Şimdi Ara

Haydi Civ 5 Oynayalım (HD türkçe video içerir) 17 ağustos 2013 güncellemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
7
Favori
5.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu günden itibaren Brave new world serisi çekmeye karar verdim... ilk serideki gibi yoğun talep olur mu bilmiyorum ancak bu seriyi tamamlamayı umuyorum. en kısa sürede güncellemeye çalışacağım... şu anda yeni ek paketi ayrıntısına kadar çözmekle meşgulüm...

23 ekim 2012 güncellemesi
    Uzun zamandır benden güncelleme bekliyen arkadaşları beklettiğim için çok özür diliyorum ancak müsahit olabildim.
    15 i de koydum. roma senaryosunu sonlandırmaya karar verdim. oyunu çok oynayamıyorum ancak şu bayramdada çekebildiğim bir kaç bölümü daha çekmek isterim. eğer sizlerin merak ettiği bir konu var ise mesaj olarak atın. o konuyu videolu açıklamaya çalışayım.
    merak ettiğiniz konular hakkında kısa 10-15 dk lik sadece o konuyu derinlemesine anlatan öğretici Videolar
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hem yeni arkadaşlar hemde diğer izlemek isteyen arkadaşlar için hayırlı uğurlu olsun.
    playlist te yaptım. ekliyorum yenileri sürekli playlistede. subscribe yaparsanızda sevinirim:D
    olumlu olumsuz yorum bekliyorum.
    sadece ilk bölümü koydum. sırası ile ilerliyebiirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavil -- 17 Ağustos 2013; 8:34:41 >

• sesin gayet akıcı bence iyide anlatım yapıyosun kendine yeni bi kanal aç böyle letsplay videoları çek güzel olur.
  • Güzel olmuş, hiç CİV oynamadığım için anlamama rağmen sıkılmadım.
  • ikinci video geldi. 3 yolda
  • Cok güzel hazırlamasın emegine saglık. Civilizationu cogu kisi ilk basta anlayamayip oyunu siliyor.ben Civilization 2 den beri oynarım. En cok civ 4 severim hala beyond The sword oynarım arada sırada.bu oyun gelmis gecmis en iyi oyunlardan. Kıymetini bilmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 geldi. 4 yolda
  • Güzel olmuş, kanal manal aç sen
  • Bende videolar gorunmuyor..
  • Güzel olmuş bende yeni başladım Civ 5'e öğretici olarak çok işime yarar. Devamını bekliyorum.
  • gayet guzel hocam devamını bekleriz
  • 4 geldi. 5 ide çekip uploadlıcam ama upload çok uzun sürüyor. 17 dk video 50-60 dk de upload oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

4 geldi. 5 ide çekip uploadlıcam ama upload çok uzun sürüyor. 17 dk video 50-60 dk de upload oluyor.

fpv vıdeoların dıkkatımı cektıde bende fpv hastasıyımdır :D kamera yerı kotu olmus ilk fpv vıdeosunda 400 mt ıyı gıtmıssın o goruntu ıle eline saglık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

4 geldi. 5 ide çekip uploadlıcam ama upload çok uzun sürüyor. 17 dk video 50-60 dk de upload oluyor.

fpv vıdeoların dıkkatımı cektıde bende fpv hastasıyımdır :D kamera yerı kotu olmus ilk fpv vıdeosunda 400 mt ıyı gıtmıssın o goruntu ıle eline saglık hocam

konuyu çok amacından saptırmadan yazayım. evet ilk denemeler olduğu için öle rezil. görerek uçurdum uçağı kameraya kayıt yapıp arada baktım. haliyle 140 cm lik kanada sahip bir uçağa yükü abanıp 1.3-1.4 kg yaparsan böle olur. ilk versiyonlarda çeyrek gazda uçabilirken artık yarının daha fazlasında uçuyorumki anca tutunuyor havada. haliyle zorlaştırıyor kamera çekiminide. vizör1.0 diye bi model var eskişehirli cem abimin yaptığı. müsait olduğumda onu yapıp onla fpv yapacağım.

• 5 bitti. durdurak bilmeden sizler için uploadlıyorum. subsicrbe yada favori fl n yapın boşa uğraşmayayım.:D

6 yolda
  • Güzel videolar böyle türk letsplay channelarını falan hep takip ederim. Egeyle minecraft oynuyoruz **** falan.
  • Subscribe'ladım başka oyunlarıda yaparsan aslında zamanın varsa, güzel olur. P.M.'de attım ama buradan da yazayım. Shogun 2 güzel olabilir.
  • hemen izliyorum çok eksiğim var :) ekonomi çöküp duruyor food çok sorun yaratıyor..
  • 6 geldi. 7 yolda:D şimşek gibi ilerliyorum nazar değmesin. 60 kb uploadla:D
  • Hocam zahmet etmissin de Bazı yerleri geçerek daha dogrusu atlayarak cok daha Kolay yapabilirdin. Böylesi cok yorucu olmuştur senin icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Hocam zahmet etmissin de Bazı yerleri geçerek daha dogrusu atlayarak cok daha Kolay yapabilirdin. Böylesi cok yorucu olmuştur senin icin.

ilk videoda dediğim gibi baştan sona oyun olacağı için bütün hamleleri eksiksiz kaydetmem ve göstermem gerekiyor diye düşünüyorum. bütün letsplay videolarının temelide budur zaten baştan sona atlamadan çekerler.

ancak bahsettiğiniz gibi önemli kısımları içerekn kısa 3-4 dk lik videolarda yapabilirim ilerleyen zamanlarda. önceliğim şu lets play serisini bitirmek.

umalımda çok uzun olmasın:D 30-40 part bile olabilir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.