Şimdi Ara

Y580 nerede kaldı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
10.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lenovo ne yapmak istiyor beyler , asusun kucağına atmak mı istiyor bizleri ? nerede kaldı bu cihaz ne zaman gelecek türkiyeye hiç kimse bilmiyor mu

• Hocam su an media marktten aliyorum cihazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi mağaza , kaça ve özelliklerini yazabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyluozan

Hocam su an media marktten aliyorum cihazi

türkiyedemi yaşıyorsun ? y580 olduguna eminmisin ? fiyatı ne kadar ?
  • Ben bu gün baktım adam haklı mediamarktta 2.3k ya satiyolar aydınlatma yok ama klavyede

• quote:

Orijinalden alıntı: katsumoto36

Ben bu gün baktım adam haklı mediamarktta 2.3k ya satiyolar aydınlatma yok ama klavyede

Başka model olmasın o , çünkü aydınlatmalı klavye olması lazım

• Ya hocam ışte bu yüzden millet Burda artik bilgi paylaşmıyor. Yukarıda yazdım gördüm diye altına gelip saçma sapan seyler yaziyosunuz Nasi biliyosaniz öyle yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: katsumoto36

Ben bu gün baktım adam haklı mediamarktta 2.3k ya satiyolar aydınlatma yok ama klavyede

vayy fiyatıda iyi o zaman. umarım y580 den bahsediyosundur z580-g580 gibi çeşitleri var karıştırmada. gerçi dediğim modellerinde 2300 olması zor. mediamarkta geldiyse 1-2 hafta içindede internete gelir.
  • hocam ürünü arkadaşa aldık. gayet memnun. klavyede aydınlatma mevcut gtx660m ekran kartı var 5400rpm 8gb ram var. ekranı hd led kasa kalitesi n56 gibi taş değil ancak. ürünün sogutması memnun edicek gibi görünüyor fan çıkışı tatmin etti. oda 1 gündür kullanıyor suan için memnun ürün dün 2.689 felandı. 2.500e indirdi arkadas. Bizde aldık geçtik
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyluozan

hocam ürünü arkadaşa aldık. gayet memnun. klavyede aydınlatma mevcut gtx660m ekran kartı var 5400rpm 8gb ram var. ekranı hd led kasa kalitesi n56 gibi taş değil ancak. ürünün sogutması memnun edicek gibi görünüyor fan çıkışı tatmin etti. oda 1 gündür kullanıyor suan için memnun ürün dün 2.689 felandı. 2.500e indirdi arkadas. Bizde aldık geçtik

çok teşekkürler bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sürgün34

gelmiş ama stok yok diyo yeni geliyo herhalde ?

http://pcdepo.com/lenovo-y580-59-332595-notebook-urun8121.html

http://pcdepo.com/lenovo-y580-59-332594-notebook-urun8120.html

bayağıdır o sitede var. fakat dediğin gibi stok yok. 1 aydır o sitede duruyor öyle.

• arkadaşlar satışa sunulmuş.Stoklara gelmiş y580 az önce aradım sordum hem i5lisi hemde i7lisi stoklara girmiş:) ilk ben alacam galiba:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cirkin_krall

arkadaşlar satışa sunulmuş.Stoklara gelmiş y580 az önce aradım sordum hem i5lisi hemde i7lisi stoklara girmiş:) ilk ben alacam galiba:D

neresi orası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azazel61

quote:

Orijinalden alıntı: cirkin_krall

arkadaşlar satışa sunulmuş.Stoklara gelmiş y580 az önce aradım sordum hem i5lisi hemde i7lisi stoklara girmiş:) ilk ben alacam galiba:D

neresi orası?

pcdepoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: azazel61

http://www.pcdepo.com/lenovo-y580-59-332595-notebook-urun8121.html

oha baya iyimiş fiyatı

aynen müdür beklenenin altında cıktı fiyatı.bu güzel oldu işte
  • hadi bekleyenlerin gözü aydın
  • Pcdepoda stokta var sanırsam 24saatte stoktan gönderi yazıyor ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Pcdepoda stokta var sanırsam 24saatte stoktan gönderi yazıyor ama?

aradım ben kardeşim stoklarımızda var dediler.Sipariş verdikten sonra gönderimi yapıyorlarmış hemen
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.