Şimdi Ara

6.Nesil iPhone tasarımı detaylanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dikey doğrultuda uzatılarak ekranının 4"'in üzerine çıkartılması beklenen 6.nesil iPhone'a ait olduğu iddia edilen yeni ön panel fotoğraflarını yayınlandı.Apple.pro sitesi tarafından yayınlanan fotoğraflarda, siyah panelin yanı sıra yeni tasarımdaki beyaz ön panel de ilk defa gün ışığına çıktı.

Mayıs ayında 9to5Mac sitesi tarafından fotoğrafları yayınlanan ön panellerle birebir benzerlik taşıyan fotoğraflarda ön panelde 16:9 oranına yaklaşılarak ekran çözünürlüğünün dikey doğrultuda arttırıldığı ve çerçevenin büyük ölçüde inceltildiği görülmekte.

Diğer taraftan ön panelde dikkat çeken bir diğer unsur ise önceki modellerde ahizenin hemen sol tarafında yer alan Facetime kamerasının ahizenin üstüne taşınmış olması.

Ayrıca, beyaz ön panelde ahizenin hemen sol tarafında yer alan siyah noktanın yakınlık sensörüyle ilgili olma ihtimalinin yüksek olduğunu ifade edelim.

• Haber için sağolun teşekkürler ama vallahi sıktı artık şu apple haberleri dün geceden beri bitmek bilmedi 3-4 saate bir apple haberinden gına geldi.

• Yine gülle kadar ağır olmasa bari.. iphone 4 ve S çok ağır.

• off off çıksada alsak artık, gece rüyalarıma giriyor. arka panelindeki camı yan kesitindeki aluminyumu okşuyorum rüyalarımda... ekranın büyütülmesi de ayrı bir orgazm yaşatacak kullanıcılarına. şu an da bu haberi okurken 4s'imin arkasındaki elma logosunu camsille siliyordum tam da...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

off off çıksada alsak artık, gece rüyalarıma giriyor. arka panelindeki camı yan kesitindeki aluminyumu okşuyorum rüyalarımda... ekranın büyütülmesi de ayrı bir orgazm yaşatacak kullanıcılarına. şu an da bu haberi okurken 4s'imin arkasındaki elma logosunu camsille siliyordum tam da...

Balatayı sıyırmışsın sen
  • dikkat ederseniz siyah ve beyaz panellerin sensör yerleri farklı. kafam kariştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kusura bakmayın ama artık yemin ediyorum kusucam apple osursa haber yapılacak ya
  • Gerçek apple haberlerine birşey diyemem ama artık şu iddia , söyletinti haberler DH kalitesine yakışmıyor. Habercilik araştırma gerekir kesin olmayan bir haberide yayınlayıp beklentiyi boşa yükseltmeyin.

• quote:

off off çıksada alsak artık, gece rüyalarıma giriyor. arka panelindeki camı yan kesitindeki aluminyumu okşuyorum rüyalarımda... ekranın büyütülmesi de ayrı bir orgazm yaşatacak kullanıcılarına. şu an da bu haberi okurken 4simin arkasındaki elma logosunu camsille siliyordum tam da...

Hocam tam olarak ne kullanıyosun, tuz ruhu falanmı?

• Fandroidlerle tartışıp seviyemizi düşürmeyelim arkadaşlar her şey ortada. Bırakın kendi hallerine. Kervan yürüyor. :)))) :DDDD

• Cihazın ses çıkışları iğrenç ötesi.

• siyah kapak ile beyaz kapağın farklı olduğu dikkatlice bakınca anlaşılıyor. bir kere kenarlıkların kalınlığı farklı. sensör yuvaları farklı.. nasıl bu bunun beyaz renklisi denebilir??? hatta alt düğmenin kasayla olan aralığında bile bariz fark var... bu kadar da magazine çevirmeyin teknoloji sitesini derim.. burası dedikodu, teknoloji magazini sitesi değil.. teknoloji haber sitesi... dedikodu değil.... ha öyleyse onuda bilelim... böyle saçma yazı mı olur.. haber bile denmez buna..... aç konu dışında topik ne istiyorsan yaz orada... teknoloji sitesine mi geldik, iki resim arasındaki farkı göremeden heyecanla magazinsel yazarların sitesine mi anlamak zor...

• quote:

off off çıksada alsak artık, gece rüyalarıma giriyor. arka panelindeki camı yan kesitindeki aluminyumu okşuyorum rüyalarımda... ekranın büyütülmesi de ayrı bir orgazm yaşatacak kullanıcılarına. şu an da bu haberi okurken 4s'imin arkasındaki elma logosunu camsille siliyordum tam da...

IP ban atın şuna :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayped2

dikkat ederseniz siyah ve beyaz panellerin sensör yerleri farklı. kafam kariştı.

Dikkat edecek olursanız siyah panelin arka yüzeyi çevrili durumda bu nedenle sensör yerleri farklı gözüküyor.

• quote:

dikkat ederseniz siyah ve beyaz panellerin sensör yerleri farklı. kafam kariştı.

Siyah panel ters duruyor cunku. Ekranin cevresine bakinca anlasiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olabilir yapabilir cikabilir gelebilir bilirde bilir varsayimlar ustune yazilmis yazilar.surekli guncellenen sitede bunlarda guncelleme olabilir mi olabilir.tamam reklamla donen sitede apple in ne katkisi var bu sitenin sermayesine.kaliteli bir sitede varsayimlarla bu is olmaz.kesin bir bilgi olmadan bu sekilde haber yapilmamasi lazim.simdi benim uyelik silebilirmi silenebilir.umrumda olabilrmi olmayabilir.

• bu tarz bişey çıksın direk 4s alırım

• quote:

dikkat edersen beyaz panelin dış taraftan siyah panelin iç taraftan fotoğrafı çekilmiş

• quote:

off off çıksada alsak artık, gece rüyalarıma giriyor. arka panelindeki camı yan kesitindeki aluminyumu okşuyorum rüyalarımda... ekranın büyütülmesi de ayrı bir orgazm yaşatacak kullanıcılarına. şu an da bu haberi okurken 4simin arkasındaki elma logosunu camsille siliyordum tam da...

aman ona cam sil yetmez ilacla sil, mazallah kurtlanmasin...

• Aylardır, yıllardır her Apple haberi altına, sıkıldık Apple'dan, yeter söylentiler, dedikodu sitesi mi burası? tarzında yorumlar yapılıyor, artık anlayın bu sitede söylentilere de yer veriliyor, inanın sıkıldım bu yorumları görmekten, her markanın dedikodusu var ama Apple söylentisi çıkınca yetti öldük bittik diye herkes feveran ediyor. Her gün yeni ürün çıkmıyor, çıkacak ürünün de dedikodusu, söylentisi haber değeri taşıyor dolayısıyla, gayet doğal bir şey bu. Bilgi veren yorumlar görmek istiyorum ben gerçekten de...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.