Şimdi Ara

Angry Birds Seasons, Appstore'da kısa süreliğine ücretsiz olarak yayında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyice baydı cidden... İsterlerse üstüne 5$ versinler yine yüklemem, yükletmem...
  • Yine başlamış androit ve ios fanboyları.Ula neyine tartışıp duruyorsunuz.Bende android kullanıcısıyım fakat bir kere olsun ona buna laf etmedim.Neyin çekememezliği bu arkadaş.Sevmiyorsan kullanmazsın olur biter.Niye milletin kendi isteği ile aldığı cihazlara laf yetiştirme çabasındasınız ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri

Edit: paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

Cracklı ipalar dada kolay kolay güncellemeler gelmiyor maalesef

Aslında iphone ipaları hiçbir işe yaramıyor en stabil olanı parayı basıp satın almak ama o da ne androidde hem güncel hem stabil hem de bedava

A yok yo ayfon alanlar parayı da verir çok zenginler ya(!)

İpa dosyasını nasıl yüklerim ipad a ? Pc den indirip oyunları ipada nasıl kurabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarda buradan apk falan aratın indirin diyen arkadaşlar haklı demiyorum ama bir noktada haklılar maalesef.Uygulamaların hepsi olmasa da bazılarının ücreti gerçekten saçma.5$'a satılan ürünler 1-2$'a da satılabilir.Burada 3-4 $ ın lafını yapıyorsun diyenler olabilir.Oyunun hakkını istemeyen üretici ,tüketicilileri illegale yönlendiriyor maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Yukarda buradan apk falan aratın indirin diyen arkadaşlar haklı demiyorum ama bir noktada haklılar maalesef.Uygulamaların hepsi olmasa da bazılarının ücreti gerçekten saçma.5$'a satılan ürünler 1-2$'a da satılabilir.Burada 3-4 $ ın lafını yapıyorsun diyenler olabilir.Oyunun hakkını istemeyen üretici ,tüketicilileri illegale yönlendiriyor maalesef

Bu görüşe katılıyorum...

Bazı uygulamalar parasını haketmiyor, bazıları da daha pahalı olsa bile alınır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Yukarda buradan apk falan aratın indirin diyen arkadaşlar haklı demiyorum ama bir noktada haklılar maalesef.Uygulamaların hepsi olmasa da bazılarının ücreti gerçekten saçma.5$'a satılan ürünler 1-2$'a da satılabilir.Burada 3-4 $ ın lafını yapıyorsun diyenler olabilir.Oyunun hakkını istemeyen üretici ,tüketicilileri illegale yönlendiriyor maalesef

Bu görüşe katılıyorum...

Bazı uygulamalar parasını haketmiyor, bazıları da daha pahalı olsa bile alınır...

Evet.İşte biz tüketici olarak bu konuda haklıyız.Sesimizi de duyurmak yerine illegal yolları tercih ediyoruz.Firmalar bunun farkında fakat onlarda niyeyse sırtını dönüyor.Şuan ben şahsen temple run için o fiyatı vermem.Ama Move The Box var veririm yani.Aslında oylama usulü oyunların fiyatı belirlenebilir.Firmalar oylama açarak oyunun ücretini tüketicilere seçtirirse çok daha güzel olur bence.İllegale yönelim azalır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Bu görüşe katılıyorum...

Evet.İşte biz tüketici olarak bu konuda haklıyız.Sesimizi de duyurmak yerine illegal yolları tercih ediyoruz.Firmalar bunun farkında fakat onlarda niyeyse sırtını dönüyor.Şuan ben şahsen temple run için o fiyatı vermem.Ama Move The Box var veririm yani.Aslında oylama usulü oyunların fiyatı belirlenebilir.Firmalar oylama açarak oyunun ücretini tüketicilere seçtirirse çok daha güzel olur bence.İllegale yönelim azalır.

Burda da haklısınız ama şahsen yoğun yaşam temposunda ben bunlarla daha fazla uğraşamam... Üstümüze düşeni yapıyoruz ama firmalar buna rağmen bir çekidüzen vermiyorsa fiyatlara biz ne yapalım... Gider JB yapıp alırım daha iyi bu durumda...

• quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

quote:

quote:

Uğraşmayın böyle şeylerle yazın angry birds seasons full apk veya ipa diye aratın,indirin mis gibi uğraşmayın aramakla bedava şeyleri

Edit: paralı versiyondan tek farkı ad free olması ama bedava sürümü indirin ve oyuna girmeden önce interneti ayarlardan kapatın o dahil hiçbir oyun reklam yapamaz

Aslında iphone ipaları hiçbir işe yaramıyor en stabil olanı parayı basıp satın almak ama o da ne androidde hem güncel hem stabil hem de bedava

iPhone alan adam 1 doları uygulamaya veremiyorsa, boşuna taşıyordur arkadaşım o telefonu.

ben ne dedim çok basit verir o 1 doları ama...

1 dolar bütün oyunların fiyatı değil.

kaliteli oyunlarla yapılan bir arşiv 20-25 dolar tutar.

sadece telefonda oynayacağınız sanal eğlenceli programlara para ödemek saçmalıktır.

gönül rahatlığıyla ödeyin ama para verdiklerini çatır çatır bedava oynarsam paranla rezil olursunuz bende suratınızı görürüm o zaman hocam tabiki ödersiniz

Sonra ağlamayın da Google Play'de yok diye.

akıllı arkadaşlardan biri ios için google play yok çünkü android i google yapıyor google play açmaları normaldir.lütfen malınızı öğrenip gelin biraz.

Dediğimi iyice oku anla. Demek istediğim şu, paralı olmasının sebebi kullanıcıdan 1-2 ne alsak kâr mantığı değil. Rekabet oluşsun ki market büyüsün mantığı var. Ha tabi ki para da söz konusu, fakat asıl amaç marketi büyütmek. İşe yaramamışsa sen söyle? Bu kadar büyük bir marketle ne Ovi Store yarışır ne Google Play henüz. Android tabanlı kaç tane telefon var, neden hala Google Play'e destek yok AppStore kadar? Çünkü programcıların amacı para kazanmak, e bu da iOS'da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 6 Temmuz 2012; 22:50:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous Androidde beleş değil mi bu? Spacei satın almıştım ama diğerleri ücretsiz galiba. Edit: Ucretsizmiş. Space varken buna pek sıra gelmez gibi ama indireyim bari.
    spacede ücretsiz google apple gibi soyguncu değil

Yav çok gülünç duruma düşüyorsunuz.Daha bir uygulamanin fiyatını apple ın veya google ın belirlediğini düşünüyorsanız size diyecek bir şeyim yok.iOs uda Android e severim fakat gerzek tiplerin burada gelipte iOs a bk atmalarından nefret ederim.Neyseki her android kullanıcısı sizin gibi davranmıyor.Size ne lan?Haber gayet basit angry birds seasons ios icin bir sureligine ucretsiz yayinlandi.Eeee?Yani en son boyle yorumlar görüceğimi düşündüğüm haberde gerecekten şok oldum.Sizeeeee neee kardeşim? Psnde bir oyuna indirim yapildiginda xbla da olmayinca yada daha ucuz olunca millet birbirine mi giriyo?Ayrica apple soyguncu diyen zekiii arkadasaimiz da bu bedava sureyi applein duzunledigini anlayamiyacak kadar cahil galiba.Evet android surumunde ucretsiz indirdim oynuyorum ama reklamlardan nefret ederiim ve oyunu satin aldim.Sizene baskasinin veya benim bir uygulama yada oyuna verdigim paradan.Yeri geldiginde jb de kullandim kirik ipa da.Ama yeri geldiginde de satin da aldim.Saygısız kisilerin tekisiniz.Sukurki her ios veya android kullancısı sizin gibi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

İcinde androidin "a" si gecmeyen su konuda bile tartisma cikaran her gordugu haberde saldiriya gecen android fanlari yetti. Kendi platformlarinin gelistirciler tarafindan appstore kadar kale alinmamasindan dolayi yasadiklari ezikligi apple lafinin gectigi her konuda hafifletmeye calisiyorlar. Bir de apple a soyguncu diyorlar goren de playstore daher oyunu bedava sanir. Ac playstore u dunya kadar ucretli oyun satiliyor. Neyin kafasini yasiyorsunuz. 2-3 tane oyunu gelistiricileri appstore da ucretli satiliyor diye apple a cemkirmek nasil bir ezikliktir.
    Tabii siz de haklisiniz gumbur gumbur gelen bi oyun once ios a cikar. Onun ezikligini yasarsiniz. Bi kac ay sonra androide de cikar. Alt seviye telefonlar zaten acamaz onu gectim en az bir bucuk bin vermeniz lazim oyunu oynayabilme sansiniz olmasi icin. Sans diyorum cunku milyarlik telefonlarin bazi oyunlarda nasil performans gosterdigi ortada.
    Hayat size zor vallahi.

Kesinlikle katılıyorum ki bir android kullanıcısı olarak bereket iPod var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

quote:

quote:

iPhone alan adam 1 doları uygulamaya veremiyorsa, boşuna taşıyordur arkadaşım o telefonu.

ben ne dedim çok basit verir o 1 doları ama...

1 dolar bütün oyunların fiyatı değil.

kaliteli oyunlarla yapılan bir arşiv 20-25 dolar tutar.

sadece telefonda oynayacağınız sanal eğlenceli programlara para ödemek saçmalıktır.

gönül rahatlığıyla ödeyin ama para verdiklerini çatır çatır bedava oynarsam paranla rezil olursunuz bende suratınızı görürüm o zaman hocam tabiki ödersiniz

Sonra ağlamayın da Google Play'de yok diye.

akıllı arkadaşlardan biri ios için google play yok çünkü android i google yapıyor google play açmaları normaldir.lütfen malınızı öğrenip gelin biraz.

Dediğimi iyice oku anla. Demek istediğim şu, paralı olmasının sebebi kullanıcıdan 1-2 ne alsak kâr mantığı değil. Rekabet oluşsun ki market büyüsün mantığı var. Ha tabi ki para da söz konusu, fakat asıl amaç marketi büyütmek. İşe yaramamışsa sen söyle? Bu kadar büyük bir marketle ne Ovi Store yarışır ne Google Play henüz. Android tabanlı kaç tane telefon var, neden hala Google Play'e destek yok AppStore kadar? Çünkü programcıların amacı para kazanmak, e bu da iOS'da..

android ile Türkiye anlaşması yok o yüzden adnroid paralı uygulamalarıda Türkiyeye sunmuyor amaç bu ve dediklerinizden tek kelime anlamadım belkide uykusuzluktandır sabah baştan okurum

• quote:

android ile Türkiye anlaşması yok o yüzden adnroid paralı uygulamalarıda Türkiyeye sunmuyor amaç bu ve dediklerinizden tek kelime anlamadım belkide uykusuzluktandır sabah baştan okurum

Dostum anlaşılmayacak bişey yok. Android-Türkiye ile alakası yok olayın. Baştan açıklayım sana. Apple ne diyor, sen bana uygulama yazıp ver ben bunu serverlarımda tutup satarım AppStore'da, gelirin %70 i sana, %30'u Apple bütçesine ayrılır diyor. Apple'ın buradaki mantığı milletten 0.3$ kırarak zengin olmak değil, programcılar arası rekabet oluşturmak. Yani bir programcı 1000$ kırıyorsa uygulama satarak, diğeri diyor ki ben daha iyisini yaparım 2000$ kırarım. E daha güzel bi uygulama yapıyor. Programcılardan kastım insanlar algılama, artık şirketler (Rovio vs..). Bu yüzden AppStore daha önde. Şahsen benim verdiğim 4-5 $ koymaz bana. 4-5$ verdim diye "mal, ezik" damgası yiyeceksem bu muhabbeti yapmamızın da mantığı yok. Sonuçta ben o 1$'ı verirken uygulama + market için veriyorum.

Son olarak ben sana çok güzel bir örnek veriyim. Bak gerçekten güzel örnek oldu iyice oku :).

Angry Birds çıktı, sonrasında Seasons, Rio,Space diye çeşitlerini çıkardılar. Sevildi, sevilmedi orası ayrı konu. Bir ara adamların AppStore top 25'de 3 oyunu birden vardı. Şimdi sana ibretlik sorum ise şu. Angry Birds'ün ilk oyunu AppStore'da bu kadar satılmasaydı diğerleri çıkar mıydı? Ben sana cevap veriyorum. Bence kesinlikle çıkmazdı. Şirket oradan kaç milyon $ kırdı kim bilir. Android severlere kalsa bedavaya indireceklerdi, sonrası? Yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 6 Temmuz 2012; 23:26:43 >

• Ne la bu iphone'u olanların kendilerini bir şey zannetmesi. Parası olan herkese veriyorlar o telefonu bir ayrıcalık meselesi değil yani gençler size özel değil yani o telefon. Ne bu paraları yok iphone alamıyolar android alıyorlar felan tavrı. Yani senin paran var iphone aldın diye ihya mı oldun? Çoğu da baba parasıyla almış ergen sürüsü.
  • quote:

quote:

Dostum anlaşılmayacak bişey yok. Android-Türkiye ile alakası yok olayın. Baştan açıklayım sana. Apple ne diyor, sen bana uygulama yazıp ver ben bunu serverlarımda tutup satarım AppStore'da, gelirin %70 i sana, %30'u Apple bütçesine ayrılır diyor. Apple'ın buradaki mantığı milletten 0.3$ kırarak zengin olmak değil, programcılar arası rekabet oluşturmak. Yani bir programcı 1000$ kırıyorsa uygulama satarak, diğeri diyor ki ben daha iyisini yaparım 2000$ kırarım. E daha güzel bi uygulama yapıyor. Programcılardan kastım insanlar algılama, artık şirketler (Rovio vs..). Bu yüzden AppStore daha önde. Şahsen benim verdiğim 4-5 $ koymaz bana. 4-5$ verdim diye "mal, ezik" damgası yiyeceksem bu muhabbeti yapmamızın da mantığı yok. Sonuçta ben o 1$'ı verirken uygulama + market için veriyorum.

Son olarak ben sana çok güzel bir örnek veriyim. Bak gerçekten güzel örnek oldu iyice oku :).

Angry Birds çıktı, sonrasında Seasons, Rio,Space diye çeşitlerini çıkardılar. Sevildi, sevilmedi orası ayrı konu. Bir ara adamların AppStore top 25'de 3 oyunu birden vardı. Şimdi sana ibretlik sorum ise şu. Angry Birds'ün ilk oyunu AppStore'da bu kadar satılmasaydı diğerleri çıkar mıydı? Ben sana cevap veriyorum. Bence kesinlikle çıkmazdı. Şirket oradan kaç milyon $ kırdı kim bilir. Android severlere kalsa bedavaya indireceklerdi, sonrası? Yok..

haklısınız şimdi daha iyi anladım ve bu apple android gibi şirketlerde çok çakalmış

• Hemen indirdim. 3 tane oyun oldu space rio seasons ama üçünü de oynamıyorum. Temple run el alışkanlığı oldu bırakamıyorum.
  • Arkadaş, ne Androidmiş, ne Applemış, ne Sonymiş ya... Dandik bi domuz vurmaca oyunu yüzünden millet birbirine saydırır hale gelmiş.
    Psikolojik sorunlarınız mı var ya? Sizin o firmalarda hisseniz mi var ki bu kadar çok savunuyorsunuz anlamadım ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperkin

Arkadaş, ne Androidmiş, ne Applemış, ne Sonymiş ya... Dandik bi domuz vurmaca oyunu yüzünden millet birbirine saydırır hale gelmiş.
    Psikolojik sorunlarınız mı var ya? Sizin o firmalarda hisseniz mi var ki bu kadar çok savunuyorsunuz anlamadım ki?

Hocam çoğu 2000 küsür lira vermiş 500-600 lira veren adamın aynı oyunu oynamasını sindiremiyor o yüzden bu saldırganlık. AppStore'da yayınlanan ertesi hafta Google Play'de. Zaten 600 liralık android telefonun açamayacağı oyun yok. Sanki bir telefona 2000 lira bayıldı diye bana Kral soyundan geliyor. Resmen işletim sistemleri arasında Kast sistemi oluşturuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agos -- 6 Temmuz 2012; 23:57:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borussia Dortmund

quote:

Arkadaş, ne Androidmiş, ne Applemış, ne Sonymiş ya... Dandik bi domuz vurmaca oyunu yüzünden millet birbirine saydırır hale gelmiş.

Hocam çoğu 2000 küsür lira vermiş 500-600 lira veren adamın aynı oyunu oynamasını sindiremiyor o yüzden bu saldırganlık. AppStore'da yayınlanan ertesi hafta Google Play'de. Zaten 600 liralık android telefonun açamayacağı oyun yok. Sanki bir telefona 2000 lira bayıldı diye bana Kral soyundan geliyor. Resmen işletim sistemleri arasında Kast sistemi oluşturuyorlar.

Şimdi al tartışma çıkaran kim oldu? O kadar ironik mesaj atıyorsunuz ki, tartışmayı Apple'cı arkadaşlar çıkarıyor derken tartışma çıkarıyorsunuz haberiniz yok. Saygı bitmiş bu forumda.

• quote:

quote:

Hangi android cihazmis o 600 liraya butun oyunlari acan?
    Cok uç seyler gordum de bu kadarini gormedim. Bilmesek kullanmasak inanicaz sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

quote:

quote:

Hangi android cihazmis o 600 liraya butun oyunlari acan?
    Cok uç seyler gordum de bu kadarini gormedim. Bilmesek kullanmasak inanicaz sana

Huawei IDEOS X5 telefona LewaOS ROM'unu yükledim N.O.V.A 3 ve Asphalt 6 hiç bir takılma yaşamadan oynadım. Bunlardan daha ağır oyun olmadığına göre bütün oyunları oynatır. Ayrıca IDEOS X5'i 500 liraya aldım 600 liralık bile değil

O değilde o resim ban sebebi olmasın sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.