Şimdi Ara

Galaxy s3 ekranda siyah leke

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
15.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun S3umu almistim cok begendim telefonu fakat gece film izlemek icin aldim elime Telefonu kapatmistim. telefonu acarken ekranda siyah leke oldugunu gordum murekkep gibi.sadece karanlik ortamda siyah görüntülerde belli oluyor. Boyle olayla karsilasan varmi. Telpa garantili aldim telefonu sizce napayim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellemon -- 30 Haziran 2012; 10:59:49 >

• buradakilerin garantine ver demesinimi bekliyosunuz ?

öyleyse garantiye verin değişim yapsınlar.
  • Garantiye ver ürün değişimi iste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1nger91

Garantiye ver ürün değişimi iste.

ürün değişimi ortalama kaç gün sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: omRcftc

quote:

Valla o konuda tam olarak bir bilgim yok.İstersen garantiye götürünce ilgililere sor ama 2 haftadan fazla sürmez diye tahmin ediyorum.
  • quote:

quote:

5 dk.
    ürünü aldıktan 1 hafta içinde koşulsuz değişim/iade hakkın var.hemen vermezlerse dün aldım de kavga çıkar
  • Sesini biraz yükseltmen gerekiyor Türkiye de işi hızlı bitirmek amacındaysan
  • Bence de git bağır çağır. Erken olmasını istiyorsan tabii.
  • Amoled ekranlarda olan bir şey bu. Bence degistirmeyin. Zaten karanlık ortamda, ekran simsiyah olursa gözüküyor. Kafanızı takmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 30 Haziran 2012; 12:49:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet dışı alımlarda 7 gün iadesi oluyor mu ? Ben sadece internet siparişlerinde 7 gün iade diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Amoled ekranlarda olan bir şey bu. Bence degistirmeyin. Zaten karanlık ortamda, ekran simsiyah olursa gözüküyor. Kafanızı takmayin.

Hocam götürmekten vazgeçtim. Babamın arkadası telefoncu inceledim amoled ekranların genelınde oluyormus. samsung bunun ıcın acıklama yapmıs. zaten bellı olmuyor tek gecelerı bellı oluyor ve telefon acılırken alt tarafta cok az. çoğu telefonu kullananlar farkında degıl ama dıkkatlıce bakıldıgında gozukuyor tum amoled ekranlarda tek galaxy s3 degıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellemon -- 1 Temmuz 2012; 1:07:50 >
  • quote:

quote:

Amoled ekranlarda olan bir şey bu. Bence degistirmeyin. Zaten karanlık ortamda, ekran simsiyah olursa gözüküyor. Kafanızı takmayin.

Hocam götürmekten vazgeçtim. Babamın arkadası telefoncu inceledim amoled ekranların genelınde oluyormus. samsung bunun ıcın acıklama yapmıs. zaten bellı olmuyor tek gecelerı bellı oluyor ve telefon acılırken alt tarafta cok az. çoğu telefonu kullananlar farkında degıl ama dıkkatlıce bakıldıgında gozukuyor tum amoled ekranlarda tek galaxy s3 degıl

Ps vita var bende. Ondada var. Dedigim gibi amoled ekranlar boyle.

• Diğer konuda cevaplamıştım. Hatta 2 kişi daha sormuştu.

Neyse için rahat etmiştir artık. Çünkü hepimizde var o lekeler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Diğer konuda cevaplamıştım. Hatta 2 kişi daha sormuştu.

Neyse için rahat etmiştir artık. Çünkü hepimizde var o lekeler.

Bende de Galaxy Note var.. AMOLED türevli birçok telefon kullandım bu sorun var ama yıllardır hiçbir zaman YAYGIN bir sorundur diye İÇİM RAHAT ETMİYOR...

Bu lekeler aşırı olduğunda ekranda bariz kalite düşürmekte.. Renk tonlamalarında farkediliyor...
  • S3 kullanıcıları kulübüne ben de yazdım.
    Bende ölü piksel çıktı.
    Cihazı götürür götürmez değiştiler.Değişmek zorundalar.
  • Siyah ekranda ki lekeler için pek değişim yapacaklarını sanmıyorum. Zaten gerek de yok ancak, ölü piksel ekran yanması gibi durumlarda değişim yapılır.
  • quote:

quote:

Aynı lekeler benim S3 umde de var hocam rahat olun. Gözlemlediğim kadarıyla yalnız "Karanlık ortam + düşük parlaklık + siyah ekran" şartları sağlandığına ortaya çıkıyor bu lekeler.

Ilk gördüğümde ben de bir an panikledim. Sonra ufak çaplı bir google araştırmasi yaptım. siz ve sizin gibi bir çok kullanıcının aynı sorunla karşılaştığını gördüm. Ve ne diyim. çoook çok rahatladım

Bu durumun bir çok amoled li cihazda görülmesi benim gözümde samsung u haklı çıkarmaz. Bu durumdan haberdar olsamn belki de almazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asagrim -- 22 Ağustos 2012; 3:52:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mywin1646

buradakilerin garantine ver demesinimi bekliyosunuz ?

öyleyse garantiye verin değişim yapsınlar.

• Benim ekranımda da var 20-30 kadar. Birde en kenarlara boydan boya çizgi var. Yine sadece siyah arka planda belli oluyor
  • Bende fark ettim o lekeyi kafama takilip duruyordu. Bu konu icimi rahatlatti.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.