Şimdi Ara

iPhone IMEI Pasaport Kaydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone'u ilk aldığım zaman geçerli pasaport bulamadığım için kaçak kayıt yaptırmıştım ve yaklaşık 5-6 aydan sonra şu an kaydı düştü. Yakın zamanda yurtdışından gelen akrabam sayesinde şu an elimde pasaport var ama eski kayıt hala durduğu için üzerine yasal da olsa normal kayıt yaptıramıyorum. (TİM'e gittim oradan söylediler) Eski kaydı yapan yere de ulaşamadığım için eski kaydı sildiremiyorum.

Benim ihtiyacım olan eski kaydı silebilecek birisi. Yeni kayıt istemiyorum, dediğim gibi pasaport üzerine kayıt yapacağım ancak eski kaydı silebilecek birisi varsa bu konuda yardımını rica ediyorum. Veya yardımcı olabilecek bir arkadaşınız/tanıdığınız varsa o da olur. Bana buradan veya PM'den ulaşabilirsiniz.

NOT: Konu biraz acildir!

• 50 liraya pasha yapıyor 25 lirada kendine alıcak :)
  • imuratk var forumda . İstersen bir danış.
  • İlginiz için teşekkürler, sorunu çözmüş bulunuyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bshady

İlginiz için teşekkürler, sorunu çözmüş bulunuyorum :)

Kardesim eski kaydı nasıl sildirdin lütfen bana bilgi verirmişim benimde arkadasim yurtdışına gidip gelicek 1 ay sonra onun pasaportuna Kayit ettirmek istiyorum eski kaydı nasıl silerim söyler misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoro_44

quote:

Kardesim eski kaydı nasıl sildirdin lütfen bana bilgi verirmişim benimde arkadasim yurtdışına gidip gelicek 1 ay sonra onun pasaportuna Kayit ettirmek istiyorum eski kaydı nasıl silerim söyler misin?

aynen lütfen yardım.
  • Kayıt düştüğü için sildirmeye gerek olmuyor diye düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Kayıt düştüğü için sildirmeye gerek olmuyor diye düşünüyorum?

İyide benim kaydım daha düşmedi. Kaydım tahmini 2-3 ay sonra düşecek ben 1 ay sonra kaydı düşmeden sildirip arkadaşımın pasaportuna Kayit ettirmek istiyorum cihazımı..
  • quote:

arkadaşım nasıl sorununu çözdün bizide bilgilendirirsen süper olur , eski pasaport kaydını bi şekilde sildirmem lazım yenisini kayıt ettirmem için
  • arkadaşlar kusura bakmayın bilgi veremedim, muhtemelen sizler sorunu bir şekilde çözmüşsünüzdür ama başka arkadaşların ihtiyacı olursa diye yazayım. pasaport kaydını katakulli yollarla yapanlardan forumdan güvenilir bir arkadaş buldum ve eski kaydı 50 TL karşılığında sildi. reklam olsun istemiyorum bu yüzden burada yazmayacağım ama PM atanlar için kim olduğunu söyleyebilirim. bu arada;

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Kayıt düştüğü için sildirmeye gerek olmuyor diye düşünüyorum?

açıkçası ben de aynı şekilde düşünmüştüm ancak öyle olmadı. ilk kayıt da yasadışı şekilde yaptırmıştım belki de o yüzdendir bilemiyorum ama eski kayıt hala gözüktüğü için üzerine yeni kayıt yapamadılar.

her neyse, bu işlemler sonunda telefon yurtdışından yeni gelmiş hale dönmüştü ben de ablamın pasaportu üzerine kayıt yaparak işlemi hallettim. sonuç olarak biraz tuzlu ve yorucu oldu ama kurtuldum neyse ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.