Şimdi Ara

x box da ip adress error sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yaklasık 1.5 ay once aldıgım x box slım kasa makınada bı turlu lıve bahlanamadım ps3 te hıc sıkıntı yasamazken x boxta bu sorunu cozemedım hatada ıse

ip addres error baslıklı
    the console currently has a manually defıned ıs address that may be wrong most routers and modems can automatically assıgn an ip address
    select configure network to switch the ip settings to automatıc
    yardımcı olabılcek kımse varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: niyelka

arkadaslar yaklasık 1.5 ay once aldıgım x box slım kasa makınada bı turlu lıve bahlanamadım ps3 te hıc sıkıntı yasamazken x boxta bu sorunu cozemedım hatada ıse

ip addres error baslıklı
    the console currently has a manually defıned ıs address that may be wrong most routers and modems can automatically assıgn an ip address
    select configure network to switch the ip settings to automatıc
    yardımcı olabılcek kımse varmı acaba?

Ip adresini otomatige gecirmeni istiyor.Manuele almissin.Ben de mtuyu degistirince hata vermisti normal yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomatıge nasıl alcam sampıyon bır bılgın varmı ?
  • quote:

otomatıge nasıl alcam sampıyon bır bılgın varmı ?

Ip degistirme diy googlea yaz onune cikar zaten.Bilgisayar kullanarak alabilirsin.Ya da modme reset at.

• sen hala bağlanamadınmı yaa?sen bu işi çözdüğünde büyük ihtimal live kapanmış olcak :D neyse şaka bi tarafa burda muhakkak yardımcı olacak kişiler çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesx

sen hala bağlanamadınmı yaa?sen bu işi çözdüğünde büyük ihtimal live kapanmış olcak :D neyse şaka bi tarafa burda muhakkak yardımcı olacak kişiler çıkar.

Imzaniz kural disi.

• Xbox Dashboard-Settings-Network Settings'e gel. Orada Advanced Settings tarzı bir şeyler olacak, oradan IP olanını Manuel'den otomatiğe çevir. DNS manuelse onu da otomatik yap.
  • Aynen yaptim eli dedigini mtu hatasi veriyor bu sefer of

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedıklerını harfı harfıne uyguladım elı ama bu seferde lıve connection error hatası verıyor kırcam atcam bu cıhazı en sonunda :(
  • BAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHLANDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM LOOOOOOOOOO :D the kıng off fıgters :D oyuncuları yandı artıkın xDDDDD acılınnnn gelıyorum :DDDDDDDD
  • pesx cıkına kına yak bahlandım sen gec dalganı eve geldın sankı ayarlarını yapabıldın hıcbırsey bılmıyosun anca yazarsın ayrıca arkadaslıgımı bıtırdım senınle haberın olsun aramassan sevınırım bı daha xD kapak olsun sana
  • quote:

BAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHLANDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM LOOOOOOOOOO :D the kıng off fıgters :D oyuncuları yandı artıkın xDDDDD acılınnnn gelıyorum :DDDDDDDD

Keske baglanamasaydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden yardım ettiysem
  • aman tanrım anaokullu bile değilniye yardım ettiyseniz
  • nıe bole soledınız sımdı sız bakıyım
  • artık live bitmiştir benim için.
  • cokta umrumuzda ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.