Şimdi Ara

Angry Birds Seasons, Appstore'da kısa süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Rovio'nun fenomen haline gelmiş oyunu Angry Birds'ün deniz sezonu Appstore'da bu haftanın ücretsiz uygulaması olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Kızgın kuşlarımız her zamanki gibi yumurtalarını çalan domuzların peşine düşerek domuzlara dünyayı dar etmek ve yumurtalarını geri almak istiyor. Klasik fizik tabanlı bulmacalar üzerine kurulu oyunda, ek olarak suyun kaldırma kuvvetini kullanmamız gereken bölümlerde yer alıyor. Şu an için 290 farklı bölüm sunan oyun ilerleyen dönemlerdeki güncellemeleriyle bu sayıyı arttıracak olan Rovio yeni bölümleri ücretsiz olarak sunacak.

Kızgın kuşların Piglantis'teki bu eğlenceli yaz macerasına ücretsiz olarak ortak olmak istiyorsanız, Angry Birds Seasons'a Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• tşk ler şimdi indiriyorum
  • Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri

Edit: androidde paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

yazık fanboy elmalar gene para ödeyecekk tabi ayfona 2400 lira verdiler bir kaç dolar ne ki

Edit2: çürük elmalar eksileyin eksileyin başka ne yaparsınız ki anca eksileyin ahahaa ezikler ya diğerleri de eksilesin ayfon fanboyları bu forum bitmiş arkadaş yemin ediyorum liseli kaynıyor ben gidiyorum arkadaş siz burda ayfonunuzla iyi eğlenceler artık cevap verirsenizde umrumda bile değil dh yi iyi bir yer sanıyorum burayı fazla para ödemeyi marifet sanan eziklerden başka hiç birşey yok size ayfonlarınızla iyi eğlenceler

eksilemeyi unutmayın ahahahahaha şuna bak arkadaş yaw güle güle bol bol para ödemeyi unutmayınn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8A506C2C1 -- 6 Temmuz 2012; 9:43:45 >

• Android'de beleş değil mi bu? Space'i satın almıştım ama diğerleri ücretsiz galiba.

Edit: Ucretsizmiş. Space varken buna pek sıra gelmez gibi ama indireyim bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilous -- 6 Temmuz 2012; 4:29:36 >
  • Teşekkürler indirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Android'de beleş değil mi bu? Space'i satın almıştım ama diğerleri ücretsiz galiba.

space'de ücretsiz google apple gibi soyguncu değil
  • Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri

Edit: paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

Cracklı ipalar dada kolay kolay güncellemeler gelmiyor maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri

Edit: paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

Aslında iphone ipaları hiçbir işe yaramıyor en stabil olanı parayı basıp satın almak ama o da ne androidde hem güncel hem stabil hem de bedava

A yok yo ayfon alanlar parayı da verir çok zenginler ya(!)

• quote:

quote:

quote:

Aslında iphone ipaları hiçbir işe yaramıyor en stabil olanı parayı basıp satın almak ama o da ne androidde hem güncel hem stabil hem de bedava

iPhone alan adam 1 doları uygulamaya veremiyorsa, boşuna taşıyordur arkadaşım o telefonu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iPhone alan adam 1 doları uygulamaya veremiyorsa, boşuna taşıyordur arkadaşım o telefonu.

ben ne dedim çok basit verir o 1 doları ama...

1 dolar bütün oyunların fiyatı değil.

kaliteli oyunlarla yapılan bir arşiv 20-25 dolar tutar.

sadece telefonda oynayacağınız sanal eğlenceli programlara para ödemek saçmalıktır.

gönül rahatlığıyla ödeyin ama para verdiklerini çatır çatır bedava oynarsam paranla rezil olursunuz bende suratınızı görürüm o zaman hocam tabiki ödersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8A506C2C1 -- 6 Temmuz 2012; 5:20:44 >

• quote:

Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri Edit: androidde paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz yazık fanboy elmalar gene para ödeyecekk tabi ayfona 2400 lira verdiler bir kaç dolar ne ki

Pis fakir yaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

quote:

Android'de beleş değil mi bu? Space'i satın almıştım ama diğerleri ücretsiz galiba.

oyun konusunda hiç bir firma Microsoft ve sony kadar soyguncu olamaz, Apple 1-3 dolara satarken micro ve sony 40-60 $ a satıyor oyunlarını
    Apple gibi düşük fiyat söz konusu değil yani casual olmayan oyunculara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 6 Temmuz 2012; 8:15:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

quote:

oyun konusunda hiç bir firma Microsoft ve sony kadar soyguncu olamaz, Apple 1-3 dolara satarken micro ve sony 40-60 $ a satıyor oyunlarını
    Apple gibi düşük fiyat söz konusu değil yani casual olmayan oyunculara

Hocam naptın ya sony ile apple bir tutulur mu oyun konusunda, sony exclusive oyunlara kac milyon $ butce ayırıyor kim bilir e pahalı olsun bi zahmet apple a göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri Edit: androidde paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz yazık fanboy elmalar gene para ödeyecekk tabi ayfona 2400 lira verdiler bir kaç dolar ne ki
    Pis fakir yaa.

Adam kaç yövmiyesini heder etmiş gitmiş galaxy s3 almış bide uygulamayamı para versin..Aç adam aç oyun bulamazsa ölür.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri Edit: androidde paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz yazık fanboy elmalar gene para ödeyecekk tabi ayfona 2400 lira verdiler bir kaç dolar ne ki
    Pis fakir yaa.

Adam kaç yövmiyesini heder etmiş gitmiş galaxy s3 almış bide uygulamayamı para versin..Aç adam aç oyun bulamazsa ölür.

• quote:

Edit: androidde paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

yazık fanboy elmalar gene para ödeyecekk tabi ayfona 2400 lira verdiler bir kaç dolar ne ki

free versiyonda bolum sayisi az.

• quote:

quote:

quote:

Pis fakir yaa.

Tamam liseli diliyle anlatmaya çalışacağım. Bak kardeşim.Ben o uygulamaya verilen paraya acımam.Sadece her gereksiz uygulamanın paralı olması bana saçma geldi.Anladınızmı bay zenginler?

Anlayamadıysanız tekrar anlatayım güzel elmacı kardeşler.

Ha bu arada ayfon alıp hava atmak için vereceğimden az verdim,emin olun aklınızı başınıza alın elmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8A506C2C1 -- 6 Temmuz 2012; 9:12:00 >

• Bu oyun 28 mb ama ipade yükleyince 230 mb oluyor sizde de öylemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fender52 -- 6 Temmuz 2012; 9:26:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hırsızlık yapmasanız,
    lisans ne demek, yazılım ne demek, yazılımcının emeği ne demek, legal işler ne demek, bunları biraz öğrenseniz, bilseniz ne güzel olacak da, yok işte..

cebinizde 1500 liralık telefon var (ki bu da neyine senin git önce don al kendine diyesim geliyor aslında) 1.5TL nin hesabını yaparlar..

sırf crackli uygulama yüklemek için telefonlarına jailbreak yapanlar gözümde adam değildir. Çok net söylüyorum..

Konu sadece uygulama satın alma olayı değil, genel olarak söylüyorum ki, küçük hesap=kişiliksiz küçük insan..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.