu monitöre indirim yaparmıki ?

yapmazsa boşun zaman kaybı olacak benim için diye düşünüyorum ha birde bu monitör daha yeni mi çıktı piyasaya youtube de bile doğru düzgün inceleme videosu yok...

ben aldığım zaman hd video kaydı yapıp tüm detayları yakın çekimle sizlerin beyenisine sunacağım...

ok... birde bu VA LED Paneller TN panellere göre oyundaki performansı nasıldır ? arada çok büyük bir fark yoktur umarım...
  • fazla bir fark olmaz biraz sabredin bence bayrama mutlaka indirim olur tek vatanda da değil heryerde...
  • kankelo hocam bayramı bekliyorum eğer indirimli alabilirsem çifte bayram olacak benim için ha birde hocam bu monitörlerin ortalama ömrü ne kadar sürüyor ??

tüplüler gibi 10- 12 sene değil herhalde değilmi
  • monitörün indirimli fiyatı ne kadardı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.