- x
Huawei U8850 Vision kullanan?
126 Cevap44021 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

575 Mesaj
21 Temmuz 2012; 0:51:24 

tavsiye eder misiniz?

2085 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:40:09 

Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

575 Mesaj
21 Temmuz 2012; 11:20:40 

quote:

Orijinalden alıntı: T

Hayır

neden

2340 Mesaj
21 Temmuz 2012; 11:40:58 

quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

neden

Bende var, ideos x5 ten sonra kullanmak icin almistim ama aldigim ve inceledigim gun esime hediye ettim. İkinci el veya bulabilirsen sifir bir ideos x5 al, memnun kalirsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

700 Mesaj
9 Kasım 2012; 21:35:19 

quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Bende var, ideos x5 ten sonra kullanmak icin almistim ama aldigim ve inceledigim gun esime hediye ettim. İkinci el veya bulabilirsen sifir bir ideos x5 al, memnun kalirsin...

aradan bayağı bir zaman geçmiş ama neden beğenmediğinizi yazasanız daha faydalı olur, ben mobililetişim
sitesinden karşılaştırma yaptım bazı özelliklerde vision ideostan çok üstün resmini ekleyeceğm)
0

evrim masalına inanan
"insan"lar hala varmı?
şimdi bizler atanız mıyız?

"YOK ARTIK!!!" :) :) :)

1321 Mesaj
9 Kasım 2012; 21:40:46 

quote:

Orijinalden alıntı: avci26

aradan bayağı bir zaman geçmiş ama neden beğenmediğinizi yazasanız daha faydalı olur, ben mobililetişim
sitesinden karşılaştırma yaptım bazı özelliklerde vision ideostan çok üstün resmini ekleyeceğm)
0

Rom konusunda X5 bir adım öndedir. Arkadaş onu kastetmiş olabilir.

Dükkanım

276 Mesaj
9 Kasım 2012; 21:42:52 

arkadasim bu markadan uzak dur bes para etmez ideos x5 fiyati cok iyidi ama vision cok pahali huaweide satis sonrasi destek yok dogru duzgun guncelleme gelmiyo.git samsumg sony vb.al.ayrica alirken de 4.0 ve 4.1 guncellemesi varmi arastir

SAMSUNG GALAXY S III

700 Mesaj
9 Kasım 2012; 22:14:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

arkadasim bu markadan uzak dur bes para etmez ideos x5 fiyati cok iyidi ama vision cok pahali huaweide satis sonrasi destek yok dogru duzgun guncelleme gelmiyo.git samsumg sony vb.al.ayrica alirken de 4.0 ve 4.1 guncellemesi varmi arastir

Cevabın için teşekür ederim ama destek konusunda sony dışında ne samsung nede htc eski cihazlerına (kasten) destek vermiyor, (custom romlarda işe tam stabil çalışanını bulmak zor 2-3 özellik çalışsa 1-2 özellik tam çalışmıyor) her yeni android sistemi çıktığında sadece son 1-2 modellerine destek verip diğerlerini görmezden geliyorlar yani "paranı aldık naparsan yap" yada "güncel kalmak istiyorsan yeni telefonlarımızdan al yada elindekiyle idare et" der gibi halleri var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 10 Kasım 2012; 0:17:42 >

evrim masalına inanan
"insan"lar hala varmı?

276 Mesaj
9 Kasım 2012; 22:36:26 

quote:

Cevabın için teşekür ederim ama destek konusunda sony dışında ne samsung nede htc eski cihazlerına (kasten) destek vermiyor, (custom romlarda işe tam stabil çalışanını bulmak zor 2-3 özellik çalışsa 1-2 özellik tam çalışmıyor) her yeni android sistemi çıktığında sadece son 1-2 modellerine destek verip diğerlerini görmezden geliyorlar yani "paranı aldık naparsan yap" yada "güncel kalmak istiyorsan yeni telefonlarımızdan al yada elindekiyle idare et" der gibi halleri var ...

evet tabiki de oyle ama huawei orjinal romu bile stabil calismiyor adam fm radyoyu gizlemis ya yok boyle birsey alacaksan yerinde olsam guzel bi sony alirdim onun telefonlari gercekten guzel

SAMSUNG GALAXY S III

700 Mesaj
9 Kasım 2012; 22:42:38 

quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

evet tabiki de oyle ama huawei orjinal romu bile stabil calismiyor adam fm radyoyu gizlemis ya yok boyle birsey alacaksan yerinde olsam guzel bi sony alirdim onun telefonlari gercekten guzel

peki usta bu motorola atrix veya atrix 2 ler de özellik bakımından süper duruyor üstelik fiyatı da diğerleri gibi uçuk değil
neticete küçücük bir telefona kim laptop fiyatını vermek isterki (parası bol bol yoksa )

evrim masalına inanan
"insan"lar hala varmı?

276 Mesaj
9 Kasım 2012; 22:48:55 

quote:

peki usta bu motorola atrix veya atrix 2 ler de özellik bakımından süper duruyor üstelik fiyatı da diğerleri gibi uçuk değil
neticete küçücük bir telefona kim laptop fiyatını vermek isterki (parası bol bol yoksa )

hocam atrixi soracagin aklima gelmisti valla :) gecen cuma bizim isyerindeki arkadas atrix i aldi pzt. gunu iade etti sebebi parmak izi okuyucusu calismiyor zaten motorolanin ilk ve tek parmak izli yaptigi telmis yani orasi sikintili.acma kapama tusu da parmak okuttugun yer basmasi sikintili

ics guncellemesi yok 2.3.4 surumu var buzim arkadas begenmedi

anlayacagin o da iyi degil.temiz ikinci el xperia neo veya neo v,arc almani tavsiye ederim

SAMSUNG GALAXY S III

642 Mesaj
5 Mayıs 2013; 15:36:00 

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama Huawei U8850 Vision ı sıfır 450 tl ye alma imkanım var.Açıkçası bu fiyata bu özellikli telefon yok.Telefonu kız kardeşim kullanacak ben değil.Çok fazla özellikle işi olmaz

Sizce bu fiyata bu telefon alınmaz mı ?

Şimdiden teşekkürler.

94 Mesaj
6 Mayıs 2013; 20:46:10 

up

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK...

816 Mesaj
7 Mayıs 2013; 17:41:49 

quote:

0

Vision kağit üzerinde iyi. İdeos x5 rom yükledikten sonra visiondan kat kat iyi oluyor işlemci 1.8 ghz e kadar. Rom patrition ile 1.4 gb. Şuan düzgün 4.0.4 var 2-3 haftaya düzgün 4.2.1 çıkacak. geriye tek visionun tek artısı ön kamera ...

Origin/Battlelog ID : celatx
Steam ID : celatx /Kullanıcı adı: Meagre
Special Weapons And Tactics

170 Mesaj
30 Temmuz 2013; 11:26:05 

http://www.hepsiburada....ion/productDetails.aspx 298tl almak isteyenler kaçırmasın

Eski bir sitede (max*cep) uğradığım haksız bir suçlama ile yönetiminden atıldım. 5 yıllık emeğimiz, haber vermeksizin sorgusuz sualsiz siteye giriş ekranındaki bilgilendirme ile öğrendim ve son buldu. Artık bırakın yönetimi siteye bile uğramaz oldum. Emeğe saygısı olmayana benimde saygım olmaz. Bu emek düşmanlarına dikkat edin. Artık buralardayım.
Tüm sitelerden sınırsızca beklemeden indirin

441 Mesaj
30 Temmuz 2013; 11:31:58 

Telefonu kullananlar ön kamerasıyla program olmadan arama yapabiliyorlar mı?

31 Mesaj
30 Temmuz 2013; 11:40:22 

hepsiburada da fiyat baya düşük.

298,99 TL

ne dersiniz??

2085 Mesaj
30 Temmuz 2013; 11:59:54 

quote:

Orijinalden alıntı: aydinrahmi

hepsiburada da fiyat baya düşük.

298,99 TL

ne dersiniz??

Bu fiyata daha iyisi yok

209 Mesaj
30 Temmuz 2013; 13:26:33 

bu telefonda 3g görüntülü görüşme var mı acaba? tango skype
üzerinden değil, şebeke üzerinden 3g görüşme..?? saygılar

Toyota Corolla 2013 touch.

306 Mesaj
30 Temmuz 2013; 15:23:53 

Dün hepsiburadadan mail geldi. Telefon normalde 600-700 liralık ama site 300 liraya satınca hemen babam için sipariş verdim. 2 yıl KVK garantili arkadaşlar,gerçekten kaçırılmayacak fırsat.KVKnın kendi sitesinde bile cihaz 850 TL

441 Mesaj
30 Temmuz 2013; 16:19:41 

Telefonu kullananlar ön kamerasıyla program olmadan arama yapabiliyorlar mı?

301 Mesaj
30 Temmuz 2013; 21:51:08 

bugün veya yarın akşama kadar almayı düşünen varsa 50 tl indirim de benden........

worldkartın kampanyası var yarına kadar 500 tl ye 100 tl World puan veriyor.... World kartınız yoksa 100 tl yi bölüşürüz........

ama sipariş olayını nasıl yaparız onu bilmiyorum.... tek siparişde iki farklı kargo olmaz heralde........

5 Mesaj
31 Temmuz 2013; 4:28:45 

bende almayı düşünüyorum bu teli özelliklerine baktığımızda ön kamera war 3g de var o yüzden direk şebeke üzerinde görüşme yapabilirsin. bence bu fiyata böyle tel zor bulunur. s3 miniyi aratacağını sanmıyorum samsunglarıda sevmiyorum zaten. ilk androit telim olacak insallah bakalım hayırlısı. orda 3.7" yazıyo burda 3.8" hangisi doğru acaba?

84 Mesaj
31 Temmuz 2013; 4:57:56 

Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?

1778 Mesaj
31 Temmuz 2013; 5:07:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Blooded

Arkadaşlar kullananlar telefon hakkında yorumlarını yazarsa, almayı düşünenlere yardımcı olmuş olurlar. Bu telefonun artısı eksisi nedir, 300 TL verilir mi, huawei nasıl bir markadır?

Huawei kaliteli bir marka vision modeli ideos x5 ile ayni ve ben x5 ten çok memnunum

66 Mesaj
31 Temmuz 2013; 10:21:11 

Hepsiburada.com 'da 300 tl 6 taksit ve aşağıdaki incelemede çektiği resimler müthiş..

http://ausdroid.net/201...9/huawei-vision-review/

Şahsen düşünmeden 1 tane alıyorum...

O.o

1162 Mesaj
31 Temmuz 2013; 11:48:26 

cihazı az önce kargoya gidip elden teslim aldım.cihaz kvk yazılı jelatine sarılmış şekilde açılmamış kutulu olarak geldi kullanılmış ibaresi falan yok cihazı çıkardım inceledim ekranında jelatini var 4gb hafıza kartı üzerinde takılı.kendi uygulamaları yüklüyken kullanılabilir ram miktarı 176mb boş--156 mb kullanımda yazıyor.dahili depolama 164mb kullanımda--867mb boş olarak geldi.cihaz malzeme kalitesi olarak gayet güzel sağlamlık hissi veriyor android 2.3.7 sürümünü kullanıyor ve bence tek sıkıntısıda bu zaten o yüzden kararsız kaldım benim t20 ile arasında fark olmayacak çünkü,gerek varmıydı almaya diye düşünmüyor değilim

2011 astra clasıc3 hb essentia+konfor paket 1.6i 16v (115hp) gümüş gri

54 Mesaj
31 Temmuz 2013; 16:29:02 

burda arkadaş ANDROİD 4.0.4 ICECOULDSANDWICH i yüklemiş alıp yükleyebilirsiniz ama garanti dışına çıkar mı bilmeem

http://www.youtube.com/watch?v=BeO3eXdh0Es

Beni tek düşündüren 256k renk olması yoksa diğer özellikleri ace den filan iyi

1511 Mesaj
31 Temmuz 2013; 18:48:52 

Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?

1232 Mesaj
1 Ağustos 2013; 4:26:37 

bir adet te ben aldım hadi hayırlısı
İdeos x5 in sorunlarıyla boğuşmaktan sıkıldım biraz da vision'un kiler ile boğuşak
ben uslanmam arkadaş

Donanım Haber
## Bilgisayar Mühendisleri Odası ##

01101000 01101100 01101100 00100000 01101011 01101110 01101011

22 Mesaj
1 Ağustos 2013; 9:01:02 

ideos x 5 bende kullandım bir ara ses karşı tarafa boğuk gitme sorunu vardı . genel olarak iyi bir telefondu. visiondan bende satın aldım kargoda gelmedi henüz. alan arkadaşalar ses sorunu falana yada başka bir sorun var mı baya ucuz bu ucuzluk nereden geliyıor. teşekkküler

187 Mesaj
1 Ağustos 2013; 9:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Telefon rehberini sim karta aktarmak ya da yeni kişi kaydederken sim karta kaydetmek gibi bir seçenek yok sanırım ya da ben bulamadım, bilen var mı? Yoksa yedeklemeyi nasıl yapabiliriz?

evet telefonda öyle bir özellik yok,

Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom
Twitter @Koglamec
Facebook kglmc

66 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:00:50 

Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..

O.o

187 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Telefonun ucuzlaması konusunda endişe eden arkadaşlara.
Ben olaya şu pencereden bakıyorum. Bu telefonun stoğunun tüketilmesi açısından yapılmış bir kampanyadır.
Çünkü bu özellikle ve desteği kesilmiş bir telefona 700-800 tl gibi bir fiyat kimse vermez. Bende 1 adet sipariş verdim. İnşAllah hayal kırıklığı yaşamayız. Ama yukarda verdiğim linkteki incelemeye göre içim rahat..

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden

Twitter @Koglamec
Facebook kglmc

66 Mesaj
1 Ağustos 2013; 12:36:32 

quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

haklısın hocam umarım hayal kırıklığı yaşamazsın, hayırlı olsun şimdiden

Siz kullanıyorsunuz sanırım. Nasıl telefon kaliteli birşeymi yoksa kandıkmı

O.o

187 Mesaj
1 Ağustos 2013; 12:43:59 

ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş

Twitter @Koglamec
Facebook kglmc

15 Mesaj
1 Ağustos 2013; 17:04:25 

Kargo bugun elime ulaştı.Arkadaşın dediği gibi kapalı kutusunda şüphe uyandıracak hiçbirşey yok.telefon gayet güzel.Üzerinde kvk uygulamaları falan vardı gereksiz uygulamalar. Root atınca (original fabrika çıkışı rom galiba yüklenen) radyo geldi gereksiz diğer kvk uygulamaları da gitmiş oldu.Yalnız farkettiğim tekbirşey var.Normalde fotoğraflarda telefonun önyüzünde yukarı sol tarafında ( ikinci kameranın altında) huawei yazıyor.ama bana gelen telefonda yazmıyor.Sizde de durum bu mu?

68 Mesaj
1 Ağustos 2013; 18:30:10 

Bana ve Arkadaşa gelen telefonlardada
Ön sol üstteki Huawei yazısı yok...

AMD Athlon 64 X2 3600**ASUS M2A-VM 690G
**CORSAIR XMS2 1x2GB*

2 Mesaj
2 Ağustos 2013; 9:01:56 

bende dün babama 350 tl ye ucuza aldım zannnediyorum meğer 1 gün önce 300e mi satılıyormuş yani. Gitti 50 kağıt :(

16 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:30:24 

arkadaşlar ben aldım telefonu güzel baya, ama bişeyi çözemedim kilitli ekran mesaj veya whapsap tan bişey geldiğinde kilitli ekranda ışık yanmıyor, bildirim böstermiyor sadece ses çıkıyor ne geldiğini kilidi açtıktan sonra görebiliyoruz bunu ayarlayabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

66 Mesaj
2 Ağustos 2013; 21:25:19 

Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurup ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim mı, muhteşem olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 4:51:21 >

O.o

441 Mesaj
2 Ağustos 2013; 22:14:21 

Root yapanlar nasıl yaptılar anlatabiliraleemi

66 Mesaj
2 Ağustos 2013; 23:38:45 

Birde şunu paylaşayım. Telefonun hoparlor sesi normalın altında. Google playden jet audio plus indirin verin eq ayarını ses canavar

O.o

1058 Mesaj
3 Ağustos 2013; 0:27:26 

quote:

Telefon elime ulaştı ve beklentimin üzerinde mükemmel bir cihaz çıktı. Hiç tereddütsüz alınabilecek bir telefon. Ancak anlamadığım bir olay var, kimisi diyor ekranın üzerinde huawei yazısı yok kimisi var. Evet bu yazı bendede var. Ne ayak anlamadım . Kimiside diyor ekranda orjinal jelatin var, yoruma bakarak jelatinde almadık kaldık sap gibi . Üzerinde 4 gb hafıza kartı var ve 2 adet launcher ile birlikte 4 sayfa uygulama var (2 sayfa gereksiz). Root yapıp Xperia launcher kurdum ve sisteme entegre edip diğerlerini sildim, muhteşem oldu.

Hocam buna nasıl root yapacağımız hakkında bilgi verir misin?

8 Mesaj
3 Ağustos 2013; 10:09:18 

Benim telefonda geldi, daha iyi performans almak için ne yapmam gerekiyor bilenler anlatabilir mi, bir sürü program yüklü gelmiş

66 Mesaj
3 Ağustos 2013; 12:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Hocam buna nasıl root yapacağımız hakkında bilgi verir misin?

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

0

Xperia Launcher İndir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 3 Ağustos 2013; 16:11:22 >

O.o

8 Mesaj
3 Ağustos 2013; 14:02:02 

quote:

Arkadaşlar telefonun performansının düşük olmasına sebep olan yazılımlar ve birsürü gereksiz uygulamalar var. Ve ben araştırıyorum 2.3.5 için root yapılabiliyor ama 2.3.7 şimdilik imkansız görünüyor. Launcherler 5 para etmez bunun için tavsiyem xperia launcher kurup varsayılan yapın.. Bu telefonu ne yapıp edip root yapmam lazım

Xperia Launcher İndir.

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

464 Mesaj
3 Ağustos 2013; 16:07:54 

quote:

Orijinalden alıntı: demeter07

ben gayet memnunum hocam sadece kamera daha iyi olabilirmiş

Merhaba arkadaş, bende telefonu aldım çok memnunum. F/P ürünü. Sizde güle güle kullanın. Hocam bi kaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 - İlk tuş açarken titreşimi nasıl kesebilirim.

2- Ana ekranının en üst kısmına wifi bluetooth , gps bağlantılarının kısa yollarını getirebilirmiyiz?

3- Birde radyo yükleyince telefon garanti kapsamından çıkarmı ? Radyoyu nasıl yüklerim ? Şimdiden teşekürler.

İçin temiz olmadıktan sonra
Hacı hoca olmuşsun, kaç para!
Hırka, tespih, post, güzel ama ;
Yaradan kanar mı bunlara?

66 Mesaj
3 Ağustos 2013; 16:12:22 

quote:

Orijinalden alıntı: grace of dogville

dostum indirdim, ne yapmam gerekiyor şimdi biraz açıklar mısın? Nasıl yükleyeceğiz bunu telefona?

Hafıza kartına kopyala, menüden dosya yöneticisine girip oradan kur..

O.o

212 Mesaj
3 Ağustos 2013; 16:24:28 

Arkadaşlar yukarıda da yazmıştım.Telefonumun sol üstünde Huawei yazısı yok ve alt kısmından ışık sızıyor.Acaba Huawei yazısı olmayan ekranlar yan sanayi mi? Rica etsem Huawei yazısı olmayanlar telefonundan ışık sızıp sızmadığını kontrol edebilir mi?

441 Mesaj
3 Ağustos 2013; 18:58:27 

187 Mesaj
3 Ağustos 2013; 19:00:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

http://www.srsroot.com

Root için

işe yaramıyor hocam

Twitter @Koglamec
Facebook kglmc

127 Mesaj
4 Ağustos 2013; 17:22:25 

Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?

Bu mesajda bahsedilenler: @demeter07 Bu mesaja 1 cevap geldi.

187 Mesaj
4 Ağustos 2013; 20:14:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

Hocam imzanızdaki Huawei Vision 2.3.7 Rootlu Rom olayını yapsak garanti dışı mı kalır telefon ?

Evet garanti dışı kalır hocam

Twitter @Koglamec
Facebook kglmc

207 Mesaj
4 Ağustos 2013; 23:27:58 

bu telefonda görüntülü görüşme var mı hepsiburada.com da var gözüküyor kıyasla.com da yok gözüküyor çocuğuma almayı düşünüyorum o yüzden alıp kullananların cvabını bekliyorum

20314 Mesaj
6 Ağustos 2013; 10:46:59 

300 TL' ye jelatini açılmamış kutusunda, faturalı, KVK garantili, İstanbul' da elden teslim.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

10 Mesaj
6 Ağustos 2013; 15:41:15