Şimdi Ara

Boy uzaması hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Boyum 1.77 yaş 18 büyüme kıkırdakları daha kapanmamış.
    Boyumun 1.80 ustune cıkmasını istiyorum ve bu yuzden 15 gundur aşşagıdakılerı uyguluyorum:

1-Hergün 500 ml süt
    2-Seven Seas Omega 3 balık hapı, multi vitamin hap ,ve mineral adında demir,çinko saglayan hap
    3-Hergün 100 ip atlama,her sabah acma germe,haftanın 4 günü yüzme

Bunları yapmam yeterlı mı uzama için?evde barfiks demiri takıcak yer yok ki annem de ızın vermıyor kapılara takmama.Sırf onun ıcın de bu sıcakta salona gıt gel yapmak ıstemıyorum.

Ayrıca aklımda kalan soruda mesela genetigimizde 1.85 olmak varsa biz spor yaparak bu genetik boya hızlı mı ulasmasını saglıyoruz.Yani mesela hiç spor yapmayayım ama hergun sutumu ıcıp duzenlı besleneyım boyum enınde sonunda genetıgımde yazan kadar olur mu?

Dipnot:Baba 1.88 , annem 1.68 , abim 1.82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 3 Temmuz 2012; 14:19:14 >

• bU konu hakkında bilgisi olan yok mu yardımcı olacak?
  • Büyüme kıkırdaklarının kapanıp kapanmadığını nereden öğrenebiliriz ?
  • @Lostfan Endokrinoloji bolumune gidip muayene olman lazım veya radyoloji bolumunden sol el bilek rontgen cektirceksin baktırıcaksın kapanmıs mı dıye benımkıler kapanmamıs ama kapanmak uzereymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 3 Temmuz 2012; 14:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

Arkadaslar selamlar ,

Boyumun 1.80 ustune cıkmasını istiyorum ve bu yuzden 15 gundur aşşagıdakılerı uyguluyorum:

1-Hergün 500 ml süt
    2-Seven Seas Omega 3 balık hapı, multi vitamin hap ,ve mineral adında demir,çinko saglayan hap

Bunları yapmam yeterlı mı uzama için?evde barfiks demiri takıcak yer yok ki annem de ızın vermıyor kapılara takmama.Sırf onun ıcın de bu sıcakta salona gıt gel yapmak ıstemıyorum.

Ayrıca aklımda kalan soruda mesela genetigimizde 1.85 olmak varsa biz spor yaparak bu genetik boya hızlı mı ulasmasını saglıyoruz.Yani mesela hiç spor yapmayayım ama hergun sutumu ıcıp duzenlı besleneyım boyum enınde sonunda genetıgımde yazan kadar olur mu?

hocam çılgınmısın napıyosun ya

• Yüzmeyi biraz arttir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu14

quote:

Orijinalden alıntı: ARES.

Arkadaslar selamlar ,

1-Hergün 500 ml süt

hocam çılgınmısın napıyosun ya

Fazla mı abartmısım acabatek derdim 1.80 in uzerine cıkmak.4 ay felan deneyecegim bu sekil boyumda 1 cm kıpırdama bile olmazsa bakacagım duruma artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

Yüzmeyi biraz arttir

Haftanın 4 günü (maksimum 4 gun gidilebiliyor haftada gittigim spor kompleksi oyle) 1 buçuk saat yuzuyorum.Kalan 3 gunu de basketle doldurabılırım belki bi programa bakayım.
  • Ben 16 yasımdayım 168 boyum ablamında büyüme kıkırdakları kapanmıs 17 yasında 155
  • Yanliz doktorada basvur bence kalsimun fazlasida zarar haplari ona gore kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.